Na hlavní obsah

Aneta Volná


Ročník:2009
Město:Ostrava
Trenér:Pavlasová, Schneiderová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Přeskok 5.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Kadetky VS4A - Prostná 5.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 14.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4 A -- kadetky 3.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A - kadetky 12.
30.4.2022 2. nominační závod na LODM - MS kraj SGZ LODM dívky 8.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Juniorky 9.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 14.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 6.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Jednotlivkyně dle FIG 4.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ starší žákyně 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 15.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 10.
18.9.2021 PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE SGZ VS 3A 3.
21.8.2021 Závod jednotlivkyň kategorie VS3 SGZ VS3 A 9.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 8.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 33.
23.11.2019 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy) SGZ II. liga 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 31.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 19.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2A 44.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A 11.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 54.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS2 A 22.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 61.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně – ročníky 2009 – 2010 15.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ IV. liga 8.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 24.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 1 B (9+) 2.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 1B 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 28.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny