Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 23.2.2019
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

Mladší žákyně – ročníky 2009 – 2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.500 9.000 0.000 11.500 3.300 8.700 0.000 12.000 23.500
2. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 2.500 9.300 0.000 11.800 3.200 7.850 0.000 11.050 22.850
3. Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová 2.900 8.900 0.000 11.800 4.100 6.550 0.000 10.650 22.450
4. Valášková Sofie 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.100 8.800 0.000 10.900 3.000 8.050 0.300 10.750 21.650
5. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 2.400 8.700 0.000 11.100 2.600 7.950 0.000 10.550 21.650
6. Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.300 8.350 0.000 10.650 2.400 8.450 0.000 10.850 21.500
7. Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová 2.800 6.600 0.000 9.400 3.600 8.400 0.000 12.000 21.400
8. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.300 8.300 0.000 10.600 2.900 7.650 0.000 10.550 21.150
9. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.300 8.850 0.000 11.150 2.400 7.350 0.000 9.750 20.900
10. Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 2.300 8.050 0.000 10.350 2.900 7.600 0.000 10.500 20.850
11. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.300 8.450 0.000 10.750 2.600 7.500 0.000 10.100 20.850
12. Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.100 8.100 0.000 10.200 2.300 7.950 0.000 10.250 20.450
13. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.300 8.750 0.000 11.050 2.400 7.000 0.000 9.400 20.450
14. Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A. 2.100 8.400 0.000 10.500 2.700 7.050 0.000 9.750 20.250
15. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 2.400 7.350 0.000 9.750 2.000 8.300 0.000 10.300 20.050
16. Rosová Vanesa 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.100 8.350 0.000 10.450 2.400 7.150 0.000 9.550 20.000
17. Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová + kolektiv 2.300 8.500 0.000 10.800 2.600 6.450 0.000 9.050 19.850
18. Vu Natálie 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.100 9.000 0.000 11.100 2.300 6.300 0.000 8.600 19.700
19. Čajánková Liliana 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.100 6.650 0.000 8.750 3.000 7.900 0.000 10.900 19.650
19. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová 2.800 7.600 0.000 10.400 3.500 5.750 0.000 9.250 19.650
21. Holubová Nikola 2010 SGD Špičková-Opava Špičkova, Sobotiková 2.100 7.850 0.000 9.950 2.200 7.200 0.000 9.400 19.350
22. Kahánková Bára 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.100 7.400 0.000 9.500 2.500 7.000 0.000 9.500 19.000
23. Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava Špičková,Plackova 2.100 7.550 0.000 9.650 2.100 7.150 0.000 9.250 18.900
24. Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková 2.100 7.600 0.000 9.700 2.500 6.450 0.000 8.950 18.650
25. Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.100 6.800 0.000 8.900 3.100 6.050 0.000 9.150 18.050
26. Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 1.400 7.950 4.000 5.350 2.100 4.500 0.000 6.600 11.950

zpět na detail závodu