Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Baby Gym Cup 2019

 20.10.2019
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

nejmladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 9.000 0.000 12.000 3.200 8.650 0.000 11.850 23.850
2. Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 8.850 0.000 11.850 23.700
3. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.100 8.200 0.000 11.300 3.100 8.850 0.000 11.950 23.250
4. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.100 7.750 0.000 10.850 3.100 9.000 0.000 12.100 22.950
5. Králíková Valerie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová 3.000 8.300 0.000 11.300 2.800 8.650 0.000 11.450 22.750
6. Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová 2.800 7.550 0.000 10.350 2.900 9.400 0.000 12.300 22.650
7. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.200 7.850 0.000 11.050 2.600 8.800 0.000 11.400 22.450
8. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 2.700 8.350 0.000 11.050 2.800 8.550 0.000 11.350 22.400
9. Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.900 7.300 0.000 10.200 3.100 8.800 0.000 11.900 22.100
10. Holásková Gabriela 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová 3.000 7.550 0.000 10.550 2.800 8.700 0.000 11.500 22.050
11. Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová 2.800 8.100 0.000 10.900 2.800 8.200 0.000 11.000 21.900
11. Kramplová Eliška 2010 SK UP Olomouc Michnová 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 8.000 0.000 11.000 21.900
13. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 2.700 7.750 0.000 10.450 2.800 8.550 0.000 11.350 21.800
13. Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.800 7.300 0.000 10.100 2.900 8.800 0.000 11.700 21.800
15. Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Vavroušková 3.200 6.550 0.000 9.750 3.000 8.750 0.000 11.750 21.500
15. Jarošová Leona 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 3.000 7.200 0.000 10.200 2.900 8.400 0.000 11.300 21.500
17. Philipp Bára 2011 SK UP Olomouc Michnová 3.000 7.600 0.000 10.600 2.800 8.050 0.000 10.850 21.450
18. Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová 2.900 7.400 0.000 10.300 2.700 8.400 0.000 11.100 21.400
19. Koryčanská Viktorie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.800 7.300 0.000 10.100 2.800 8.400 0.000 11.200 21.300
20. Liškutínová Nelly 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 3.000 7.450 0.000 10.450 2.800 7.900 0.000 10.700 21.150
21. Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.800 7.300 0.000 10.100 2.900 8.100 0.000 11.000 21.100
22. Pustějovská Sára 2010 TJ Prostějov Veronika Lukášová 2.800 7.650 0.000 10.450 2.300 8.300 0.000 10.600 21.050
22. Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková 2.400 7.800 0.000 10.200 2.800 8.050 0.000 10.850 21.050
24. Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Kubíčková 2.800 7.100 0.000 9.900 2.800 8.100 0.000 10.900 20.800
24. Vydrová Daniela 2012 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.900 6.850 0.000 9.750 2.800 8.250 0.000 11.050 20.800
26. Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová 2.800 6.450 0.000 9.250 2.800 8.700 0.000 11.500 20.750
27. Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 2.700 7.000 0.000 9.700 2.800 8.100 0.000 10.900 20.600
28. Králíková Viktorie 2010 ŠK Uherský Ostroh Havlová 2.900 8.150 0.000 11.050 2.200 7.800 0.500 9.500 20.550
29. Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 3.000 6.800 0.000 9.800 2.900 7.800 0.000 10.700 20.500
29. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.900 7.400 0.000 10.300 2.900 7.300 0.000 10.200 20.500
29. Keclíková Adéla 2011 GK Šumperk Kubíčková 2.800 7.550 0.000 10.350 2.200 8.450 0.500 10.150 20.500
32. Peřinová Sára Nell 2010 TJ Sokol Frýdek Místek Machalová 2.300 7.050 0.000 9.350 2.800 8.300 0.000 11.100 20.450
32. Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.800 7.250 0.000 10.050 3.000 7.400 0.000 10.400 20.450
34. Janečková Eliška 2010 TJ Prostějov Lukášová 2.900 6.700 0.000 9.600 2.700 8.000 0.000 10.700 20.300
34. Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Havlová 2.800 6.100 0.000 8.900 2.800 8.600 0.000 11.400 20.300
36. Šiková Klára 2011 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva 3.000 6.100 0.000 9.100 2.800 8.350 0.000 11.150 20.250
37. Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.900 6.400 0.000 9.300 3.000 7.900 0.000 10.900 20.200
38. Stříbná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.800 7.000 0.000 9.800 2.800 8.050 0.500 10.350 20.150
39. Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.800 7.400 0.000 10.200 2.700 7.700 0.500 9.900 20.100
40. Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.800 7.300 0.000 10.100 2.200 7.600 0.000 9.800 19.900
41. Křístková Viktorie 2010 TJ Sokol Frýdek Místek Machalová 2.300 7.550 0.000 9.850 2.700 7.050 0.000 9.750 19.600
42. Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 2.200 6.650 0.000 8.850 2.200 8.900 0.500 10.600 19.450
43. Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková 2.900 7.100 0.000 10.000 2.100 7.300 0.000 9.400 19.400
44. Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová 2.900 7.250 0.000 10.150 3.000 6.150 0.000 9.150 19.300
44. Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 2.200 6.900 0.000 9.100 2.700 8.000 0.500 10.200 19.300
46. Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová 2.200 6.900 0.000 9.100 3.000 7.150 0.000 10.150 19.250
46. Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.900 5.800 0.000 8.700 2.900 7.650 0.000 10.550 19.250
48. Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.800 5.350 0.000 8.150 2.900 8.000 0.000 10.900 19.050
49. Malíková Klára 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 2.700 5.350 0.000 8.050 2.800 8.350 0.500 10.650 18.700
50. Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Cigánková 3.000 5.150 0.000 8.150 2.800 7.450 0.000 10.250 18.400
51. Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková 2.200 5.900 0.000 8.100 2.800 7.450 0.000 10.250 18.350
52. Jahůdková Nela 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol. 2.800 5.600 0.000 8.400 2.800 7.050 0.000 9.850 18.250
53. Kobieluszová Karolína 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová 2.300 5.600 0.000 7.900 3.000 7.500 0.500 10.000 17.900
54. Kavačová Sára 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol. 2.900 5.200 0.000 8.100 2.800 6.950 0.000 9.750 17.850
55. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.800 7.050 4.000 5.850 3.100 8.300 0.000 11.400 17.250
56. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová 2.800 7.050 0.000 9.850 1.600 9.000 4.000 6.600 16.450
57. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová 2.200 6.500 4.000 4.700 2.800 8.500 0.000 11.300 16.000
58. Kuzan Denisa 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 1.600 7.250 4.000 4.850 2.800 8.150 0.000 10.950 15.800
59. Ďulíková Klaudie 2012 GK Šumperk Kubíčková 2.700 5.450 4.000 4.150 2.700 8.250 0.500 10.450 14.600
60. Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 2.900 6.300 0.000 9.200 2.100 7.400 4.500 5.000 14.200
61. Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol. 3.200 5.450 0.000 8.650 2.100 7.850 4.500 5.450 14.100
62. Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Vavroušková 2.900 4.000 4.000 2.900 2.700 8.100 0.500 10.300 13.200
63. Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Kubíčková 2.100 6.400 4.000 4.500 2.100 8.900 4.000 7.000 11.500
64. Hurtíková Denisa 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.100 6.200 4.000 4.300 2.600 7.750 4.500 5.850 10.150

zpět na detail závodu