Na hlavní obsah

Anna Mašátová


Ročník:2008
Město:
Trenér:Kodešová
Oddíl: TJ Jičín z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
19.11.2022 Krajský přebor Královéhradeckého kraje - II., III., IV. a V.liga SGZ II.liga 1.
12.11.2022 Ještědský pohár SGZ IV. kategorie - II. liga 2.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 16.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 9.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B - juniorky B 1.
21.5.2022 Krajský přebor Královéhradeckého kraje - VS SGZ VS 5B 1.
30.4.2022 Kvalifikační závod na LODM Královéhradecký a Pardubický kraj Východočeský pohár SGZ Kvalifikační závod ODM_Královéhradecký kraj 1.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 9.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 39.
21.11.2021 Krajský přebor Královéhradeckého kraje - II., III. IV. a V.liga SGZ II.liga 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B (juniorky B) 11.
18.9.2021 SGŽ Přebor Královéhradeckého kraje - jednotlivkyně VS SGZ VS5 B 1.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 1.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. FINÁLE 2.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 8.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 11.
23.11.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ II.liga Královehradecký kraj 1.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ III. kategorie II.liga 2008 1.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 2.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 1.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 1.
8.6.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ VS4B Královéhradecký kraj 1.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 4.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 5.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 6.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 3.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ V. kategorie 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 25.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 6.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 3.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 1.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4 B (žákyně B) 4.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 5.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně B 12.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové - jednotlivkyně 1.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové 2.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny