18.4.-21.4.2024 |
AE |
Czech Aerobic Open |
17.4.-20.4.2024 |
SGM, SGZ |
SG Světový pohár Dauhá |
14.4.2024 |
SGM, SGZ |
Gymnastická mimina - Mem. M. Vaculíka |
14.4.2024 |
AE |
Pohár přípravek |
14.4.2024 |
TR |
TRA Závod O libereckého skokana |
14.4.2024 |
TR |
TRA Závod DMT Rakousko |
14.4.2024 |
SGM |
Jarní pohár Plzeň - muži |
14.4.2024 |
SGZ |
Memoriál Jožky Jarešové |
14.4.2024 |
SGM, SGZ |
Pražská liga mládeže - 1 kolo |
13.4.-14.4.2024 |
TR |
TRA Závod Světového poháru BUL - ODLOŽENO |
13.4.2024 |
SGZ |
VS na zkoušku |
13.4.2024 |
TG |
TG Pohár města Třebíče (ČP) |
13.4.2024 |
SGZ |
Jarní pohár Plzeň - ženy |
13.4.2024 |
SGZ |
Trhovosvinenský pohár 2024 |
13.4.2024 |
SGZ |
Memoriál Evy Bosákové |
13.4.2024 |
TR |
TRA Přebor Moravy ve skocích na trampolíně 2024 |
13.4.2024 |
SGZ |
Chebský pohár |
13.4.2024 |
SGM |
Moravská Liga |
13.4.2024 |
TR |
TRA Triangle Trampoline Open |
12.4.-14.4.2024 |
AE |
Slovak Aerobic Open |
8.4.2024 |
SGZ |
Frenštátský dvojboj |
7.4.2024 |
SGZ |
Memoriál Jiřího Junka |
6.4.-7.4.2024 |
AE |
Mistry s Mistry |
6.4.2024 |
SGZ |
SGC Mini cup |
6.4.2024 |
SGZ |
Jarní pohár |
6.4.2024 |
SGZ |
Vsetínská kladinka |
6.4.2024 |
TR |
TRA 3. Pražský kolibřík |
6.4.2024 |
SGZ |
2. NZ seniorek a juniorek ME |
6.4.2024 |
SGZ |
Pohár Krkonoš |
6.4.2024 |
SGM |
memoriál Petra Petržela a Antonína Součka |
6.4.2024 |
SGM |
SGC Mini cup |
5.4.-7.4.2024 |
SGM, SGZ |
Školení trenérů 3. třídy sportovní gymnastiky |
5.4.-7.4.2024 |
TG |
TG International Cup of Clubs (EST) |
4.4.-7.4.2024 |
SGM, SGZ |
Světový pohár Osijek |
1.4.-8.4.2024 |
TR |
TRA Mistrovství Evropy |
30.3.2024 |
TR |
TRA Výcvikový tábor 01 |
29.3.-31.3.2024 |
SGM, SGZ |
SG Světový pohár Vestel |
29.3.2024 |
PA |
Český pohár parkouru 2024 - Dvůr Králové nad Labem |
29.3.2024 |
SGZ |
NZ seniorek a juniorek ME |
25.3.2024 |
SGZ |
Kopřivnické naděje |
24.3.2024 |
TG |
MEMORIÁL V. STRAKY – VRŠOVICEGYM – OPEN – 15. ROČNÍK |
24.3.2024 |
AE |
Začni s Mistry |
24.3.2024 |
SGM |
Jarní pohár |
23.3.-24.3.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 |
23.3.2024 |
SGZ |
Memoriál Miloše Bortla |
23.3.2024 |
TG |
TG Praha OPEN 2024 |
22.3.-24.3.2024 |
AE |
AER Cantanhede FIG World Cup |
21.3.-24.3.2024 |
AG |
AKR World Age Croup Competition (WAGC) |
21.3.-24.3.2024 |
SGM |
Junior Team Cup |
20.3.-25.3.2024 |
TR |
TRA Závod Světového poháru GER (OH kvalifikace) |
20.3.-24.3.2024 |
AE |
Cantanhede Open Cup |
17.3.2024 |
SGM |
Poděbradská cvička - muži |
17.3.2024 |
AE |
Pohár přípravek |
16.3.-17.3.2024 |
AE |
1. kolo PF |
16.3.2024 |
SGZ |
Dvojboj KLADINA-PROSTNÁ |
16.3.2024 |
SPL |
Memoriál Bedřicha Šupčíka |
16.3.2024 |
SGZ |
Velká cena města Hradec Králové |
16.3.2024 |
SGM |
XXXIII.Memoriál Br.Františka Chmelaře 2024 |
16.3.2024 |
SGZ |
Memoriál Evy Hýbalové |
16.3.2024 |
SGZ |
Poděbradská cvička - ženy |
16.3.2024 |
SGZ |
Malá cena Brna 2024 |
15.3.-18.3.2024 |
TR |
TRA Dutch Trampoline Open |
11.3.-15.3.2024 |
TR |
TRA Závod Světového poháru NED |
9.3.2024 |
SGZ |
Trautenberkův korbel |
8.3.-10.3.2024 |
SGM, SGZ |
Školení asistenta trenéra a školení 3. třídy sportovní gymnastiky |
8.3.-10.3.2024 |
TR |
TRA XI. Turniej pod Wawelem |
7.3.-10.3.2024 |
SGM, SGZ |
SG Světový pohár AGF Trophy |
2.3.-3.3.2024 |
TR |
TRA 1. soustředění JME 2026 (testovací) |
2.3.-3.3.2024 |
SGM |
Školení rozhodčích I. a II. třídy SGM |
2.3.-3.3.2024 |
AE |
Mistry s Mistry |
2.3.2024 |
AG |
Klokan Cup |
2.3.2024 |
SGM |
Brněnské kolo 2024 |
2.3.2024 |
SGM |
KZ - muži, junioři |
2.3.2024 |
TG |
Napoleon Cup |
2.3.2024 |
SGZ |
Memoriál Vojtěcha Bražiny |
2.3.2024 |
SGZ |
Karlovarská číše |
2.3.2024 |
SGM |
Karlovarská číše |
2.3.2024 |
SPL |
Šplh schodištěm |
1.3.-3.3.2024 |
SGZ |
Výcvikový kemp SGŽ VS 1A, 2A, 3A, 4A |
29.2.-3.3.2024 |
PA, SGM, SGZ |
OPAVSKÝ SILÁK |
29.2.-3.3.2024 |
TR |
TRA Školení trenérů skoků na trampolíně licence B FTVS |
25.2.2024 |
SPL |
Memoriál Karla Hofmana |
24.2.-25.2.2024 |
AE |
Eisenberg Open |
24.2.2024 |
SGZ |
Zlatý štít |
22.2.-25.2.2024 |
SGM, SGZ |
SG Světový pohár - Turnier der Meister |
21.2.-26.2.2024 |
TR |
TRA Závod Světového poháru AZE (OH kvalifikace) |
18.2.2024 |
AE |
Pohár přípravek |
18.2.2024 |
PA |
Angel speed cup 2024 |
17.2.2024 |
SGZ |
Pohár starostky města Frýdlantu nad Ostravicí |
17.2.2024 |
AE |
Začni s Mistry |
15.2.-18.2.2024 |
SGM, SGZ |
SG Světový pohár Káhira |
11.2.2024 |
SGZ |
O VYSOKOMÝTSKOU VĚŽIČKU |
10.2.-11.2.2024 |
TR |
TRA Školení trenérů skoků na trampolíně 3. třídy - 2. část |
10.2.-11.2.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 |
10.2.2024 |
SGZ |
Dobříšský čtyřboj dvojic |
10.2.2024 |
SGZ |
O Valašský Frgál |
9.2.-10.2.2024 |
SGM |
VT - muži, junioři |
28.1.2024 |
|
Oddílový závod Speed run |
27.1.-28.1.2024 |
TR |
TRA Školení trenérů skoků na trampolíně 3. třídy - 1. část |
27.1.2024 |
TG |
Jojo Cup 2024 |
21.1.2024 |
SGZ |
Memoriály SHP |
20.1.-21.1.2024 |
TG |
TG Reprezentační sraz pro ME 2024 |
20.1.2024 |
SGZ |
Memoriál Jana Palacha |
20.1.2024 |
SGZ |
Novoroční pohár, Frenštát pod Radhoštěm. |
19.1.-21.1.2024 |
VG |
VG Gymnastický kemp - žákyně |
14.1.2024 |
AE |
Pohár přípravek |
13.1.2024 |
TR |
TRA Valná hromada TRA |
13.1.2024 |
SGZ |
Seminář k pravidlům FIG a ZP |
12.1.-13.1.2024 |
SGM |
VT - muži, junioři |
6.1.-7.1.2024 |
TG |
TG Seminář: Dopomoc na akrobacii - úroveň 2 (vyšší) |
5.1.-7.1.2024 |
TG |
International TeamGym Conference |
17.12.2023 |
SGZ |
Vánoční závod JMK |
17.12.2023 |
SGZ |
Rožnovský pohár |
17.12.2023 |
TG |
Přebor Malý TeamGym oblast západ |
17.12.2023 |
SGZ |
Váza Horních Počernic |
16.12.2023 |
SGZ |
Mikulášský dvojboj 2023 |
16.12.2023 |
SGM, SGZ |
Vánoční závod - Vršovice |
16.12.2023 |
SGZ |
Vánoční závod |
16.12.2023 |
TG |
Přebor TeamGym Junior oblast západ |
15.12.2023 |
SGM, SGZ |
Okresní přebor Znojma |
10.12.2023 |
SGZ |
Klokánkova kapsa |
9.12.-10.12.2023 |
TG |
TG Výcvikový tábor č.5 – pokročilá výkonnostní úroveň |
9.12.2023 |
SGM, SGZ |
Zlínský sněhulák |
9.12.2023 |
SGZ |
Memoriál P. Kouby |
9.12.2023 |
SGZ |
Pohár starostky města Frýdlantu nad Ostravicí |
9.12.2023 |
SGZ |
předVánoční závod žákyň |
8.12.-9.12.2023 |
SGM |
ZRUŠENO Liberec - Mezinárodní žákovský závod |
8.12.2023 |
SGM, SGZ |
Mikulášské nadělování |
3.12.2023 |
PA |
Školení rozhodčích parkouru třídy B |
3.12.2023 |
SGM |
SGM Mistrovství ČR (VS1-4) |
2.12.-3.12.2023 |
SGZ |
SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV |
2.12.-3.12.2023 |
TG |
TG Reprezentační sraz č.3 - užší výběr |
2.12.2023 |
SGM |
SGM Extraliga, I.liga, II. liga |
2.12.2023 |
TR |
TRA Mistrovství ČR DMT |
2.12.2023 |
TG |
TG Baby cup |
1.12.-3.12.2023 |
PA |
Školení trenérů a trenérek PK II. a III. třídy - 3. část |
26.11.2023 |
SGM |
Pohár města Rosice |
26.11.2023 |
SGZ |
Poberounský dvojboj 2023 |
25.11.-26.11.2023 |
PA |
4. Mistrovství ČR v Parkouru |
25.11.-26.11.2023 |
AE |
4. kolo PF |
25.11.2023 |
TR |
TRA Mistrovství ČR žactva 2023 |
25.11.2023 |
SGM, SGZ |
SG Sokol Grand Prix Brno |
25.11.2023 |
SGZ |
Mikulášský pohár |
25.11.2023 |
SGM |
Přebor Moravskoslezského kraje VS 1 - VS4 |
24.11.-26.11.2023 |
SGM, SGZ |
SG Věra Čáslavská Grand Prix |
19.11.2023 |
TG |
TG Oblastní závod Malý TeamGym OPEN – Malá Oblast |
19.11.2023 |
SGZ |
Krajský přebor Ústeckého kraje-liga družstev |
19.11.2023 |
SGZ |
Přebor Moravskoslezského kraje |
18.11.2023 |
SGZ |
Krajský přebor Královéhradeckého kraje - II., III., IV. a V.liga |
18.11.2023 |
SGM |
XXXIX. Mezinárodní veteraniáda |
18.11.2023 |
SGZ |
Pohár družstev žákyň - Cena Věry Čáslavské |
18.11.2023 |
SGM |
SGM - Krajský přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje |
18.11.2023 |
TR |
TRA 1. ročník Velké ceny Košic 2022 |
18.11.2023 |
SGM, SGZ |
Chebská bradla |
18.11.2023 |
SPL |
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE ŠPLHU NA LANĚ 2023 |
18.11.2023 |
TG |
TG Oblastní závod TeamGym Junior OPEN – Malá Oblast |
18.11.2023 |
SGZ |
Krajský přebor Pardubického kraje - II, III, IV, V liga |
18.11.2023 |
SGZ |
Přebor Zlínského kraje |
17.11.-19.11.2023 |
AE |
AER MISTROVSTVÍ EVROPY |
17.11.-19.11.2023 |
SGM, SGZ |
Školení trenérů a trenérek SG II. a III. třídy - 3. část |
17.11.-18.11.2023 |
TR |
TRA Slovak Trampoline Open 2023 |
17.11.2023 |
SGZ |
SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev |
17.11.2023 |
SGZ |
Přebor olomouckého kraje - družstva 2023 |
17.11.2023 |
SGM |
Přebor Zlínského kraje |
17.11.2023 |
SGZ |
Přebor JMK II.-V.liga |
17.11.2023 |
SGZ |
Krajský přebor Libereckého kraje - liga |
16.11.-19.11.2023 |
TR |
TRA Mistrovství světa juniorů |
16.11.-19.11.2023 |
TG |
MID EUROPEAN TEAMGYM CHAMPIONSHIPS |
16.11.-19.11.2023 |
TR |
TRA Světové hry mládeže WAGC |
16.11.2023 |
SGM |
SGM Přebor hl. m. Prahy |
15.11.2023 |
SGM |
Přebor Středočeského kraje VS |
15.11.2023 |
SGM, SGZ |
Přebor města Znojma |
14.11.2023 |
SGM |
Přebor Olomouckého kraje mužských složek |
12.11.2023 |
SGM |
Přebor Plzeňského kraje |
12.11.2023 |
TG |
Á hop - TeamGym - DVOJBOJ – AKROBACIE A TRAMPOLÍNA |
12.11.2023 |
SGZ |
Přebor Středočeského kraje družstev |
12.11.2023 |
SGZ |
Přebor města Ostravy |
12.11.2023 |
SGZ |
Memoriál Radovana Šellonga |
12.11.2023 |
SGM |
SGM Přebor jihočeského kraje - povinné sestavy |
12.11.2023 |
SGM |
Přebor Karlovarského kraje |
12.11.2023 |
SGM |
Přebor JMK |
12.11.2023 |
SGZ |
Nominační závod na GP |
11.11.2023 |
AG |
AKR Mistrovství ČR a Czech Acro Open 2023 |
11.11.2023 |
TG |
Republikové finále ČASPV v Teamgymu |
11.11.2023 |
SGZ |
Přebor Karlovarského kraje - ligová soutěž družstev |
11.11.2023 |
SGZ |
Ještědský pohár |
11.11.2023 |
SGZ |
SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev |
11.11.2023 |
SGZ |
Přebor Plzeňského kraje - ligová soutěž družstev |
10.11.-13.11.2023 |
SGM, SGZ |
Memoriál Jana Gajdoše |
10.11.-12.11.2023 |
PA |
Školení trenérů a trenérek PK II. a III. třídy - 2. část |
9.11.-12.11.2023 |
TR |
TRA Mistrovství světa (OH kvalifikace) |
8.11.2023 |
SGM, SGZ |
Přebor města Opavy |
5.11.2023 |
SGZ |
Memoriál V. Medové |
4.11.-5.11.2023 |
AE |
3. kolo PF |
4.11.-5.11.2023 |
TR |
TRA Výcvikový tábor 04 |
4.11.2023 |
SGZ |
Jindřichohradecká liga |
4.11.2023 |
SGZ |
SGŽ Finále Přeboru ČOS |
4.11.2023 |
TG |
Blue Cup TVT Motion |
4.11.2023 |
SGZ |
Pohár studenstva |
4.11.2023 |
SGM |
Liberecký podzimní závod |
4.11.2023 |
SGZ |
Memoriál Blanky a Verunky Horákových |
3.11.-5.11.2023 |
SGM, SGZ |
Školení trenérů a trenérek SG II. a III. třídy - 2. část |
29.10.2023 |
|
Seminář cvičení s předškoláky |
29.10.2023 |
TR |
TRA Mistrovství ČR družstev |
28.10.2023 |
TR |
TRA 4. Český pohár |
27.10.-29.10.2023 |
SGM, SGZ |
Školení trenérů a trenérek SG II. a III. třídy - 1. část |
27.10.-29.10.2023 |
SGZ |
Mistrovství ČR jednotlivkyň C |
22.10.2023 |
|
VALNÁ HROMADA ČGF 2023 |
21.10.-22.10.2023 |
SGM |
Grand Prix J. Matuchy |
21.10.2023 |
SGZ |
Podzimní drakiáda |
21.10.2023 |
SGZ |
Halloween Cup |
21.10.2023 |
TR |
TRA Podzvičinský skokánek |
21.10.2023 |
SGZ |
SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava |
21.10.2023 |
PA |
Český pohár v parkouru Zlín |
21.10.2023 |
SGZ |
SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy |
21.10.2023 |
TG |
TG Pohár města Příbrami (ČP) |
21.10.2023 |
SGM |
Přebor města Ostravy - open |