Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Závod gymnastických nadějí

 18.10.2015
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Kategorie I. nar. 2009 a ml.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Daniela Háchová 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 9.550 0.000 16.050 6.500 9.150 0.000 15.650 31.700
2. Andrea Jechová 2009 TJ Tourist Říčany 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 9.050 0.000 15.550 6.500 9.050 0.000 15.550 31.100
3. Mája Froňková 2009 TJ Sokol Kampa Novotná 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 9.400 0.000 15.900 6.500 8.550 0.000 15.050 30.950
4. Marie Pavlátová 2009 GK Vítkovice Hynek 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.650 0.000 15.150 6.500 8.950 0.000 15.450 30.600
5. Johana Recmanová 2009 GK Vítkovice Hynek 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.500 0.000 15.000 6.500 8.950 0.000 15.450 30.450
6. Magdaléna Kuhnová 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.850 0.000 15.350 6.500 8.550 0.000 15.050 30.400
7. Nela Vaňátková 2009 TJ Sokol Hradec Králové Staňková,Kubínová,Šišanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.850 0.000 15.350 6.500 8.350 0.000 14.850 30.200
8. Barbora Bakusová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.350 0.000 14.850 6.500 8.300 0.000 14.800 29.650
8. Tereza Machačková 2009 TJ Sokol Hradec Králové Staňková,Kubínová,Šišanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.400 0.000 14.900 6.500 8.250 0.000 14.750 29.650
10. Adriana Francová 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.850 0.000 14.350 6.500 8.550 0.000 15.050 29.400
11. Barbora Svobodová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.450 0.000 14.950 6.500 7.850 0.000 14.350 29.300
11. Kamila Procházková 2009 TJ Tourist Říčany 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.550 0.000 14.050 6.500 8.750 0.000 15.250 29.300
13. Eliška Kurfürstová 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.750 0.000 14.250 6.500 8.450 0.000 14.950 29.200
14. Viktorie Marszolková 2010 GK Vítkovice Hynek 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.800 0.000 14.300 6.500 8.350 0.000 14.850 29.150
15. Sofie Pluhařová 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.100 0.000 14.600 6.500 7.850 0.000 14.350 28.950
16. Kristýna Řezníková 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.850 0.000 14.350 6.500 8.050 0.000 14.550 28.900
17. Ela Šrůtková 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.800 0.000 14.300 6.500 7.950 0.000 14.450 28.750
17. Ella Pavlíková 2009 TJ Sokol Hradec Králové Staňková,Kubínová,Šišanová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.100 0.000 14.600 6.500 7.650 0.000 14.150 28.750
19. Adéla Pravdová 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 8.150 0.000 14.650 6.000 7.950 0.000 13.950 28.600
20. Sára Smetanová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.200 0.000 13.700 6.500 7.850 0.000 14.350 28.050
20. Lucie Musilová 2009 TJ Sokol Bedřichov 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.250 0.000 13.750 6.500 7.800 0.000 14.300 28.050
20. Barbora Völflová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 6.900 0.000 13.400 6.500 8.150 0.000 14.650 28.050
23. Elvina Tůmová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.300 0.000 13.800 6.500 7.650 0.000 14.150 27.950
23. Kateřina Ratajová 2010 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.750 0.000 13.750 6.500 7.700 0.000 14.200 27.950
25. Beáta Česneková 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.000 0.000 14.000 6.500 7.250 0.000 13.750 27.750
26. Jessica Wandruschka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.150 0.000 13.650 6.500 7.550 0.000 14.050 27.700
27. Nela Volfová 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.150 0.000 13.650 5.500 8.500 0.000 14.000 27.650
27. Mariana Stupková 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.150 0.000 13.650 6.500 7.500 0.000 14.000 27.650
27. Táňa Nováková 2010 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.200 0.000 13.200 6.500 7.950 0.000 14.450 27.650
30. Magda Vítová 2009 TJ Sokol Bedřichov 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 6.750 0.000 13.250 6.500 7.650 0.000 14.150 27.400
31. Ema Mrázová 2009 TJ Pedagog Modřany Myšáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 6.850 0.000 13.350 6.500 7.400 0.000 13.900 27.250
32. Natálie Bišická 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kadlecová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 6.650 0.000 13.150 6.500 7.350 0.000 13.850 27.000
33. Karolina Bedford 2009 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.750 0.000 13.750 5.500 7.500 0.000 13.000 26.750
34. Elisa Contiero 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.800 0.000 12.800 6.500 7.050 0.000 13.550 26.350
35. Silvie Bohatová 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 6.250 0.000 12.750 6.000 7.250 0.000 13.250 26.000
36. Kateřina Vohralíková 2010 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.050 0.000 12.050 5.500 8.050 0.000 13.550 25.600
36. Klára Kovářová 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 6.800 0.000 13.300 4.500 7.800 0.000 12.300 25.600
38. Sára Schmidtová 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 5.650 0.000 11.650 6.500 6.650 0.000 13.150 24.800
39. Kristýna Měšťánková 2009 TJ Sokol Šestajovice Sýkorová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.550 0.000 13.550 4.000 7.200 0.000 11.200 24.750
40. Sofie Pavelková 2010 TJ Pedagog Modřany Myšáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 7.100 0.000 13.600 3.500 6.850 0.000 10.350 23.950
41. Markéta Ochecová 2009 TJ Sokol Kampa Stejskalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 6.000 0.000 12.500 4.500 6.900 0.000 11.400 23.900
42. Tereza Červenková 2010 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 5.150 0.000 11.150 5.500 7.000 0.000 12.500 23.650
43. Elen Strculová 2011 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.500 5.650 0.000 12.150 4.500 6.500 0.000 11.000 23.150
44. Kateřina Hajleková 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 4.600 0.000 10.600 5.000 7.050 0.000 12.050 22.650
45. Terezie Jandová 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 5.800 0.000 11.800 3.000 7.550 0.000 10.550 22.350
46. Eva Štemberková 2011 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.350 0.000 12.350 3.500 6.400 0.000 9.900 22.250
46. Ela Birhanzlová 2010 SK Hradčany Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 5.800 0.000 11.800 3.500 6.950 0.000 10.450 22.250
48. Alice Synková 2010 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.200 0.000 12.200 4.500 4.700 0.000 9.200 21.400
49. Martina Bartůšková 2011 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 4.650 0.000 10.650 3.500 4.750 0.000 8.250 18.900
50. Natálie Řezníčková 2011 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 3.750 0.000 9.750 3.500 5.400 0.000 8.900 18.650

zpět na detail závodu