Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 23.11.2019
 pořadatel: Veselí nad Lužnicí
Stáhnout výsledky

III. liga (juniorky C)

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS S. Ústí 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.867 0.000 9.767 0.000 0.000 0.000 0.000 9.767
  Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS S. Ústí 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 7.233 0.000 9.733 3.000 7.667 0.000 10.667 3.100 7.367 0.000 10.467 40.867
  Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí 2.000 8.934 0.000 10.934 2.500 7.433 0.000 9.933 3.200 7.867 0.000 11.067 3.300 7.900 0.000 11.200 43.134
  Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS S. Ústí 2.800 8.534 0.000 11.334 2.500 7.833 0.000 10.333 3.000 6.800 0.000 9.800 3.200 7.467 0.000 10.667 42.134
  Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS S. Ústí 2.800 6.900 0.000 9.700 2.500 7.300 0.000 9.800 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.267 0.000 10.467 29.967
  celkem 32.268 30.066 31.534 32.334 126.202
2 TJ Slovan J.Hradec, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov 2.000 8.200 0.000 10.200 2.600 6.900 0.000 9.500 3.100 7.367 0.000 10.467 2.900 7.300 0.000 10.200 40.367
  Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec 2.000 8.600 0.000 10.600 2.600 7.233 0.000 9.833 3.200 7.667 0.000 10.867 3.100 7.434 0.000 10.534 41.834
  Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec 2.000 8.500 0.000 10.500 2.500 7.566 0.000 10.066 2.900 7.467 0.000 10.367 2.900 7.000 0.000 9.900 40.833
  Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 5.400 0.000 7.900 3.000 6.467 0.000 9.467 3.000 7.334 0.000 10.334 37.901
  celkem 31.300 29.399 31.701 31.068 123.468
3 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov 2.000 8.534 0.000 10.534 2.600 6.933 0.000 9.533 2.900 7.334 0.000 10.234 3.000 7.334 0.000 10.334 40.635
  Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov 2.000 8.567 0.000 10.567 2.600 7.266 0.000 9.866 2.900 6.967 0.000 9.867 3.000 7.967 0.000 10.967 41.267
  Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. 2.000 7.534 0.000 9.534 1.500 6.433 0.000 7.933 3.000 5.300 0.000 8.300 2.900 6.367 0.000 9.267 35.034
  Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. 2.000 8.234 0.000 10.234 2.600 6.066 0.000 8.666 3.000 6.467 0.000 9.467 3.000 7.067 0.000 10.067 38.434
  celkem 31.335 28.065 29.568 31.368 120.336
4 Merkur České Budějovice, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB 2.000 8.334 0.000 10.334 2.000 6.300 0.000 8.300 2.800 7.400 0.000 10.200 3.100 7.600 0.000 10.700 39.534
  Fišerová Johana 2009 Merkur ČB 2.000 8.600 0.000 10.600 0.800 7.600 1.000 7.400 2.800 5.767 0.000 8.567 3.100 6.734 0.000 9.834 36.401
  Hýblová Kristýna 2006 Merkur ČB 2.800 8.267 0.000 11.067 2.500 6.766 0.000 9.266 3.000 7.334 0.000 10.334 3.100 7.367 0.000 10.467 41.134
  Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 4.666 0.000 7.166 2.800 6.000 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 15.966
  celkem 32.001 24.966 29.334 31.001 117.302
5 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny 2.800 8.167 0.000 10.967 2.500 6.833 0.000 9.333 2.800 7.800 0.000 10.600 2.800 7.134 0.000 9.934 40.834
  Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 2.000 7.967 0.000 9.967 2.500 6.933 0.000 9.433 2.900 6.634 0.000 9.534 2.900 6.867 0.000 9.767 38.701
  Přibylová Aneta 2010 TJ Spartak Trhové Sviny 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 6.466 1.000 6.266 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.266
  Kollarová Aneta 2009 TJ Spartak Trhové Sviny 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 5.600 1.000 6.200 2.200 6.767 0.000 8.967 15.167
  Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 6.466 0.000 8.966 1.700 7.300 0.000 9.000 2.900 6.600 0.000 9.500 37.766
  celkem 31.234 27.732 29.134 29.201 117.301
6 TJ Šumavan Vimperk z.s. I. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk 2.000 6.734 0.000 8.734 2.000 5.333 0.000 7.333 3.000 4.934 0.100 7.834 2.300 6.067 0.000 8.367 32.268
  Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk 2.000 8.367 0.000 10.367 2.500 6.500 0.000 9.000 2.800 7.634 0.000 10.434 3.000 7.067 0.000 10.067 39.868
  Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 7.366 1.000 7.166 2.300 6.934 0.000 9.234 2.700 6.267 0.000 8.967 25.367
  Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk 2.000 7.534 0.000 9.534 1.500 5.866 0.000 7.366 2.800 7.267 0.000 10.067 2.800 6.900 0.000 9.700 36.667
  celkem 28.635 23.699 29.735 28.734 110.803
7 TJ Šumavan Vimperk z.s. II. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk 2.000 8.067 0.000 10.067 1.500 5.500 0.000 7.000 3.000 6.567 0.100 9.467 2.900 7.567 0.000 10.467 37.001
  Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk 2.000 8.167 0.000 10.167 1.500 7.066 0.000 8.566 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 18.733
  Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk 2.000 7.634 0.000 9.634 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 5.500 0.000 7.100 3.000 7.100 0.000 10.100 26.834
  Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 5.500 0.000 7.000 2.100 6.100 0.000 8.200 2.900 7.167 0.000 10.067 25.267
  Ollé Ester 2007 TJ Šumavan Vimperk 2.000 7.667 0.000 9.667 1.500 5.300 0.000 6.800 2.400 5.567 0.000 7.967 2.900 6.834 0.000 9.734 34.168
  celkem 29.901 22.566 25.634 30.634 108.735
8 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Furioso Dana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 2.000 6.500 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 3.934 0.000 6.834 2.000 7.534 0.000 9.534 24.868
  Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny 2.000 7.634 0.000 9.634 2.100 5.166 0.000 7.266 2.300 7.100 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 26.300
  Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny 2.000 7.267 0.000 9.267 1.500 4.966 0.000 6.466 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.067 0.000 7.867 23.600
  Ondrášková Štěpánka 2006 TJ Spartak Trhové Sviny 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.800 5.834 0.000 7.634 2.300 5.600 0.000 7.900 15.534
  Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 7.200 0.000 8.600 1.800 7.334 0.000 9.134 0.000 0.000 0.000 0.000 17.734
  Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny 2.000 8.034 0.000 10.034 1.400 7.400 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.334 0.000 9.134 27.968
  celkem 28.935 24.666 26.168 26.568 106.337
9 TJ Nová Včelnice, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pechová Kateřina 2005 SG Pelhřimov 2.000 6.734 0.000 8.734 2.600 5.200 0.000 7.800 2.800 4.967 0.000 7.767 3.000 5.367 0.000 8.367 32.668
  Dvořáková Berenika 2008 TJ Nová Včelnice 2.000 6.500 0.000 8.500 1.500 6.400 0.000 7.900 1.000 5.367 1.000 5.367 2.300 2.700 0.000 5.000 26.767
  Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice 2.000 6.434 0.000 8.434 1.500 7.366 0.000 8.866 1.300 5.767 0.000 7.067 2.300 5.700 0.000 8.000 32.367
  Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice 2.000 7.434 0.000 9.434 2.600 6.033 0.000 8.633 2.400 6.134 0.000 8.534 2.800 5.234 0.000 8.034 34.635
  celkem 26.668 25.399 23.368 24.401 99.836

zpět na detail závodu