Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka

 3.6.2017
 pořadatel: Sportovní hala Znojmo, F. J. Curie 5
Stáhnout výsledky

III. Mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Václavíková, Pánková 6.000 9.100 0.000 15.100 7.800 8.450 0.000 16.250 7.300 9.450 0.000 16.750 7.400 8.800 0.000 16.200 64.300
2. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 6.000 8.800 0.000 14.800 7.800 7.900 0.000 15.700 6.000 9.300 0.000 15.300 7.400 8.350 0.000 15.750 61.550
3. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 9.550 0.000 15.550 6.800 8.600 0.000 15.400 6.000 8.700 0.000 14.700 7.400 8.050 0.000 15.450 61.100
4. Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Zpěváková 6.000 9.600 0.000 15.600 6.800 7.650 0.000 14.450 6.000 9.200 0.000 15.200 6.900 8.550 0.000 15.450 60.700
5. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 9.100 0.000 15.100 7.800 8.650 0.000 16.450 6.000 7.600 0.000 13.600 7.200 7.900 0.000 15.100 60.250
6. Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 6.000 9.100 0.000 15.100 7.000 8.800 0.000 15.800 6.200 7.350 0.000 13.550 7.200 8.350 0.000 15.550 60.000
7. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 6.000 9.150 0.000 15.150 6.800 8.300 0.000 15.100 6.000 8.450 0.000 14.450 6.900 8.100 0.000 15.000 59.700
8. Pavlicová Štěpánka 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Vaďurová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.850 0.000 14.850 6.400 8.800 0.000 15.200 59.650
9. Fialová Ema 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 8.800 0.000 14.800 5.700 8.950 0.000 14.650 6.900 8.250 0.000 15.150 59.550
10. Brázdová Klára MS 2007 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 6.000 9.450 0.000 15.450 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 8.900 0.000 14.900 6.400 8.650 0.000 15.050 59.450
11. Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 9.000 0.000 15.000 6.800 7.800 0.000 14.600 6.200 7.350 0.000 13.550 7.400 8.700 0.000 16.100 59.250
11. Ballon-mierná Liliana 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková 6.000 9.100 0.000 15.100 6.800 7.950 0.000 14.750 6.000 7.750 0.000 13.750 7.400 8.250 0.000 15.650 59.250
11. Navrátilová Barbora 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 6.000 8.850 0.000 14.850 6.800 8.400 0.000 15.200 6.000 8.000 0.000 14.000 7.200 8.000 0.000 15.200 59.250
14. Kucková Amelia Sarah 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 7.750 0.000 13.750 7.400 8.300 0.000 15.700 59.100
15. Hájková Veronika 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.700 0.000 14.700 5.700 8.100 0.000 13.800 6.900 8.250 0.000 15.150 58.950
16. Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.350 0.000 14.350 6.300 8.250 0.000 14.550 6.900 8.150 0.000 15.050 58.150
16. Pírová Tea Sofia 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.350 0.000 14.350 6.300 8.350 0.000 14.650 6.700 8.100 0.000 14.800 58.150
18. Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 8.250 0.000 14.250 5.700 7.700 0.000 13.400 7.400 8.200 0.000 15.600 58.100
19. Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Zpěváková 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.300 0.000 14.300 6.200 8.000 0.000 14.200 6.400 8.550 0.000 14.950 57.950
20. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 7.900 0.000 13.900 6.900 7.150 0.000 14.050 57.800
21. Machová Karolína 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnasti Vaďurová 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.550 0.000 14.550 6.200 8.800 0.000 15.000 57.650
22. Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.700 0.000 13.700 6.900 7.950 0.000 14.850 57.600
23. Svobodová Alžběta Marie 2009 T.J. Sokol Brno I 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 7.700 0.000 13.700 6.700 8.200 0.000 14.900 57.250
24. Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.050 0.000 14.050 4.900 7.850 0.000 12.750 7.400 8.550 0.000 15.950 56.950
25. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.250 0.000 14.250 6.200 6.550 0.000 12.750 56.050
26. Košutová Iva 2009 TJ Sokol Zlín Valová Kateřina 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 7.500 0.000 13.500 6.500 8.300 0.000 14.800 56.000
27. Richterová Natali 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.750 0.000 13.750 5.700 8.000 0.000 13.700 6.200 7.650 0.000 13.850 55.550
28. Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 6.750 0.000 12.750 6.900 8.300 0.000 15.200 55.450
29. Urbanová Johana 2009 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 5.950 0.000 11.950 6.700 7.200 0.000 13.900 54.450
30. Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.050 0.000 13.050 6.400 8.250 0.000 14.650 54.250
31. Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.250 0.000 13.250 4.900 8.050 0.000 12.950 6.200 7.900 0.000 14.100 54.200
32. Stratilová Eliška 2008 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.450 0.000 13.450 6.400 7.150 0.000 13.550 54.000
32. Olivová Elizabeth 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.150 0.000 13.150 6.000 6.850 0.000 12.850 6.200 7.500 0.000 13.700 54.000
34. Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.750 0.000 13.750 5.700 5.650 0.000 11.350 6.000 7.450 0.000 13.450 53.000
35. Pospíšilová Barbora MS 2007 T.J. Sokol Brno I 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.500 0.000 13.500 5.200 6.350 0.000 11.550 6.200 7.050 0.000 13.250 52.650
36. Pecháčková Antonie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 6.250 0.000 12.250 6.900 7.050 0.000 13.950 52.350
37. Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 6.950 0.000 12.950 4.900 6.650 0.000 11.550 6.200 6.950 0.000 13.150 51.950
38. Machová Eliška 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol. 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 7.450 0.000 13.450 5.200 6.500 0.000 11.700 6.200 6.650 0.000 12.850 51.750
39. Nachtneblová Nikol 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.650 0.000 13.650 4.900 4.650 0.000 9.550 6.200 6.800 0.000 13.000 50.650
40. Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 7.800 0.000 13.800 5.200 5.200 0.000 10.400 6.000 6.050 0.000 12.050 50.550
41. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 5.050 0.000 11.050 5.200 6.400 0.000 11.600 6.400 7.150 0.000 13.550 49.700
42. Malinová Kateřina 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková 6.000 7.150 0.000 13.150 6.000 7.350 0.000 13.350 4.200 4.050 0.000 8.250 6.200 7.450 0.000 13.650 48.400
43. Jarošová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 6.250 0.000 12.250 4.200 4.000 0.000 8.200 6.400 6.900 0.000 13.300 47.450
44. Valníčková Natálie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 6.300 0.000 12.300 4.900 4.800 0.000 9.700 5.800 5.250 1.000 10.050 45.700
45. Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová a kol. 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 6.400 0.000 12.400 3.900 2.450 0.000 6.350 6.000 5.650 0.000 11.650 45.000

zpět na detail závodu