Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Veselský pohár

 8.4.2017
 pořadatel: TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.600 0.000 14.600 6.900 8.750 0.000 15.650 60.000
2. Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma. 6.000 8.420 0.000 14.420 7.000 8.150 0.000 15.150 6.300 7.900 0.000 14.200 6.900 7.850 0.000 14.750 58.520
3. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi 6.000 7.915 0.000 13.915 6.800 9.000 0.000 15.800 6.200 7.700 0.000 13.900 6.900 7.700 0.000 14.600 58.215
4. Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma. 6.000 7.550 0.000 13.550 7.800 7.300 0.000 15.100 6.300 7.400 0.000 13.700 7.400 8.200 0.000 15.600 57.950
5. Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma. 6.000 7.620 0.000 13.620 7.000 8.600 0.000 15.600 5.500 8.000 0.000 13.500 6.900 8.100 0.000 15.000 57.720
6. Ulrychová Marie Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová. 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.650 0.000 14.650 5.400 7.100 0.000 12.500 6.900 8.250 0.000 15.150 57.050
7. Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma. 6.000 7.963 0.000 13.963 6.000 8.850 0.000 14.850 5.700 7.650 0.000 13.350 6.400 7.950 0.000 14.350 56.513
8. Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva 6.000 7.090 0.000 13.090 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 7.900 0.000 13.900 6.700 7.650 0.000 14.350 56.240
9. Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.800 0.000 13.800 6.700 7.700 0.000 14.400 56.150
10. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi 6.000 8.125 0.000 14.125 6.000 7.700 0.000 13.700 5.000 8.400 1.000 12.400 6.900 8.900 0.000 15.800 56.025
11. Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 6.000 7.550 0.000 13.550 6.800 8.550 0.000 15.350 5.200 6.300 0.000 11.500 7.200 8.200 0.000 15.400 55.800
12. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi 6.000 6.875 0.000 12.875 6.800 8.700 0.000 15.500 5.200 7.550 0.000 12.750 6.500 8.150 0.000 14.650 55.775
13. Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 7.050 0.000 13.050 6.900 7.600 0.000 14.500 55.350
14. Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 7.200 0.000 13.200 6.000 8.200 0.000 14.200 5.200 7.100 0.000 12.300 6.200 7.850 0.000 14.050 53.750
15. Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 8.700 0.000 14.700 3.400 7.600 0.000 11.000 5.200 7.400 0.000 12.600 51.550
16. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková 6.000 5.938 0.000 11.938 6.000 8.100 0.000 14.100 5.200 6.300 0.000 11.500 6.200 7.500 0.000 13.700 51.238
17. Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 6.000 6.300 0.000 12.300 6.000 7.650 0.000 13.650 5.200 6.150 0.000 11.350 6.000 7.700 0.000 13.700 51.000
18. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová, Švecová,Svobodová 6.000 6.440 0.000 12.440 6.000 6.800 0.000 12.800 5.200 6.950 0.000 12.150 6.000 7.200 0.000 13.200 50.590
19. Martanová Klára 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná 6.000 5.200 0.000 11.200 6.000 7.950 0.000 13.950 5.200 7.550 0.000 12.750 5.400 7.100 1.000 11.500 49.400
20. Venclíková Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 6.000 5.850 0.000 11.850 6.000 7.700 0.000 13.700 4.200 5.850 0.000 10.050 5.700 7.500 0.000 13.200 48.800
21. Engelová Kamila 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 6.000 0.000 10.000 3.900 6.700 0.000 10.600 5.000 6.000 0.000 11.000 31.600

zpět na detail závodu