Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - BabyGym Cup 2015

 25.10.2015
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

V.kategorie-kladina

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Karolína Hajdinová 2006 KSG Rosice Procházková, Hajdin 2.500 8.700 0.000 11.200 2.500 8.050 0.000 10.550 21.750
2. Petra Chylová 2006 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková 2.500 8.250 0.000 10.750 2.500 8.300 0.000 10.800 21.550
3. Gabriela Eva Hejtmánková 2007 T.J. Sokol Moravská Ostra Dudová, El-Khairy 2.500 7.400 0.000 9.900 2.500 8.400 0.000 10.900 20.800
3. Eliška Gryčová 2006 SG TJ Třinec 2.500 8.500 0.000 11.000 2.500 7.300 0.000 9.800 20.800
5. Klára Peterková 2006 Gymnastický klub Šumperk Urbanová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.500 8.250 0.000 10.750 20.600
6. Sabina Žandová 2007 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková 2.500 8.000 0.000 10.500 2.500 7.400 0.000 9.900 20.400
7. Justýna Krumpholzová 2006 KSG SK Přerov 2.500 7.000 0.000 9.500 2.500 7.500 0.000 10.000 19.500
8. Berenika Diňová 2006 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková 2.500 7.950 0.000 10.450 1.500 7.450 0.000 8.950 19.400
9. Beáta Žáková 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.500 5.900 0.000 8.400 2.500 8.450 0.000 10.950 19.350
10. Laura Bohatová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.500 7.750 0.000 10.250 2.500 6.550 0.000 9.050 19.300
11. Barbora Hájková 2007 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 7.150 0.000 9.650 1.000 8.350 0.000 9.350 19.000
11. Kristina Cívelová 2006 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 7.050 0.000 9.550 1.000 8.450 0.000 9.450 19.000
13. Eliška Pisková 2007 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 6.800 0.000 9.300 1.000 8.250 0.000 9.250 18.550
14. Vendula Žáčková 2007 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.000 7.900 0.000 9.900 0.500 8.100 0.000 8.600 18.500
15. Eliška Polidorová 2006 KSG SK Přerov 2.500 6.450 0.000 8.950 2.000 6.950 0.000 8.950 17.900
16. Tereza Picmausová 2006 T.J. Sokol Moravská Ostra 1.500 7.750 0.000 9.250 0.500 8.050 0.000 8.550 17.800
17. Monika Gadasová 2006 KSG SK Přerov 2.500 5.500 0.000 8.000 2.000 7.650 0.000 9.650 17.650
18. Bára Pražáková 2007 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková 2.000 6.850 0.000 8.850 1.500 6.600 0.000 8.100 16.950
19. Kateřina Friedlová 2007 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková 2.500 5.700 0.000 8.200 2.000 6.600 0.000 8.600 16.800
20. Linda Gjikolli 2007 T.J. Sokol Moravská Ostra 1.500 7.350 1.000 7.850 0.500 7.650 0.000 8.150 16.000

zpět na detail závodu