Česká gymnastická federace

Menu

Akce

15.6.2021 TG

Webinář TeamGym UEG Code of Points 2022-2024

15.6.2021 SGZ

Průzkum startu na MČR SGŽ

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev PŘELOŽENO NA 16.10.

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup PŘELOŽENO

19.6.2021 SGZ

Zlatý štít

19.6.2021 - 20.6.2021 TR

TRA Regionální soutěže mládeže

19.6.2021 - 20.6.2021 AE

Pohár Federací - Slovensko

19.6.2021 PA

1. Kolo českého poháru - Plzeň

19.6.2021 - 20.6.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.1

23.6.2021 - 29.6.2021 AG

AKR Světový závod věkových skupin (WAGC) 2020

25.6.2021 - 27.6.2021 SGM, SGZ

MISTROVSTVÍ ČR MT

26.6.2021 - 27.6.2021 TR

TRA Závod světového poháru POR

26.6.2021 TR

TRA NZ pro 2. pololetí 2021

27.6.2021 - 2.7.2021 SGM, SGZ

LODM - PŘESUNUTO NA ROK 2022 !!!

2.7.2021 - 4.7.2021 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice 2020

3.7.2021 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ZRUŠENO

4.7.2021 - 8.7.2021 VG

EUROGYM - ZRUŠENO

12.7.2021 - 13.7.2021 AE

Virtual Korea Open

13.7.2021 - 17.7.2021 VG

WORLD GYM FOR LIFE CHALLENGE 2021 - ZRUŠENO

Reklama

Kristýna Holá

Ročník:2007
Město:
Trenér:Kodešová
Oddíl: TJ Jičín z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 5.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. Kvalifikace 6.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2008 a st. FINÁLE 7.
26.1.2020 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2008 a st. FINÁLE 1.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 11.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 49.
23.11.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ II.liga Královehradecký kraj 1.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ III. kategorie II.liga 2007-2005 5.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 11.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 6.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4B (žákyně B) 3.
8.6.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ VS4B Královéhradecký kraj 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 15.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 18.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 7.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 21.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 6.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 16.
13.10.2018 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 6.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4 B (žákyně B) 13.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 22.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně B 14.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři