Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

 23.4.2017
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.400 0.000 14.400 59.850
2. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 9.450 0.000 15.450 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 8.550 0.000 14.550 59.050
3. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 9.750 0.000 15.750 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 8.550 0.000 14.550 58.550
4. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 9.650 0.000 15.650 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.700 0.000 13.700 58.350
5. Ochecová Markéta 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 9.450 0.000 15.450 5.500 8.050 0.000 13.550 6.000 8.050 0.000 14.050 57.900
6. Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 7.700 0.000 13.700 57.700
7. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.900 0.000 13.900 57.650
8. Šlajsna Viktorie 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.250 0.000 13.250 57.500
9. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 9.100 0.000 15.100 5.500 7.900 0.000 13.400 6.000 8.350 0.000 14.350 57.450
10. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.600 0.000 13.600 57.200
11. Šedinová Eliška 2010 AC Sparta Praha Kopáčová 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.950 0.000 13.950 56.800
12. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 6.750 0.000 12.750 56.350
13. Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 6.500 0.000 12.500 56.300
13. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 9.400 0.000 15.400 5.500 6.700 0.000 12.200 6.000 8.050 0.000 14.050 56.300
15. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 9.200 0.000 15.200 5.000 7.850 0.000 12.850 6.000 7.000 0.000 13.000 55.850
16. Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany Opočenská 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 9.450 0.000 15.450 5.000 7.050 0.000 12.050 6.000 7.250 0.000 13.250 55.500
17. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 9.500 0.000 15.500 5.500 8.150 0.000 13.650 4.000 7.350 0.000 11.350 55.400
18. Warausová Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 7.200 0.000 13.200 5.700 7.000 0.000 12.700 55.300
19. Weisová Tereza 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Vernerová, Kopečná 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 6.900 0.000 12.900 6.000 6.900 0.000 12.900 55.250
20. Hiršl Ema 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 8.000 0.000 14.000 6.000 9.550 0.000 15.550 5.500 5.950 0.000 11.450 6.000 7.000 0.000 13.000 54.000
21. Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.600 0.000 14.600 5.000 6.550 0.000 11.550 6.000 6.900 0.000 12.900 53.200
22. Suchá Barbora 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 5.650 0.000 11.650 6.000 6.450 0.000 12.450 53.100
23. Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 8.300 0.000 14.300 5.500 7.650 0.000 13.150 4.000 6.900 0.000 10.900 52.300
24. Doležalová Amálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Vernerová, Kopečná 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 9.250 0.000 15.250 6.000 5.700 0.000 11.700 4.000 6.700 0.000 10.700 52.200
25. Scheithauerová Anna 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 6.350 0.000 12.350 6.000 5.400 0.000 11.400 52.150
26. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 8.950 0.000 14.950 4.500 6.250 0.000 10.750 6.000 6.750 0.000 12.750 51.950
27. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.700 0.000 14.700 4.500 6.050 0.000 10.550 6.000 5.650 0.000 11.650 51.400
28. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.700 0.000 14.700 4.500 4.750 0.000 9.250 6.000 6.450 0.000 12.450 50.950
29. Hlavsa Natálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I Vernerová, Kopečná 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 9.150 0.000 15.150 4.500 6.150 0.000 10.650 6.000 5.500 0.000 11.500 50.850
30. Dagan Sophie Anna 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 8.800 0.000 14.800 4.500 6.100 0.000 10.600 5.700 6.650 1.000 11.350 50.650
31. Schmidtová Sára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 8.000 0.000 14.000 6.000 8.400 0.000 14.400 3.500 6.950 1.000 9.450 6.000 5.250 0.000 11.250 49.100
32. Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.000 0.000 14.000 5.500 4.300 0.000 9.800 4.000 6.150 0.000 10.150 47.700
33. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 8.050 0.000 14.050 3.500 4.450 0.000 7.950 6.000 6.000 0.000 12.000 47.650
34. Shamekh Miriam 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 8.100 0.000 14.100 4.500 7.600 1.000 11.100 4.500 5.900 0.000 10.400 6.000 5.750 0.000 11.750 47.350
35. Václavková Sofie 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.800 0.000 13.800 4.300 5.650 0.000 9.950 6.000 3.300 0.000 9.300 47.150
35. Hejsková Hana 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.200 0.000 14.200 5.000 2.300 0.300 7.000 6.000 5.800 0.000 11.800 47.150

zpět na detail závodu