Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 24.2.2018
 pořadatel: tělocvična GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 9.300 0.000 11.700 3.300 8.850 0.000 12.150 23.850
2. Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.500 8.700 0.000 11.200 3.400 8.300 0.000 11.700 22.900
3. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.300 8.750 0.000 11.050 2.600 8.950 0.000 11.550 22.600
4. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin, Vlková 2.300 8.750 0.000 11.050 2.500 8.800 0.000 11.300 22.350
5. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.300 9.100 0.000 11.400 2.900 8.000 0.000 10.900 22.300
6. Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.400 9.050 0.000 11.450 3.400 7.400 0.000 10.800 22.250
7. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.400 8.550 0.000 10.950 2.600 8.450 0.000 11.050 22.000
7. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.400 9.350 0.000 11.750 2.600 7.650 0.000 10.250 22.000
9. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 2.300 8.900 0.000 11.200 2.500 8.250 0.000 10.750 21.950
9. Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková 2.300 8.900 0.000 11.200 3.100 7.650 0.000 10.750 21.950
11. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.300 8.700 0.000 11.000 3.000 7.850 0.000 10.850 21.850
12. Holešová Petra 2008 AGAF ZA Plešivčáková, Zachvejová 2.500 8.250 0.000 10.750 2.000 8.950 0.000 10.950 21.700
13. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.300 9.000 0.000 11.300 2.600 7.650 0.000 10.250 21.550
14. Bednárová Rebeka 2008 AGAF ZA Plešivčáková, Zachvejová 2.300 8.300 0.000 10.600 2.200 8.700 0.000 10.900 21.500
14. Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 2.300 8.050 0.000 10.350 2.700 8.450 0.000 11.150 21.500
16. Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 2.100 8.450 0.000 10.550 2.700 8.200 0.000 10.900 21.450
17. Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová,Urbanová 2.400 8.150 0.000 10.550 3.200 7.500 0.000 10.700 21.250
18. Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 2.400 8.300 0.000 10.700 2.500 7.950 0.000 10.450 21.150
19. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková 2.100 8.050 0.000 10.150 2.500 8.450 0.000 10.950 21.100
19. Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.400 7.650 0.000 10.050 3.100 7.950 0.000 11.050 21.100
19. Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová,Urbanová 2.300 8.000 0.000 10.300 3.100 7.700 0.000 10.800 21.100
22. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.400 8.550 0.000 10.950 3.400 6.500 0.000 9.900 20.850
23. Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.400 7.450 0.000 9.850 2.800 8.150 0.000 10.950 20.800
24. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.300 6.900 0.000 9.200 3.100 8.450 0.000 11.550 20.750
25. Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 2.300 7.850 0.000 10.150 2.700 7.800 0.000 10.500 20.650
26. Majeríková Sofia 2008 AGAF ZA Plešivčáková, Zachvejová 2.300 7.650 0.000 9.950 2.000 8.650 0.000 10.650 20.600
26. Matúšová Michaela 2009 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda 2.100 8.350 0.000 10.450 2.600 7.550 0.000 10.150 20.600
28. Fabiánová Marie 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.300 7.450 0.000 9.750 2.700 8.100 0.000 10.800 20.550
28. Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová 2.100 7.250 0.000 9.350 3.100 8.100 0.000 11.200 20.550
30. Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.100 7.600 0.000 9.700 2.600 8.100 0.000 10.700 20.400
31. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 2.100 7.650 0.000 9.750 3.100 7.500 0.000 10.600 20.350
32. Šérová Jana 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.100 7.950 0.000 10.050 2.500 7.600 0.000 10.100 20.150
33. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.300 8.100 0.000 10.400 3.100 6.550 0.000 9.650 20.050
34. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová 2.300 7.450 0.000 9.750 3.000 7.150 0.000 10.150 19.900
35. Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá 2.100 7.600 0.000 9.700 2.500 7.500 0.000 10.000 19.700
36. Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.300 7.700 0.000 10.000 3.300 6.300 0.000 9.600 19.600
37. Danemarková Ellen 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.300 8.000 0.000 10.300 2.300 6.900 0.000 9.200 19.500
38. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková 2.300 7.150 0.000 9.450 2.700 7.100 0.000 9.800 19.250
39. Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová,Urbanová 2.300 8.100 0.000 10.400 2.400 6.400 0.000 8.800 19.200
40. Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.100 7.800 0.000 9.900 2.800 6.350 0.000 9.150 19.050
40. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.300 7.200 0.000 9.500 2.700 6.850 0.000 9.550 19.050
42. Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho 2.100 6.650 0.000 8.750 2.000 7.350 0.000 9.350 18.100
43. Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.100 6.800 0.000 8.900 1.900 7.250 0.000 9.150 18.050
44. Elisa Wenclová 2009 GAF ZA Vrabcová, Argaláš 2.100 8.500 0.000 10.600 1.900 8.500 4.000 6.400 17.000
44. Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.100 8.100 0.000 10.200 2.700 4.100 0.000 6.800 17.000
46. Kopecká Kristína 2009 GAF ZA Vrabcová, Argaláš 2.100 7.350 0.000 9.450 1.900 8.050 4.000 5.950 15.400
47. Tamara Chládecká 2009 GAF ZA Vrabcová, Argaláš 2.100 8.000 0.000 10.100 1.800 6.300 4.000 4.100 14.200
48. Navrátilová Valérie 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Petrová 2.000 5.100 3.000 4.100 1.600 7.450 0.000 9.050 13.150

zpět na detail závodu