Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

 21.6.-23.6.2019
 pořadatel: hala Věry Čáslavské - Černošice
Stáhnout výsledky

VS5B (juniorky B)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 2.800 9.000 0.000 11.800 3.000 7.750 0.000 10.750 4.400 7.850 0.000 12.250 4.400 7.200 0.000 11.600 46.400
2. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Dlouhá, Koldovská 2.800 9.200 0.000 12.000 2.000 7.200 0.000 9.200 2.800 7.450 0.000 10.250 3.400 8.050 0.000 11.450 42.900
3. Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P. 4.000 8.850 0.000 12.850 2.000 6.150 0.000 8.150 3.000 7.450 0.000 10.450 3.700 7.400 0.000 11.100 42.550
4. Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková 3.000 8.650 0.000 11.650 1.900 6.650 0.000 8.550 3.300 7.100 0.000 10.400 3.700 7.650 0.000 11.350 41.950
5. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 2.800 8.650 0.000 11.450 2.400 6.100 0.000 8.500 4.100 6.400 0.000 10.500 3.400 7.650 0.000 11.050 41.500
6. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.750 0.000 11.550 2.600 6.550 0.000 9.150 3.600 7.100 0.100 10.600 2.700 7.000 0.000 9.700 41.000
7. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 2.400 8.650 0.000 11.050 2.500 6.850 0.000 9.350 4.000 5.850 0.000 9.850 3.300 7.350 0.000 10.650 40.900
8. Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.800 0.000 11.600 2.600 6.800 0.000 9.400 3.400 5.500 0.100 8.800 3.400 7.000 0.000 10.400 40.200
9. Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 3.000 8.550 0.000 11.550 2.600 6.600 0.000 9.200 2.700 6.650 0.000 9.350 3.500 6.450 0.000 9.950 40.050
10. Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.750 0.000 11.550 2.700 6.500 0.000 9.200 2.300 6.150 0.000 8.450 3.300 7.200 0.000 10.500 39.700
11. Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová 2.800 8.350 0.000 11.150 1.900 5.400 0.000 7.300 3.000 7.350 0.000 10.350 3.200 7.550 0.000 10.750 39.550
12. Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.650 0.100 11.350 1.900 7.300 0.000 9.200 2.900 5.900 0.000 8.800 3.400 6.750 0.000 10.150 39.500
13. Viceníková Karin 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.800 8.800 0.000 11.600 1.900 6.200 0.000 8.100 3.000 6.700 0.000 9.700 3.200 6.850 0.000 10.050 39.450
14. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.500 9.000 0.000 12.500 2.600 6.850 0.000 9.450 2.500 5.050 0.000 7.550 2.900 7.000 0.000 9.900 39.400
15. Klimešová Justina Ella 2006 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová 3.500 8.600 0.000 12.100 1.400 6.250 0.000 7.650 2.500 7.150 0.000 9.650 3.000 6.750 0.000 9.750 39.150
16. Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková 2.800 9.050 0.000 11.850 2.000 6.800 0.000 8.800 2.900 5.800 0.000 8.700 3.000 6.750 0.000 9.750 39.100
17. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 8.700 0.000 11.500 1.900 7.050 0.000 8.950 2.100 6.350 0.000 8.450 2.800 7.250 0.000 10.050 38.950
18. Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 2.800 8.700 0.000 11.500 1.900 6.200 0.000 8.100 2.600 5.750 0.100 8.250 3.800 7.100 0.000 10.900 38.750
19. Osladilová Adéla 2005 GK Šumperk Urbanová 2.000 9.100 0.000 11.100 1.900 5.800 0.000 7.700 3.200 5.900 0.000 9.100 3.600 7.100 0.000 10.700 38.600
20. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová 2.800 9.050 0.000 11.850 2.600 5.700 0.000 8.300 3.500 4.300 0.000 7.800 3.300 6.950 0.000 10.250 38.200
21. Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 3.500 8.350 0.000 11.850 2.500 5.500 0.000 8.000 2.500 5.700 0.000 8.200 3.200 6.850 0.000 10.050 38.100
22. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 7.100 0.000 9.900 1.900 7.650 0.000 9.550 3.600 5.350 0.000 8.950 2.900 6.800 0.100 9.600 38.000
23. Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.800 8.900 0.000 11.700 2.500 5.450 0.000 7.950 2.300 6.650 0.000 8.950 2.500 6.850 0.000 9.350 37.950
24. Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová 2.800 8.550 0.000 11.350 1.400 6.100 0.000 7.500 2.500 7.200 0.000 9.700 2.500 6.700 0.000 9.200 37.750
25. Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.900 0.000 10.900 1.400 5.500 0.000 6.900 3.000 6.950 0.000 9.950 2.800 6.800 0.000 9.600 37.350
26. Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov Skup.treneru 3.000 8.500 0.000 11.500 2.000 5.750 0.000 7.750 4.100 4.700 0.000 8.800 3.400 5.600 0.000 9.000 37.050
27. Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 2.800 8.050 0.300 10.550 2.500 6.150 0.000 8.650 2.200 5.650 0.000 7.850 2.800 6.700 0.000 9.500 36.550
28. Janderová Zuzana 2005 TJ Jičín Kodešová 2.000 7.600 0.000 9.600 1.900 6.200 0.000 8.100 2.700 7.150 0.000 9.850 2.600 6.350 0.000 8.950 36.500
29. Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.400 8.600 0.000 11.000 2.000 5.700 0.000 7.700 3.000 4.650 0.000 7.650 2.600 6.850 0.000 9.450 35.800
29. Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.800 8.600 0.000 11.400 1.800 5.450 0.000 7.250 1.900 5.950 0.000 7.850 2.200 7.100 0.000 9.300 35.800
31. Huberová Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Dlouhá, Koldovská 2.800 7.650 0.000 10.450 1.900 6.050 0.000 7.950 2.000 5.500 0.000 7.500 2.500 7.300 0.000 9.800 35.700
32. Herinková Tereza 2005 KSG Litvínov Skup.treneru 2.800 8.800 0.000 11.600 1.900 6.000 0.000 7.900 2.000 5.800 0.000 7.800 2.400 5.950 0.000 8.350 35.650
33. Hvižďová Julie 2006 GK Šumperk Urbanová 2.000 8.300 0.000 10.300 1.400 6.600 0.000 8.000 2.800 5.000 0.300 7.500 2.600 6.900 0.000 9.500 35.300
34. Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.800 8.650 0.000 11.450 1.100 3.100 2.000 2.200 3.400 5.850 0.000 9.250 3.700 7.500 0.000 11.200 34.100
35. Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.200 0.000 10.200 1.300 5.650 0.000 6.950 3.200 5.100 0.000 8.300 2.500 5.800 0.000 8.300 33.750

zpět na detail závodu