Na hlavní obsah

Johana Vrátná


Ročník:2009
Město:Ostrava
Trenér:Pavlasová, Schneiderová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Finále kladina dívky 5.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 8.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 2.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Přeskok 4.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Prostná 2.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 3.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 2.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A 5.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 4.
30.4.2022 2. nominační závod na LODM - MS kraj SGZ LODM dívky 2.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Juniorky 1.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 17.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 6.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Jednotlivkyně dle FIG 3.
25.9.2021 SGŽ Mistrovství ČR VS4A SGZ VS4A - kadetky 3.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 4A 1.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 7.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 21.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 3.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 4.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 3.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 3A 1.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 9.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS3 A 4.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 25.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 4.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 5.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 16.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 26.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 16.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 5.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 29.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 4.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 16.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 7.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 28.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 8.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 2.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 11.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny