Na hlavní obsah

Mahulena Pačutová


Ročník:2010
Město:Ostrava
Trenér:Pavlasová, Schneiderová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 99.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 13.
17.11.2022 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ FIG jednotlivkyně 12.
22.10.2022 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ Starší žákyně 24.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 27.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 21.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 25.
30.4.2022 2. nominační závod na LODM - MS kraj SGZ LODM dívky 9.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Žákyně VS4B 22.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 10.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 18.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Starší žákyně 5.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 2.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ starší žákyně 5.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 29.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 20.
21.8.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3 SGZ VS3 A 3.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ II. Mladší žákyně – ročníky 2010 – 2011 3.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 8.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 26.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 5.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 9.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 3.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 3.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 11.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A 4.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 13.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 23.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 20.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně – ročníky 2009 – 2010 9.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 6.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 13.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 35.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 12.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 67.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 11.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 5.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 12.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata - jedn. 6.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata 6.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Začínající žákyně 15.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Žákyně – základní stupeň 5-6 let 0.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čerťata 8.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Základní stupeň 5-6 let družstva 2.
20.6.2015 Čerti s andělem SGZ Čerťata 11.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny