Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Čerti s andělem

 15.6.2019
 pořadatel: TJ Slovan Praha
Stáhnout výsledky

Ďáblice

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo kladina prostná Celkem
1 Olomoucké sporťačky D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Ondrušková Andrea GKM Olomouc 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Valentová Johana 2007 GKM Olomouc 3.400 7.850 0.000 11.250 3.400 8.500 0.000 11.900 23.150
  Poláková Adéla 2008 GKM Olomouc 3.100 7.550 0.000 10.650 3.200 8.450 0.000 11.650 22.300
  Paulíčková Adéla 2009 GKM Olomouc 2.600 7.000 0.000 9.600 3.200 8.700 0.000 11.900 21.500
  Nyklová Klára 2009 GKM Olomouc 3.100 7.400 0.000 10.500 3.200 8.400 0.000 11.600 22.100
  celkem 49.400 52.450 101.850
2 Radhošťské divoženky D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pokorná Simona TJ Rožnov pod Radhoštěm 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Bell Madelaine 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm 3.300 6.600 0.000 9.900 3.100 6.850 0.000 9.950 19.850
  Hilšerová Sofie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm 3.100 7.500 0.000 10.600 3.000 6.400 0.000 9.400 20.000
  Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.600 8.350 0.000 10.950 3.000 8.250 0.000 11.250 22.200
  Thurnheer Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm 3.000 6.900 0.000 9.900 3.000 8.150 0.000 11.150 21.050
  celkem 48.450 49.350 97.800
3 Satanské lady D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bernardová Barbora Gymnastika Říčany 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Bernardová Adéla 2007 Gymnastika Říčany 2.900 7.350 0.000 10.250 2.900 7.600 0.000 10.500 20.750
  Hrušková Tereza 2009 Gymnastika Říčany 2.900 7.250 0.000 10.150 2.900 8.200 0.000 11.100 21.250
  Procházková Linda 2008 Gymnastika Říčany 2.900 7.350 0.000 10.250 2.900 7.700 0.000 10.600 20.850
  Šubrtová Tereza 2007 Gymnastika Říčany 2.900 7.350 0.000 10.250 2.900 8.100 0.000 11.000 21.250
  celkem 47.750 49.700 97.450
4 Gym Dobřichovice D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bendíková Bětka Gym Dobřichovice 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice 2.800 7.200 0.500 9.500 3.000 7.650 0.000 10.650 20.150
  Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice 2.900 7.150 0.000 10.050 3.200 7.600 0.000 10.800 20.850
  Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice 3.000 6.950 0.000 9.950 3.200 7.350 0.000 10.550 20.500
  Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice 2.600 7.250 0.000 9.850 3.100 7.500 0.000 10.600 20.450
  celkem 46.850 49.050 95.900
5 Hradčanské rebelky D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Rogozová Lucie SK Hradčany 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Bedford Eva 2007 SK Hradčany 2.900 6.000 0.000 8.900 2.800 7.300 0.000 10.100 19.000
  Bedford Karolína 2009 SK Hradčany 2.900 8.900 0.000 11.800 2.900 8.200 0.000 11.100 22.900
  Kindlová Valerie 2008 SK Hradčany 2.400 6.550 0.000 8.950 2.800 7.400 0.000 10.200 19.150
  Laketič Barbora 2009 SK Hradčany 1.900 4.150 0.000 6.050 2.300 6.900 0.000 9.200 15.250
  celkem 46.650 48.400 95.050
6 Neřízené střely z Kolína D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Marešová Pavlína T.J. Sokol Kolín 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Hronová Tereza 2007 T.J. Sokol Kolín 3.100 6.650 0.000 9.750 3.000 7.100 0.000 10.100 19.850
  Kulifajová Emily 2007 T.J. Sokol Kolín 2.900 6.700 0.000 9.600 2.900 6.900 0.000 9.800 19.400
  Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín 3.000 6.950 0.000 9.950 2.900 7.400 0.000 10.300 20.250
  Marešová Lucie 2007 T.J. Sokol Kolín 3.100 7.750 0.000 10.850 3.200 6.400 0.000 9.600 20.450
  celkem 47.550 47.200 94.750
7 Radhošťské pekelnice D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pokorná Simona TJ Rožnov pod Radhoštěm 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Dobiášová Terezie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm 3.100 7.250 0.000 10.350 3.000 7.600 0.000 10.600 20.950
  Jurajdová Anna 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.600 7.150 0.000 9.750 3.000 7.500 0.000 10.500 20.250
  Zátopková Ester 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.500 5.500 0.000 8.000 3.000 6.800 0.000 9.800 17.800
  Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm 3.100 6.300 0.000 9.400 3.000 6.500 0.000 9.500 18.900
  celkem 46.500 47.900 94.400
8 Olomoucké elegánky D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Ondrušková Andrea GKM Olomouc 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Dostálová Barbora 2008 GKM Olomouc 1.900 5.150 0.000 7.050 3.100 7.000 0.000 10.100 17.150
  Sikorová Sabina 2007 GKM Olomouc 3.100 6.950 0.000 10.050 3.200 8.000 0.000 11.200 21.250
  Spurná Viktorie 2007 GKM Olomouc 3.100 6.650 0.000 9.750 3.300 8.000 0.000 11.300 21.050
  Čejková Sylva 2010 GKM Olomouc 2.200 5.750 4.000 3.950 2.800 7.750 0.000 10.550 14.500
  celkem 43.850 50.050 93.900
9 Vlčice ze Slovanu D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Lagronová Sváťa TJ Slovan Praha 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha 2.400 5.700 0.000 8.100 2.900 6.350 0.000 9.250 17.350
  Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha 2.400 7.000 0.000 9.400 3.100 7.800 0.000 10.900 20.300
  Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha 3.000 5.750 0.000 8.750 3.000 6.900 0.000 9.900 18.650
  Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha 3.000 6.700 0.000 9.700 3.000 7.700 0.000 10.700 20.400
  celkem 44.850 48.500 93.350
10 Vršovice B D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Vojáčková Monika T.J. Sokol Praha Vršovice 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Barusová Karolína 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice 2.900 6.150 0.000 9.050 2.900 6.800 0.000 9.700 18.750
  Křížová Alžběta 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice 2.900 6.200 0.000 9.100 2.900 6.900 0.000 9.800 18.900
  Panová Theodora 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice 2.900 6.700 0.000 9.600 2.900 7.700 0.000 10.600 20.200
  Volmutová Veronika 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice 2.900 6.500 0.000 9.400 2.900 7.000 0.000 9.900 19.300
  celkem 45.100 47.300 92.400
11 Jednorožci z Vršovic D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Vojáčková Monika T.J. Sokol Praha Vršovice 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Sebíňová Žofie 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice 1.900 6.200 0.000 8.100 2.800 7.300 0.000 10.100 18.200
  Hlaváčková Sofie 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice 2.400 5.700 0.000 8.100 2.800 7.500 0.000 10.300 18.400
  Prokopová Barbora 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice 2.400 5.650 0.000 8.050 2.800 7.850 0.000 10.650 18.700
  celkem 41.250 48.050 89.300
12 Čertušky z Jirčan D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Smolík Roman HOP Dolní Jirčany 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany 3.000 5.550 0.000 8.550 3.000 6.300 0.000 9.300 17.850
  Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany 2.500 6.450 0.000 8.950 3.000 6.700 0.000 9.700 18.650
  Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany 3.000 5.350 0.000 8.350 2.900 6.700 0.000 9.600 17.950
  celkem 42.850 45.600 88.450
13 Strašilky z Jirčan D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Vebrová Verenika HOP Dolní Jirčany 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany 3.000 6.200 0.000 9.200 3.100 6.400 0.000 9.500 18.700
  Fleišerová Viola 2009 HOP Dolní Jirčany 2.400 6.150 0.000 8.550 2.800 6.400 0.000 9.200 17.750
  Vebrová Amálie 2009 HOP Dolní Jirčany 2.400 5.500 0.500 7.400 2.800 5.300 0.000 8.100 15.500
  Vebrová Viktorie 2009 HOP Dolní Jirčany 2.400 6.050 0.000 8.450 2.800 5.700 0.000 8.500 16.950
  celkem 43.200 44.200 87.400
14 Bludičky ze Slovanu D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Vohánková Lucka TJ Slovan Praha 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Dvořáková Emma 2008 TJ Slovan Praha 2.200 7.800 4.000 6.000 2.800 6.500 0.000 9.300 15.300
  Hejsková Hana 2009 TJ Slovan Praha 2.100 5.600 4.000 3.700 2.800 6.100 0.000 8.900 12.600
  Tomaštíková Andrea 2009 HOP Dolní Jirčany 1.900 6.200 0.000 8.100 3.000 5.650 0.000 8.650 16.750
  Poskočilová Agáta 2007 TJ Slovan Praha 1.500 4.000 4.000 1.500 2.700 5.900 0.000 8.600 10.100
  celkem 34.800 43.850 78.650
15 Zlatý čertice D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pecinová Markéta Goldlife Gymnastics 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Kline Gea 2010 Goldlife Gymnastics 1.700 3.650 4.000 1.350 2.800 6.800 0.000 9.600 10.950
  Hallet Amalka 2009 Goldlife Gymnastics 1.100 5.050 4.000 2.150 2.800 5.300 0.000 8.100 10.250
  Sylwester Natalie 2010 Goldlife Gymnastics 1.700 4.550 4.000 2.250 2.800 6.400 0.000 9.200 11.450
  celkem 22.750 43.900 66.650
16 Ďáblice z Dobřichovic D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bendíková Bětka Gym Dobřichovice 7.000 10.000 0.000 17.000 7.000 10.000 0.000 17.000 34.000
  Hrabáková Simona 2007 Gym Dobřichovice 1.700 5.350 4.000 3.050 3.000 7.700 0.000 10.700 13.750
  Kučerová Alice 2008 Gym Dobřichovice 2.900 6.300 0.000 9.200 3.000 6.600 0.000 9.600 18.800
  Rakušan Elisa Sophia 2009 Gym Dobřichovice 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  celkem 29.250 37.300 66.550

zpět na detail závodu