Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Baby Gym Cup

 22.10.2017
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

IV. mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová 2.500 9.400 0.000 11.900 2.000 9.300 0.000 11.300 23.200
2. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 2.500 8.900 0.000 11.400 2.500 8.250 0.000 10.750 22.150
3. Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.000 8.750 0.000 10.750 2.500 8.800 0.000 11.300 22.050
4. Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 2.500 8.300 0.000 10.800 2.500 8.500 0.000 11.000 21.800
5. Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 9.050 0.000 11.050 21.100
6. Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.500 8.150 0.000 10.650 2.000 8.400 0.000 10.400 21.050
7. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.500 7.400 0.000 9.900 2.500 7.900 0.000 10.400 20.300
8. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.500 8.050 0.000 10.550 2.000 7.650 0.000 9.650 20.200
9. Vávrová Amálie 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 7.650 0.000 10.150 20.150
10. Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 8.200 0.000 10.200 20.050
11. Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Martina Vavroušková 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 7.300 0.000 9.800 19.950
12. Pavlicová Štěpánka 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová 2.000 7.700 0.000 9.700 2.500 7.700 0.000 10.200 19.900
13. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 7.500 0.000 9.500 2.500 7.750 0.000 10.250 19.750
14. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.500 7.250 0.000 9.750 2.000 7.200 0.000 9.200 18.950
15. Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 2.000 7.500 0.000 9.500 1.500 7.750 0.000 9.250 18.750
16. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 5.650 0.000 7.650 2.500 7.700 0.000 10.200 17.850
17. Juráková Eva 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 1.000 7.500 1.000 7.500 1.500 8.400 0.000 9.900 17.400
18. Šáchová Barbora 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 1.500 6.400 0.000 7.900 1.000 8.100 0.000 9.100 17.000
19. Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 5.250 0.000 7.250 2.000 7.400 0.000 9.400 16.650
20. Plechatá Adéla 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 1.500 5.900 0.000 7.400 1.500 7.000 0.000 8.500 15.900

zpět na detail závodu