Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

 12.10.2019
 pořadatel: TJ Sokol Plzeň 1
Stáhnout výsledky

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ II. JEDNOTL.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 2.000 8.650 0.000 10.650 1.500 9.200 0.000 10.700 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 9.550 0.000 11.550 43.100
2. Veselá Sofie 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová V. 2.000 8.300 0.000 10.300 2.000 8.650 0.000 10.650 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 9.300 0.000 11.300 42.500
3. Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 2.000 8.350 0.000 10.350 1.500 8.800 0.000 10.300 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 9.200 0.000 11.200 42.450
4. Diallo Anna Zahara 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 8.450 0.000 10.450 2.000 8.900 0.000 10.900 2.000 8.300 0.000 10.300 42.350
5. Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 2.000 8.050 0.000 10.050 1.500 8.800 0.000 10.300 2.000 8.850 0.000 10.850 2.000 9.050 0.000 11.050 42.250
6. Eichlerová Nela 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorna 2.000 9.050 0.000 11.050 1.500 8.750 0.000 10.250 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 8.050 0.000 10.050 41.950
7. Vališová Laura 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 2.000 9.100 0.000 11.100 1.500 8.500 0.000 10.000 2.000 7.950 0.000 9.950 2.000 8.450 0.000 10.450 41.500
8. Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová 2.000 9.200 0.000 11.200 1.500 7.700 0.000 9.200 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 8.350 0.000 10.350 41.450
9. Šlechtová Daniela 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.000 9.150 0.000 11.150 1.500 8.450 0.000 9.950 2.000 7.650 0.000 9.650 2.000 8.350 0.000 10.350 41.100
10. Märzová Zuzana 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 2.000 8.150 0.000 10.150 1.500 8.100 0.000 9.600 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 8.700 0.000 10.700 41.050
11. Welzová Sofie 2012 T.J. Sokol Kolín Kučerová, Voglová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 7.450 0.000 9.450 2.000 8.250 0.000 10.250 40.400
12. Langová Ema 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 2.000 8.100 0.000 10.100 1.500 8.300 0.000 9.800 2.000 7.700 0.000 9.700 2.000 8.300 0.000 10.300 39.900
13. Horníčková Johana 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková 2.000 8.050 0.000 10.050 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 8.550 0.000 10.550 2.000 7.150 0.000 9.150 39.850
14. Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 2.000 7.950 0.000 9.950 1.500 8.450 0.000 9.950 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 7.850 0.000 9.850 39.750
15. Fišerová Eva 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová 2.000 8.350 0.000 10.350 2.000 7.800 0.000 9.800 2.000 7.300 0.000 9.300 2.000 8.200 0.000 10.200 39.650
16. Martínková Sára 2010 T.J. Sokol Domažlice Salátová 2.000 8.150 0.000 10.150 1.500 8.100 0.000 9.600 2.000 7.350 0.000 9.350 2.000 8.400 0.000 10.400 39.500
17. Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková 2.000 7.950 0.000 9.950 1.500 8.000 0.000 9.500 2.000 8.250 0.000 10.250 2.000 7.750 0.000 9.750 39.450
18. Čechlovská Kristýna 2011 T.J. Sokol Chrudim Linková 2.000 7.850 0.000 9.850 1.500 8.100 0.000 9.600 2.000 7.400 0.000 9.400 2.000 8.300 0.000 10.300 39.150
19. Rymlová Olivie 2012 T.J. Sokol Kolín Ramšáková, Šedinová 2.000 8.850 0.000 10.850 1.500 8.400 0.000 9.900 2.000 6.250 0.000 8.250 2.000 8.100 0.000 10.100 39.100
20. Welzová Nela 2010 T.J. Sokol Kolín Šedinová 2.000 8.850 0.000 10.850 1.500 8.300 0.000 9.800 1.500 7.400 0.000 8.900 2.000 7.000 0.000 9.000 38.550
21. Ondrušková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 2.000 8.850 0.000 10.850 1.500 7.800 0.000 9.300 2.000 5.200 0.000 7.200 2.000 8.900 0.000 10.900 38.250
21. Schneiderová Sára 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 7.850 0.000 9.850 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 7.300 0.000 9.300 2.000 6.950 0.000 8.950 38.250
23. Vaňková Aneta 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová 2.000 8.100 0.000 10.100 1.500 7.150 0.000 8.650 2.000 7.350 0.000 9.350 2.000 7.900 0.000 9.900 38.000
24. Mišovičová Tereza 2012 T.J. Sokol Hradec Králové Staňková, Machková 2.000 7.600 0.000 9.600 1.500 8.650 0.000 10.150 2.000 6.850 0.000 8.850 2.000 7.150 0.000 9.150 37.750
25. Čechurová Eliška 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 8.050 0.000 10.050 1.500 8.750 0.000 10.250 2.000 7.550 0.000 9.550 1.500 6.300 0.000 7.800 37.650
25. Kellnerová Vanessa 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 8.500 0.000 10.500 1.500 8.000 0.000 9.500 2.000 6.400 0.000 8.400 2.000 7.250 0.000 9.250 37.650
27. Zelenková Tereza 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová 2.000 7.550 0.000 9.550 1.500 7.650 0.000 9.150 2.000 7.450 0.000 9.450 1.500 7.950 0.000 9.450 37.600
27. Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 2.000 7.500 0.000 9.500 1.500 8.200 0.000 9.700 2.000 6.150 0.000 8.150 2.000 8.250 0.000 10.250 37.600
29. Bénová Emma 2010 T.J. Sokol Poděbrady K.Pokorná 2.000 7.850 0.000 9.850 1.500 7.200 0.000 8.700 2.000 7.950 0.000 9.950 2.000 7.000 0.000 9.000 37.500
29. Adlerová Hana 2010 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 8.550 0.000 10.550 1.500 8.200 0.000 9.700 2.000 6.450 0.000 8.450 2.000 6.800 0.000 8.800 37.500
31. Vojáčková Nicol 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 2.000 7.800 0.000 9.800 1.500 7.550 0.000 9.050 2.000 6.550 0.000 8.550 2.000 8.050 0.000 10.050 37.450
32. Mertlová Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 8.000 0.000 10.000 1.500 8.900 0.000 10.400 1.500 6.450 0.000 7.950 2.000 6.900 0.000 8.900 37.250
33. Chudá Evelína 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková 2.000 7.200 0.000 9.200 1.500 7.500 0.000 9.000 2.000 8.000 0.000 10.000 2.000 6.800 0.000 8.800 37.000
34. Luláková Emílie 2011 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 7.400 0.000 9.400 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 6.250 0.000 8.250 2.000 6.800 0.000 8.800 36.550
35. Ujházy Sofia 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová 2.000 8.350 0.000 10.350 1.500 7.600 0.000 9.100 1.500 6.650 0.000 8.150 2.000 6.850 0.000 8.850 36.450
36. Váňová Lucie 2012 T.J. Sokol Poděbrady Pošíková 2.000 6.500 0.000 8.500 1.500 7.200 0.000 8.700 2.000 7.300 0.000 9.300 2.000 6.850 0.000 8.850 35.350
37. Grygová Karolína 2012 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 2.000 7.900 0.000 9.900 1.500 8.300 0.000 9.800 1.500 4.400 0.000 5.900 2.000 4.550 0.000 6.550 32.150
38. Kubalová Rebeka 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 2.000 7.250 0.000 9.250 1.500 8.250 0.000 9.750 2.000 4.200 0.000 6.200 1.500 4.850 0.000 6.350 31.550
39. Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 2.000 7.550 0.000 9.550 1.500 8.200 0.000 9.700 1.500 3.450 0.000 4.950 2.000 3.600 0.000 5.600 29.800
40. Čižková Anežka 2012 T.J. Sokol Chrudim Linková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 7.850 0.000 9.350 2.000 8.500 0.000 10.500 2.000 7.750 0.000 9.750 29.600
41. Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 8.200 0.000 9.700 2.000 5.150 0.000 7.150 2.000 8.400 0.000 10.400 27.250
42. Dlouhá Alžběta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.000 6.750 0.000 7.750 1.500 6.250 0.000 7.750 2.000 7.100 0.000 9.100 24.600

zpět na detail závodu