Na hlavní obsah

Elektronické výsledky - Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata


zpět na detail závodu

Datum: 22.1.-23.1.2022

Pořadatel: Nehvizdy

Stáhnout výsledky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 Gymnastika Říčany, z.s. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany 2.100 7.770 0.000 9.867 3.100 8.070 0.000 11.167 21.034
  Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany 2.400 9.100 0.000 11.500 3.100 8.770 0.000 11.867 23.367
  celkem 11.500 9.867 11.867 11.167 44.401
2 Sportovní Gymnastika Liberec z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Židková Adriana 2010 SG Liberec 2.400 8.100 0.000 10.500 2.100 7.430 0.000 9.533 20.033
  Pěničková Alena 2012 SG Liberec 3.100 8.870 0.000 11.967 3.000 8.230 0.000 11.233 23.200
  celkem 10.500 9.533 11.967 11.233 43.233
3 GT Šestajovice, z.s. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Neničková Aneta 2010 GK Vítkovice 2.400 8.000 0.000 10.400 2.600 8.030 0.000 10.633 21.033
  Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice 2.900 8.300 0.000 11.200 2.900 8.000 0.000 10.900 22.100
  celkem 10.400 10.633 11.200 10.900 43.133
4 GT Šestajovice, z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice 3.000 9.270 0.000 12.267 2.900 7.630 0.000 10.533 22.800
  Süss Amélie 2009 GT Šestajovice 1.600 9.030 0.000 10.633 2.100 7.370 0.000 9.467 20.100
  celkem 10.633 9.467 12.267 10.533 42.900
5 Gymnastika Říčany, z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany 2.100 7.830 0.000 9.933 3.100 7.600 0.000 10.700 20.633
  Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany 2.400 8.470 0.000 10.867 3.200 8.030 0.000 11.233 22.100
  celkem 10.867 9.933 10.700 11.233 42.733
6 TJ Doksy, z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy 2.600 7.870 0.000 10.467 2.900 8.370 0.000 11.267 21.734
  Burešová Eliška 2010 TJ Doksy 2.400 8.670 0.000 11.067 2.100 7.330 0.000 9.433 20.500
  celkem 11.067 9.433 10.467 11.267 42.234
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice 2.400 9.370 0.000 11.767 3.400 6.400 0.000 9.800 21.567
  Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice 2.600 6.870 0.000 9.467 3.200 7.470 0.000 10.667 20.134
  celkem 11.767 9.467 9.800 10.667 41.701
8 Gym Dobřichovice, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice 2.100 7.300 0.000 9.400 3.400 8.000 0.000 11.400 20.800
  Tučková Josefína 2010 SK Hradčany 2.400 8.200 0.000 10.600 3.000 7.030 0.000 10.033 20.633
  celkem 10.600 9.400 10.033 11.400 41.433
9 TJ Doksy, z.s. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy 3.000 7.500 0.000 10.500 2.800 7.700 0.000 10.500 21.000
  Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy 2.400 8.870 0.000 11.267 2.100 7.030 0.000 9.133 20.400
  celkem 11.267 9.133 10.500 10.500 41.400
10 GT Šestajovice, z.s. C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice 2.100 7.330 0.000 9.433 3.000 7.100 0.000 10.100 19.533
  Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice 1.600 8.070 0.000 9.667 2.900 8.300 0.000 11.200 20.867
  celkem 9.667 9.433 11.200 10.100 40.400
11 Sportovní klub Hradčany, z.s. A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Laketic Barbora 2011 SK Hradčany 1.600 8.230 0.000 9.833 2.800 6.970 0.000 9.767 19.600
  Sidorová Nina 2010 SK Hradčany 2.700 6.170 0.000 8.867 2.900 8.930 0.000 11.833 20.700
  celkem 9.833 8.867 11.833 9.767 40.300
12 TJ Sokol Horní Počernice A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice 3.600 6.400 0.000 10.000 3.000 7.970 0.000 10.967 20.967
  Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice 1.600 8.330 0.000 9.933 2.200 7.000 0.000 9.200 19.133
  celkem 9.933 9.200 10.000 10.967 40.100
13 Sportovní klub Hradčany, z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Fejková Liliana 2009 SK Hradčany 1.600 8.500 0.000 10.100 2.200 6.930 0.000 9.133 19.233
  Bedford Karolína 2009 SK Hradčany 2.900 7.530 0.000 10.433 2.800 7.330 0.000 10.133 20.566
  celkem 10.100 9.133 10.433 10.133 39.799
14 TJ Doksy, z.s. C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy 1.600 8.470 0.000 10.067 2.400 8.130 0.000 10.533 20.600
  Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy 2.100 6.370 0.000 8.467 2.800 7.900 0.000 10.700 19.167
  celkem 10.067 8.467 10.533 10.700 39.767
15 Tělocvičná jednota Sokol Příbram A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram 2.100 7.370 0.000 9.467 3.200 5.270 0.000 8.467 17.934
  Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram 1.600 8.530 0.000 10.133 2.900 8.270 0.000 11.167 21.300
  celkem 10.133 9.467 8.467 11.167 39.234
16 Tělocvičná jednota Sokol Příbram B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram 2.100 6.300 0.000 8.400 3.300 5.430 0.000 8.733 17.133
  Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram 1.600 8.800 0.000 10.400 3.000 8.670 0.000 11.667 22.067
  celkem 10.400 8.400 8.733 11.667 39.200
17 Tělocvičná jednota Sokol Příbram C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram 2.400 8.430 0.000 10.833 2.900 8.000 0.000 10.900 21.733
  Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram 2.100 5.200 0.000 7.300 2.500 7.370 0.000 9.867 17.167
  celkem 10.833 7.300 9.867 10.900 38.900
18 TJ Sokol Horní Počernice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice 1.600 8.600 0.000 10.200 2.100 7.400 0.000 9.500 19.700
  Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice 2.800 7.370 0.000 10.167 2.800 5.730 0.000 8.533 18.700
  celkem 10.200 9.500 10.167 8.533 38.400
19 TJ Sokol Horní Počernice C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice 1.600 6.230 0.000 7.833 2.900 7.770 0.000 10.667 18.500
  Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice 1.600 8.370 0.000 9.967 3.000 5.800 0.000 8.800 18.767
  celkem 9.967 7.833 8.800 10.667 37.267
20 SK Plhov - Náchod, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Brandová Natálie 2009 SK Plhov - Náchod 1.600 7.970 0.000 9.567 1.200 7.830 0.000 9.033 18.600
  Špeldová Karolína 2011 SK Plhov - Náchod 2.100 6.270 0.000 8.367 1.700 7.030 0.500 8.233 16.600
  celkem 9.567 8.367 9.033 8.233 35.200

Zpět na detail závodu