Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Říčanské hvězdičky

 16.3.2019
 pořadatel: Gymnastika Říčany - Centrum Na Fialce
Stáhnout výsledky

A 4 - 2010

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 5.000 9.500 0.000 14.500 3.400 8.900 0.000 12.300 2.900 9.200 0.000 12.100 38.900
2. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany, z.s. Bernardová Barbora 5.000 9.530 0.000 14.533 3.000 8.330 0.000 11.333 3.000 9.030 0.000 12.033 37.899
3. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 5.000 9.500 0.000 14.500 2.800 9.000 0.000 11.800 2.800 8.200 0.000 11.000 37.300
4. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů 5.000 9.330 0.000 14.333 3.000 8.130 0.000 11.133 2.900 8.730 0.000 11.633 37.099
5. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 9.000 0.000 14.000 2.800 8.900 0.000 11.700 2.700 8.470 0.000 11.167 36.867
6. Větrovská Ema 2010 T.J. Sokol Poděbrady Pokorná 5.000 9.370 0.000 14.367 3.100 7.570 0.000 10.667 3.000 8.930 0.500 11.433 36.467
7. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany, z.s. Bernardová Barbora 5.000 8.970 0.000 13.967 2.900 8.370 0.000 11.267 2.900 8.770 0.500 11.167 36.401
8. Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 5.000 8.800 0.000 13.800 2.900 8.730 0.000 11.633 2.200 8.770 0.000 10.967 36.400
9. Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 5.000 9.230 0.000 14.233 3.000 7.830 0.000 10.833 2.800 8.500 0.000 11.300 36.366
10. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany, z.s. Bernardová Barbora 5.000 9.330 0.000 14.333 3.000 8.100 0.000 11.100 2.900 8.370 0.500 10.767 36.200
11. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová 5.000 9.070 0.000 14.067 2.400 8.570 0.000 10.967 2.700 8.870 0.500 11.067 36.101
12. Šebestová Karolína 2010 Gymnastika Říčany, z.s. Bernardová Barbora 5.000 8.370 0.000 13.367 3.000 8.330 0.000 11.333 2.800 9.070 0.500 11.367 36.067
13. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 5.000 9.030 0.000 14.033 3.100 7.970 0.000 11.067 2.700 8.730 0.500 10.933 36.033
14. Kurfürstová Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar 5.000 9.270 0.000 14.267 2.700 7.700 0.000 10.400 2.700 8.930 0.500 11.133 35.800
14. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 5.000 9.070 0.000 14.067 3.000 7.430 0.000 10.433 3.000 8.800 0.500 11.300 35.800
16. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 8.230 0.000 13.233 2.800 8.630 0.000 11.433 2.800 8.330 0.000 11.133 35.799
17. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany, z.s. Bernardová Barbora 5.000 8.830 0.000 13.833 3.000 8.130 0.000 11.133 2.700 8.600 0.500 10.800 35.766
18. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová 5.000 8.630 0.000 13.633 2.900 8.300 0.000 11.200 2.700 8.370 0.500 10.567 35.400
19. Růžičková Michaela 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová 5.000 9.030 0.000 14.033 3.000 7.200 0.000 10.200 2.800 7.230 0.000 10.033 34.266
20. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 8.330 0.000 13.333 3.000 6.670 0.000 9.667 2.800 8.030 0.000 10.833 33.833
21. Židková Adriana 2010 SG Liberec Bernardová, Mezeiová 5.000 8.670 0.000 13.667 3.100 6.630 0.000 9.733 2.900 7.800 0.500 10.200 33.600
22. Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna 5.000 8.570 0.000 13.567 2.800 6.970 0.000 9.767 2.700 7.830 0.500 10.033 33.367
23. Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Malá 5.000 8.700 0.000 13.700 2.900 6.200 0.000 9.100 2.700 7.800 0.500 10.000 32.800
24. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 5.000 9.200 0.000 14.200 2.800 8.670 0.000 11.467 2.100 8.800 4.000 6.900 32.567
25. Nezavdalová Petra 2010 T.J. Sokol Kolín Malá 5.000 8.870 0.000 13.867 2.900 5.230 0.000 8.133 2.900 7.270 0.000 10.167 32.167
26. Matějková Viktorie 2010 T.J. Sokol Kolín Kučerová,Voglová 5.000 8.870 0.000 13.867 2.900 4.330 0.000 7.233 2.900 8.000 0.000 10.900 32.000
27. Pokorná Mia 2010 T.J. Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 5.000 8.770 0.000 13.767 2.200 7.800 4.000 6.000 2.800 8.230 0.500 10.533 30.300
28. Čebišová Linda 2010 T.J. Sokol Kolín Malá 5.000 8.570 0.000 13.567 3.000 4.000 0.000 7.000 2.800 6.270 0.000 9.067 29.634

zpět na detail závodu