Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Z. Hartlové

 13.4.2019
Stáhnout výsledky

VI.kategrie VS4B Žákyně B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 8.334 0.000 10.434 3.300 8.200 0.000 11.500 3.300 8.200 0.000 11.500 33.434
2. Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Kubešová, Bago 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 8.067 0.000 10.867 3.400 7.700 0.000 11.100 3.400 7.830 0.000 11.230 33.197
3. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.533 0.000 9.633 3.400 7.800 0.000 11.200 3.300 8.400 0.000 11.700 32.533
4. Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.967 0.000 10.667 2.700 8.033 0.000 10.733 3.000 8.000 0.000 11.000 32.400
5. Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.767 0.000 10.667 3.500 8.200 0.000 11.700 3.100 6.730 0.000 9.830 32.197
6. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 8.369 0.000 10.469 3.300 7.100 0.000 10.400 3.100 8.200 0.000 11.300 32.169
7. Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Hajdin, Vlková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.434 0.000 9.334 3.100 7.600 0.000 10.700 3.100 8.630 0.000 11.730 31.764
8. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.267 0.000 9.367 3.100 7.900 0.000 11.000 3.100 8.230 0.000 11.330 31.697
9. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.634 0.000 9.734 3.000 8.100 0.000 11.100 2.800 7.970 0.500 10.270 31.104
10. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 6.369 0.000 8.469 4.100 8.200 0.000 12.300 3.300 6.900 0.000 10.200 30.969
11. Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.434 0.000 9.134 3.100 7.900 0.000 11.000 3.300 7.470 0.000 10.770 30.904
12. Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 7.500 0.000 9.800 3.000 7.900 0.000 10.900 3.200 6.770 0.000 9.970 30.670
13. Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 8.100 0.000 10.200 2.400 8.400 0.000 10.800 2.700 7.370 0.500 9.570 30.570
14. Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.500 0.000 10.200 2.700 7.100 0.000 9.800 3.300 6.970 0.000 10.270 30.270
15. Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.300 0.000 9.400 2.500 8.067 0.000 10.567 2.700 7.870 0.500 10.070 30.037
16. Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.400 0.000 9.200 2.900 6.500 0.000 9.400 3.100 8.030 0.000 11.130 29.730
17. Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 5.567 0.000 7.767 2.300 8.200 0.000 10.500 3.000 8.030 0.000 11.030 29.297
18. Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 6.967 0.000 9.367 3.200 5.200 0.000 8.400 3.500 7.770 0.000 11.270 29.037
19. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 5.167 0.000 7.867 3.200 7.033 0.000 10.233 3.200 7.730 0.000 10.930 29.030
20. Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.867 1.000 8.867 2.900 6.500 0.000 9.400 3.100 7.530 0.000 10.630 28.897
21. Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.367 0.000 9.467 3.100 5.700 0.000 8.800 3.000 6.970 0.000 9.970 28.237
22. Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 5.200 0.000 7.300 2.500 7.833 0.000 10.333 2.700 7.270 0.500 9.470 27.103
23. Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 5.867 0.000 8.167 2.700 6.300 0.000 9.000 3.100 6.630 0.000 9.730 26.897

zpět na detail závodu