Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ DUO GYM CUP

 21.1.2018
 pořadatel: GT Šestajovice
Stáhnout výsledky

Starší I A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 8.670 0.000 10.670 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 8.650 0.000 12.250 22.920
  Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.570 0.000 11.170 3.700 8.500 0.000 12.200 0.000 0.000 0.000 0.000 23.370
  celkem 10.670 11.170 12.200 12.250 46.290
2 Klub sportovní gymnastiky Most D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.200 0.000 10.000 3.800 8.150 0.000 11.950 0.000 0.000 0.000 0.000 21.950
  Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most 3.000 8.900 0.000 11.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.550 0.000 10.650 22.550
  celkem 11.900 10.000 11.950 10.650 44.500
3 SK Hradčany D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Nováková Michaela 2006 SK Hradčany 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.600 0.000 9.600 3.000 8.800 0.000 11.800 21.400
  Vápenková Johana 2006 SK Hradčany 2.800 8.730 0.000 11.530 2.800 7.870 0.000 10.670 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 22.200
  celkem 11.530 10.670 9.600 11.800 43.600
5 GK Vítkovice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice 2.000 8.500 0.000 10.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.900 0.000 11.900 22.400
  Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 8.170 0.000 10.270 2.700 7.200 0.000 9.900 0.000 0.000 0.000 0.000 20.170
  celkem 10.500 10.270 9.900 11.900 42.570
6 TJ Sokol Horní Počernice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.070 0.000 10.070 3.300 7.950 0.000 11.250 0.000 0.000 0.000 0.000 21.320
  Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice 2.000 8.470 0.000 10.470 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.950 0.500 10.450 20.920
  celkem 10.470 10.070 11.250 10.450 42.240
7 TJ Tourist Říčany D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany 2.000 8.200 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.000 0.000 11.000 21.200
  Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.170 0.000 8.170 3.000 7.800 0.000 10.800 0.000 0.000 0.000 0.000 18.970
  celkem 10.200 8.170 10.800 11.000 40.170
8 Gym Dobřichovice, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Doležalová Daniela 2006 Gym Dobřichovice, z.s. 2.000 8.130 0.000 10.130 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.200 0.000 11.000 21.130
  Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.470 0.000 8.470 3.000 5.200 0.000 8.200 0.000 0.000 0.000 0.000 16.670
  celkem 10.130 8.470 8.200 11.000 37.800
D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  SK Hradčany B
  Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.900 0.000 10.900 2.900 8.650 0.000 11.550 22.450
  Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany 2.000 9.070 0.000 11.070 2.900 7.170 0.000 10.070 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 21.140
  celkem 11.070 10.070 10.900 11.550 43.590

zpět na detail závodu