Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 12.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová 2.000 9.350 0.000 11.350 2.900 8.550 0.000 11.450 3.100 7.650 0.000 10.750 3.300 8.850 0.000 12.150 45.700
2. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.550 0.000 11.350 2.500 8.250 0.000 10.750 3.300 6.650 0.000 9.950 3.300 8.600 0.000 11.900 43.950
3. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.800 8.200 0.000 11.000 2.600 7.800 0.000 10.400 2.700 7.250 0.000 9.950 3.500 8.450 0.000 11.950 43.300
4. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.600 8.650 0.000 11.250 3.100 5.650 0.000 8.750 3.400 8.350 0.000 11.750 42.750
5. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová 2.800 9.000 0.000 11.800 2.100 8.400 0.000 10.500 3.100 5.500 0.000 8.600 3.100 8.300 0.000 11.400 42.300
6. Řehořová Audrey 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.400 8.850 0.000 11.250 2.800 7.500 0.000 10.300 3.400 6.300 0.000 9.700 2.500 8.300 0.000 10.800 42.050
7. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.000 9.000 0.000 11.000 2.200 8.200 0.000 10.400 3.000 6.500 0.000 9.500 2.900 8.200 0.000 11.100 42.000
8. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová 2.800 8.700 0.000 11.500 2.100 8.100 0.000 10.200 3.200 6.200 0.000 9.400 3.100 7.700 0.000 10.800 41.900
9. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová 2.000 8.650 0.000 10.650 2.600 8.150 0.000 10.750 3.300 5.650 0.000 8.950 3.100 8.250 0.000 11.350 41.700
10. Kopáčková Anežka 2009 TJ Jičín Benešová 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 7.800 0.000 9.800 3.100 7.000 0.000 10.100 3.000 8.050 0.000 11.050 41.450
11. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová 2.800 8.650 0.000 11.450 2.600 8.050 0.000 10.650 3.200 4.650 0.000 7.850 3.200 8.000 0.000 11.200 41.150
11. Gýnová Adriana 2009 KSG Most Čejková, Kopecká 3.000 7.950 0.000 10.950 2.000 7.550 0.000 9.550 3.100 6.750 0.000 9.850 3.100 7.700 0.000 10.800 41.150
13. Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.800 8.500 0.000 11.300 2.200 6.800 0.000 9.000 3.100 6.400 0.000 9.500 3.100 8.050 0.000 11.150 40.950
14. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrazova 2.000 9.350 0.000 11.350 2.000 7.000 0.000 9.000 3.000 5.600 0.000 8.600 3.100 8.500 0.000 11.600 40.550
15. Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 7.100 0.000 9.100 2.400 7.500 0.000 9.900 2.800 8.350 0.000 11.150 40.400
16. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková,Mrazova 2.000 9.100 0.000 11.100 2.000 7.350 0.000 9.350 2.600 5.700 0.000 8.300 3.100 8.450 0.000 11.550 40.300
17. Vyziblová Amélie 2009 TJ Jičín Benešová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 7.450 0.000 9.450 2.500 6.500 0.000 9.000 3.000 7.950 0.000 10.950 39.950
18. Csernyanszká Veronika 2008 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.500 0.000 10.500 1.700 7.250 0.000 8.950 3.100 6.550 0.000 9.650 3.000 7.650 0.000 10.650 39.750
19. Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 8.000 0.000 10.000 2.600 5.650 0.000 8.250 2.900 7.400 0.000 10.300 39.100
20. Němcová Lucie 2008 Gym Dobřichovice Klabíková, Haloumková 2.000 9.300 0.000 11.300 2.100 7.150 0.000 9.250 2.500 4.800 0.000 7.300 2.900 7.750 0.000 10.650 38.500
21. Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.350 0.000 10.350 2.000 7.350 0.000 9.350 2.600 5.550 0.000 8.150 3.100 7.050 0.000 10.150 38.000
22. Janečková Jůlie 2009 SK Hradčany Rogozová 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 6.350 0.000 8.350 2.400 5.950 0.000 8.350 2.800 7.900 0.000 10.700 37.500
22. Drusanová Valerie 2008 TJ Jičín Benešová 2.000 7.900 0.000 9.900 2.000 6.350 0.000 8.350 3.000 6.450 0.000 9.450 2.900 7.400 0.500 9.800 37.500
24. Neklová Anna 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.000 6.750 0.000 8.750 2.600 4.700 0.000 7.300 3.000 7.200 0.000 10.200 37.050
25. Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 2.000 8.750 0.000 10.750 2.100 7.500 0.000 9.600 1.900 3.450 0.000 5.350 2.900 7.300 0.000 10.200 35.900
26. Bartásková Michaela 2009 KSG Most Čejková, Kopecká 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 5.400 0.000 7.400 3.000 6.150 0.000 9.150 2.400 6.600 0.000 9.000 35.750
27. Kindlová Valerie 2008 SK Hradčany Rogozová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 6.350 0.000 8.350 1.800 5.500 0.000 7.300 2.700 7.800 0.500 10.000 35.500
28. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.100 6.950 0.000 9.050 1.900 5.450 0.000 7.350 2.900 6.250 0.000 9.150 35.400
29. Pospíšilová Kateřina 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 6.250 0.000 8.250 2.400 5.200 0.000 7.600 2.300 5.750 0.000 8.050 33.750
30. Suchá Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková 2.000 8.350 0.000 10.350 1.400 7.000 3.000 5.400 2.300 4.400 0.000 6.700 2.800 7.250 0.500 9.550 32.000
31. Weisová Tereza 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 2.000 7.550 0.000 9.550 1.700 5.750 0.000 7.450 1.900 4.850 0.000 6.750 2.300 5.550 0.000 7.850 31.600
32. Bultová Luisa 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 2.000 8.050 0.000 10.050 1.700 3.650 0.000 5.350 1.000 6.550 4.000 3.550 3.100 7.200 0.500 9.800 28.750
33. Doležalová Amálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 2.000 8.200 0.000 10.200 1.600 5.050 2.000 4.650 0.700 3.600 4.000 0.300 2.900 6.100 0.000 9.000 24.150

zpět na detail závodu