Na hlavní obsah

Elektronické výsledky - SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV


zpět na detail závodu

Datum: 3.12.-5.12.2021

Pořadatel: Ostrava

Stáhnout výsledky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. - OL D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov 2.000 8.900 0.000 10.900 2.100 7.350 0.000 9.450 20.350
  Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov 2.900 6.800 0.000 9.700 2.600 6.900 0.000 9.500 19.200
  Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov 3.700 8.900 0.000 12.600 2.100 8.150 0.000 10.250 2.400 6.750 0.000 9.150 2.700 7.300 0.000 10.000 42.000
  Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov 3.700 8.450 0.000 12.150 1.800 8.450 0.000 10.250 3.400 6.850 0.000 10.250 2.800 7.450 0.000 10.250 42.900
  Borská Nela 2007 TJ Prostějov 3.700 8.500 0.000 12.200 1.800 8.200 0.000 10.000 3.800 5.500 0.000 9.300 2.800 7.950 0.000 10.750 42.250
  celkem 36.950 30.500 29.250 31.000 127.700
2 Tělocvičná jednota Sokol Kolín - StřČ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Fleischhansová Bára 2008 Gymnastika Liberec 3.500 8.300 0.000 11.800 3.600 7.200 0.000 10.800 22.600
  Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I 1.300 7.350 0.000 8.650 2.600 7.250 0.000 9.850 18.500
  Kozelková Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín 3.500 8.850 0.100 12.250 1.900 7.750 0.000 9.650 3.300 5.900 0.000 9.200 3.200 8.600 0.000 11.800 42.900
  Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín 2.000 8.850 0.000 10.850 1.500 7.150 0.000 8.650 3.300 7.050 0.000 10.350 2.200 8.250 0.000 10.450 40.300
  Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín 3.500 8.550 0.000 12.050 1.900 7.600 0.000 9.500 2.600 6.200 0.000 8.800 2.800 6.900 0.000 9.700 40.050
  celkem 36.100 27.800 29.400 33.050 126.350
3 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. - MS D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice 2.400 8.200 0.000 10.600 1.800 6.950 0.000 8.750 3.000 5.700 0.000 8.700 2.700 7.400 0.000 10.100 38.150
  Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava
  Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava 3.500 7.550 0.000 11.050 2.100 6.350 0.000 8.450 2.000 8.100 0.000 10.100 2.900 7.350 0.000 10.250 39.850
  Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava 3.700 8.100 0.000 11.800 2.600 7.150 0.000 9.750 3.200 7.300 0.000 10.500 3.700 7.350 0.000 11.050 43.100
  Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava 3.700 8.250 0.000 11.950 1.900 5.650 0.000 7.550 3.500 7.250 0.000 10.750 3.400 7.750 0.000 11.150 41.400
  celkem 34.800 26.950 31.350 32.450 125.550
4 Gymnastický klub Šumperk, z.s. A - OL D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Machytková Lenka 2009 GK Šumperk 2.000 8.650 0.000 10.650 2.800 6.750 0.000 9.550 3.100 6.000 0.000 9.100 3.300 7.200 0.000 10.500 39.800
  Žandová Sabina 2007 GK Šumperk 3.500 8.100 0.000 11.600 2.000 7.750 0.000 9.750 3.600 6.650 0.000 10.250 4.000 6.850 0.000 10.850 42.450
  Machytková Jitka 2009 GK Šumperk 3.700 7.250 0.300 10.650 2.700 7.450 0.000 10.150 3.200 6.300 0.000 9.500 3.900 6.400 0.100 10.200 40.500
  Janků Michaela 2009 GK Šumperk 3.700 7.350 0.000 11.050 2.900 7.700 0.000 10.600 3.700 5.100 0.000 8.800 3.500 4.300 0.000 7.800 38.250
  celkem 33.300 30.500 28.850 31.550 124.200
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I - JM D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I 2.800 8.250 0.000 11.050 1.400 7.150 0.000 8.550 3.100 7.400 0.000 10.500 3.400 7.600 0.000 11.000 41.100
  Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I 2.100 7.400 0.000 9.500 2.700 7.000 0.000 9.700 19.200
  Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I 2.800 8.400 0.000 11.200 1.900 5.350 0.000 7.250 3.000 6.500 0.000 9.500 3.100 6.600 0.000 9.700 37.650
  Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I 2.800 8.450 0.000 11.250 3.300 6.650 0.000 9.950 21.200
  Šťastná Daniela Anna 2008 T.J. Sokol Brno I 2.000 9.050 0.000 11.050 2.400 7.100 0.000 9.500 4.500 6.650 0.000 11.150 3.000 7.800 0.200 10.600 42.300
  celkem 33.500 27.550 31.350 31.550 123.950
6 Tělovýchovná jednota Bohemians Praha -PHA D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha 1.700 7.950 0.000 9.650 3.000 6.500 0.000 9.500 3.200 7.400 0.000 10.600 29.750
  Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha 3.700 8.350 0.000 12.050 1.600 7.850 0.000 9.450 21.500
  Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha 2.000 8.350 0.000 10.350 1.400 7.900 0.000 9.300 2.600 6.500 0.000 9.100 3.300 7.300 0.000 10.600 39.350
  Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha 3.700 7.950 0.300 11.350 1.800 7.250 0.000 9.050 3.700 5.900 0.000 9.600 3.500 7.000 0.000 10.500 40.500
  Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha 2.000 8.750 0.000 10.750 3.100 7.300 0.000 10.400 3.200 7.150 0.000 10.350 31.500
  celkem 34.150 28.400 29.500 31.700 123.750
7 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I - PAR D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I 3.000 8.450 0.000 11.450 2.000 7.600 0.000 9.600 2.700 7.650 0.000 10.350 2.700 8.000 0.000 10.700 42.100
  Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I 2.800 8.500 0.000 11.300 1.900 6.800 0.000 8.700 2.700 6.500 0.000 9.200 2.700 7.750 0.000 10.450 39.650
  Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice 3.500 8.300 0.000 11.800 2.000 6.750 0.000 8.750 2.800 7.300 0.000 10.100 3.300 6.450 0.000 9.750 40.400
  Dušánková Natálie Emilie 2010 TJ Spartak Vrchlabí 2.000 8.050 0.000 10.050 1.400 7.000 0.000 8.400 2.700 6.250 0.000 8.950 2.700 7.950 0.000 10.650 38.050
  celkem 34.550 27.050 29.650 31.800 123.050
8 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim - PAR D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim 2.800 8.250 0.300 10.750 2.000 7.500 0.000 9.500 2.300 6.100 0.000 8.400 3.500 6.950 0.000 10.450 39.100
  Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim 2.800 8.300 0.000 11.100 2.000 7.450 0.000 9.450 2.900 6.750 0.000 9.650 3.700 7.200 0.000 10.900 41.100
  Plachá Emily 2010 T.J. Sokol Chrudim 2.000 8.150 0.000 10.150 1.300 6.100 0.000 7.400 3.100 7.700 0.000 10.800 2.700 6.800 0.000 9.500 37.850
  Huberová Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí 2.800 8.350 0.000 11.150 2.000 7.300 0.000 9.300 2.600 5.650 0.000 8.250 2.600 7.600 0.000 10.200 38.900
  celkem 33.000 28.250 28.850 31.550 121.650
9 TJ Jičín z.s. - KH D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Holá Kristýna 2007 TJ Jičín 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 7.400 0.000 9.400 2.800 6.850 0.000 9.650 2.600 7.900 0.000 10.500 40.550
  Karbanová Natálie 2007 TJ Jičín 2.000 5.850 0.000 7.850 2.500 7.050 0.000 9.550 17.400
  Mašátová Anna 2008 TJ Jičín 2.800 8.100 0.000 10.900 2.500 5.950 0.000 8.450 3.200 5.600 0.000 8.800 2.600 7.500 0.000 10.100 38.250
  Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín 2.800 8.300 0.000 11.100 2.000 7.350 0.000 9.350 20.450
  Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí 2.800 8.450 0.000 11.250 2.000 7.000 0.000 9.000 2.900 6.750 0.000 9.650 3.500 7.250 0.000 10.750 40.650
  celkem 33.350 27.750 28.100 31.350 120.550
10 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 - MS D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 5.900 0.000 7.900 3.400 4.750 0.000 8.150 3.900 7.200 0.100 11.000 27.050
  Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.800 8.250 0.000 11.050 11.050
  Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 8.500 0.000 10.500 1.500 6.950 0.000 8.450 2.800 8.000 0.000 10.800 3.200 7.450 0.000 10.650 40.400
  Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 5.950 0.000 7.950 2.400 7.550 0.000 9.950 3.300 7.750 0.000 11.050 39.250
  Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.000 7.950 0.000 9.950 2.700 7.100 0.000 9.800 2.700 7.250 0.000 9.950 29.700
  Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1.900 6.200 0.000 8.100 8.100
  celkem 31.850 24.500 30.550 32.700 119.600
11 TJ Slovan Praha - PHA D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Buchnerová Ester 2007 TJ Slovan Praha 2.800 7.900 0.000 10.700 2.400 4.650 0.000 7.050 17.750
  Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha 3.500 8.950 0.000 12.450 2.600 6.800 0.000 9.400 3.300 6.650 0.000 9.950 3.800 6.300 0.000 10.100 41.900
  Houšková Adéla 2007 TJ Slovan Praha 2.800 8.250 0.000 11.050 1.800 6.250 0.000 8.050 2.500 4.050 0.000 6.550 3.300 6.450 0.000 9.750 35.400
  Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha 1.900 7.100 0.000 9.000 2.200 7.600 0.000 9.800 3.600 7.400 0.100 10.900 29.700
  Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha 2.800 8.300 0.000 11.100 1.800 6.650 0.000 8.450 3.200 6.900 0.000 10.100 29.650
  celkem 34.600 26.850 26.800 31.100 119.350
11 Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady - StřČ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady 2.000 8.700 0.000 10.700 1.900 6.850 0.000 8.750 2.900 5.950 0.000 8.850 2.600 6.750 0.000 9.350 37.650
  Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady 2.800 8.150 0.000 10.950 1.800 6.850 0.000 8.650 2.300 5.200 0.000 7.500 2.700 7.150 0.000 9.850 36.950
  Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady 3.500 8.450 0.000 11.950 2.700 6.300 0.000 9.000 3.400 5.850 0.100 9.150 3.200 8.100 0.000 11.300 41.400
  Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady 3.500 8.650 0.000 12.150 2.600 6.250 0.000 8.850 2.900 4.350 0.600 6.650 3.400 7.650 0.000 11.050 38.700
  celkem 35.050 26.600 25.500 32.200 119.350
13 Merkur České Budějovice, z.s. - JČ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bagová Nikola 2007 Merkur ČB 3.000 8.250 0.000 11.250 3.400 6.800 0.000 10.200 21.450
  Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB 2.600 6.250 0.000 8.850 2.700 6.100 0.000 8.800 3.000 6.700 0.000 9.700 27.350
  Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB 3.000 8.350 0.000 11.350 3.300 7.650 0.000 10.950 22.300
  Šůnová Laura 2008 Merkur ČB 2.800 8.500 0.000 11.300 2.500 4.850 0.000 7.350 2.800 4.000 0.000 6.800 3.600 6.400 0.000 10.000 35.450
  Vlažná Tina 2006 Merkur ČB 2.100 7.100 0.000 9.200 2.600 5.150 0.000 7.750 3.400 7.200 0.000 10.600 27.550
  Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec 2.800 8.500 0.000 11.300 2.600 5.950 0.000 8.550 19.850
  celkem 33.950 26.600 26.750 31.550 118.850
14 TJ Sokol Horní Počernice - PHA D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice 2.800 8.300 0.000 11.100 3.400 6.600 0.000 10.000 21.100
  Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice 1.900 7.650 0.000 9.550 3.300 5.850 0.100 9.050 2.800 7.500 0.000 10.300 28.900
  Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice 3.500 8.200 0.000 11.700 2.000 7.300 0.000 9.300 3.100 5.050 0.000 8.150 29.150
  Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice 1.900 7.500 0.000 9.400 9.400
  Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice 2.800 7.950 0.300 10.450 1.900 7.600 0.000 9.500 2.900 5.750 0.000 8.650 3.600 5.350 0.000 8.950 37.550
  Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice 2.800 8.600 0.000 11.400 2.300 6.400 0.000 8.700 2.700 6.600 0.000 9.300 29.400
  celkem 34.200 28.450 26.400 29.600 118.650
15 Gymnastický klub Šumperk, z.s. B - OL D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Grežová Barbora 2009 GK Šumperk 2.000 8.150 0.000 10.150 1.900 7.050 0.000 8.950 3.700 6.550 0.000 10.250 3.400 7.650 0.000 11.050 40.400
  Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk 2.000 7.950 0.000 9.950 1.900 6.400 0.000 8.300 4.000 5.450 0.000 9.450 3.600 7.050 0.100 10.550 38.250
  Paraska Anna 2008 GK Šumperk 2.000 8.200 0.000 10.200 1.400 4.850 0.000 6.250 3.200 5.750 0.000 8.950 2.700 7.150 0.000 9.850 35.250
  Paraska Marie 2008 GK Šumperk 2.000 8.650 0.000 10.650 1.900 7.350 0.000 9.250 3.300 5.450 0.000 8.750 3.600 6.700 0.000 10.300 38.950
  celkem 31.000 26.500 28.650 31.900 118.050
16 Gymnastika Zlín, z.s. - ZL D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Fuksová Dominika 2009 Gymnastika Zlín 2.600 6.850 0.000 9.450 9.450
  Hlaváčová Julie 2010 Gymnastika Zlín 3.500 5.450 0.000 8.950 8.950
  Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín 2.000 8.450 0.000 10.450 1.300 7.000 0.000 8.300 18.750
  Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín 3.500 7.950 0.000 11.450 1.900 7.250 0.000 9.150 3.200 5.250 0.100 8.350 3.500 6.800 0.000 10.300 39.250
  Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín 2.000 8.250 0.000 10.250 1.300 7.400 0.000 8.700 2.900 6.150 0.000 9.050 2.800 7.300 0.000 10.100 38.100
  Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín 2.800 8.250 0.000 11.050 1.900 6.900 0.000 8.800 2.700 7.100 0.000 9.800 2.700 6.800 0.000 9.500 39.150
  celkem 32.950 26.650 27.800 29.900 117.300
17 Tělocvičná jednota Sokol Kampa - PHA D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha 2.000 8.950 0.000 10.950 2.500 6.850 0.000 9.350 2.700 7.450 0.000 10.150 30.450
  Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa 2.000 8.000 0.000 10.000 1.800 6.600 0.000 8.400 2.700 5.700 0.000 8.400 26.800
  Kratochvílová Aneta 2010 T.J. Sokol Kampa 1.200 7.400 0.000 8.600 2.600 6.400 0.000 9.000 2.700 6.900 0.000 9.600 27.200
  Pluhařová Sofie 2010 T.J. Sokol Kampa 2.800 8.350 0.000 11.150 1.300 7.550 0.000 8.850 3.000 6.900 0.100 9.800 2.800 7.400 0.000 10.200 40.000
  Řezníková Kristýna 2010 T.J. Sokol Kampa 2.800 7.850 0.000 10.650 1.400 6.600 0.000 8.000 2.600 6.350 0.000 8.950 27.600
  celkem 32.750 25.850 28.150 29.950 116.700
18 Gymnastika Říčany, z.s. - StřČ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany 2.800 8.450 0.000 11.250 2.500 6.750 0.000 9.250 2.600 6.950 0.000 9.550 30.050
  Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany 2.800 8.350 0.000 11.150 1.300 5.900 0.000 7.200 3.100 5.400 0.000 8.500 26.850
  Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany 2.800 8.250 0.000 11.050 1.300 7.200 0.000 8.500 2.600 7.400 0.000 10.000 29.550
  Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany 2.800 8.300 0.000 11.100 1.300 6.950 0.000 8.250 2.600 7.150 0.000 9.750 29.100
  Rampulková Anna 2010 Gymnastika Říčany 1.600 4.550 0.000 6.150 2.600 6.950 0.000 9.550 15.700
  Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany 1.300 6.100 0.000 7.400 2.700 7.050 0.000 9.750 17.150
  celkem 33.500 24.150 27.500 29.300 114.450
19 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1 - PLZ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 3.500 8.000 0.000 11.500 1.800 5.950 0.000 7.750 2.900 5.400 0.000 8.300 3.300 6.900 0.000 10.200 37.750
  Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 2.800 8.300 0.000 11.100 1.800 7.000 0.000 8.800 2.300 6.700 0.000 9.000 3.200 6.900 0.000 10.100 39.000
  Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 2.800 8.000 0.300 10.500 1.900 5.150 0.000 7.050 2.800 6.300 0.000 9.100 3.400 5.050 0.000 8.450 35.100
  Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 2.100 4.700 0.000 6.800 2.700 5.300 0.000 8.000 14.800
  celkem 33.100 23.600 26.400 28.750 111.850
20 TJ Doksy, z.s. - LIB D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov 3.000 8.500 0.000 11.500 1.300 5.100 0.000 6.400 2.100 6.650 0.000 8.750 2.700 7.100 0.000 9.800 36.450
  Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy 2.800 8.300 0.000 11.100 2.900 6.200 0.000 9.100 20.200
  Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy 2.800 7.650 0.300 10.150 1.300 4.950 0.000 6.250 2.600 6.800 0.000 9.400 2.600 6.250 0.000 8.850 34.650
  Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy 2.500 6.100 0.000 8.600 8.600
  Tichá Anna 2006 TJ Doksy 1.900 4.450 0.000 6.350 6.350
  Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy 3.500 8.600 0.000 12.100 1.900 6.800 0.000 8.700 2.000 7.100 0.000 9.100 2.700 6.650 0.000 9.350 39.250
  celkem 34.700 21.450 27.250 28.250 111.650
21 Základní škola , Uherský Ostroh - ZL D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh 2.000 8.200 0.000 10.200 1.800 7.450 0.000 9.250 2.600 7.250 0.000 9.850 2.600 5.800 0.000 8.400 37.700
  Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh 2.000 8.550 0.000 10.550 1.900 6.850 0.000 8.750 2.500 7.350 0.000 9.850 2.800 6.450 0.000 9.250 38.400
  Žáčková Veronika 2010 ŠK Uherský Ostroh 2.000 7.600 0.000 9.600 1.900 4.050 0.000 5.950 2.500 7.250 0.000 9.750 1.700 5.850 0.000 7.550 32.850
  Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh 2.000 7.550 0.000 9.550 1.700 5.950 2.000 5.650 2.500 6.950 0.000 9.450 2.700 5.600 0.000 8.300 32.950
  celkem 30.350 23.950 29.450 25.950 109.700
22 Klub sportovní gymnastiky SK Přerov -OL D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Borková Christina 2008 KSG SK Přerov 3.500 8.250 0.000 11.750 2.200 7.200 0.000 9.400 3.400 4.250 0.000 7.650 3.600 6.650 0.000 10.250 39.050
  Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov 1.200 5.500 2.000 4.700 2.900 6.600 0.000 9.500 2.700 6.550 0.000 9.250 23.450
  Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov 2.000 7.700 0.000 9.700 2.300 6.250 0.000 8.550 2.700 6.200 0.000 8.900 27.150
  Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov 2.800 7.600 0.000 10.400 1.300 5.200 0.000 6.500 16.900
  Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 5.400 0.000 7.400 2.200 4.950 0.100 7.050 2.500 6.250 0.000 8.750 33.050
  celkem 32.000 23.300 25.700 28.400 109.400
23 KSG Znojmo - JM D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice 3.100 4.500 0.600 7.000 3.300 7.550 0.000 10.850 17.850
  Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice 3.500 8.400 0.000 11.900 2.100 6.350 0.000 8.450 20.350
  Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo 2.800 7.450 0.000 10.250 1.900 6.350 0.000 8.250 2.200 5.000 0.000 7.200 2.400 6.200 0.000 8.600 34.300
  Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo 2.800 7.700 0.000 10.500 2.100 4.850 0.000 6.950 2.500 4.450 0.000 6.950 3.300 5.550 0.000 8.850 33.250
  Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo 2.500 5.150 0.000 7.650 7.650
  Molíková Simona 2005 KSG Znojmo 2.800 7.750 0.000 10.550 1.900 3.700 0.000 5.600 2.700 6.350 0.000 9.050 25.200
  celkem 32.950 23.650 21.850 28.750 107.200

Zpět na detail závodu