Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 26.6.2016
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Justina Ella Klimešová 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 2.400 9.600 0.000 12.000 3.100 7.250 0.000 10.350 3.500 8.533 0.000 12.033 3.500 8.767 0.000 12.267 46.650
2. Karolína Hajdinová 2006 Klub sportovní gymnastiky Procházková, Hajdin 2.400 9.000 0.000 11.400 2.300 7.500 0.000 9.800 3.500 8.633 0.000 12.133 3.600 8.967 0.000 12.567 45.900
3. Laura Bohatová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 9.650 0.000 12.050 2.400 7.100 0.000 9.500 3.800 8.600 0.000 12.400 3.500 8.200 0.000 11.700 45.650
4. Hana Mrázková 2005 Spartak Děčín GSK kolektiv trenérů 2.400 9.550 0.000 11.950 2.600 7.400 0.000 10.000 3.400 8.167 0.000 11.567 3.600 8.433 0.000 12.033 45.550
5. Johana Vápenková 2006 SK Hradčany Opočenská 2.400 9.300 0.000 11.700 2.900 7.700 0.000 10.600 2.900 8.000 0.000 10.900 3.300 8.667 0.000 11.967 45.167
6. Vendula Silberová 2005 SK GK Špičková Opava Špičková 2.400 9.750 0.000 12.150 2.300 7.400 0.000 9.700 3.000 7.867 0.000 10.867 3.400 8.533 0.000 11.933 44.650
7. Adéla Cihelková 2004 SK GK Špičková Opava Špičková 2.400 9.500 0.000 11.900 2.300 6.950 0.000 9.250 3.400 7.667 0.000 11.067 3.500 8.700 0.000 12.200 44.417
8. Karolína Chmelová 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.000 9.150 0.000 12.150 2.700 5.450 0.000 8.150 3.600 8.000 0.000 11.600 4.000 8.367 0.000 12.367 44.267
8. Vilemína Knoblochová 2006 SK Hradčany Opočenská 2.400 9.050 0.000 11.450 2.300 7.250 0.000 9.550 3.400 8.067 0.000 11.467 3.300 8.500 0.000 11.800 44.267
10. Jana Straková 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný 2.400 8.950 0.000 11.350 2.600 6.450 0.000 9.050 3.300 7.233 0.000 10.533 3.600 8.800 0.000 12.400 43.333
11. Michaela Nováková 2006 SK Hradčany Opočenská 2.400 8.750 0.000 11.150 2.900 6.500 0.000 9.400 2.900 7.767 0.000 10.667 3.300 8.767 0.000 12.067 43.284
12. Lenka Dánielová 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová 2.400 8.600 0.000 11.000 2.300 7.100 0.000 9.400 3.500 7.500 0.000 11.000 3.600 8.000 0.000 11.600 43.000
13. Aneta Kreibichová 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 9.250 0.000 11.650 2.400 6.800 0.000 9.200 3.500 7.433 0.000 10.933 3.500 7.100 0.000 10.600 42.383
14. Nicol Bartůšková 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.550 0.000 10.950 2.300 7.850 0.000 10.150 3.500 6.667 0.000 10.167 3.200 7.300 0.000 10.500 41.767
15. Michaela Stuchlíková 2006 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová 2.400 8.950 0.000 11.350 2.300 5.900 0.000 8.200 2.800 6.900 0.000 9.700 3.500 8.767 0.000 12.267 41.517
16. Veronika Šimková 2006 SK Hradčany Opočenská 2.400 8.700 0.000 11.100 2.400 5.000 0.000 7.400 3.400 7.700 0.000 11.100 3.300 8.600 0.000 11.900 41.500
17. Binarová Julie 2005 SK GK Špičková Opava Špičková 2.400 8.500 0.000 10.900 2.300 6.650 0.000 8.950 3.000 7.033 0.000 10.033 3.100 8.400 0.000 11.500 41.383
18. Markéta Fialová 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.400 8.600 0.000 11.000 3.000 5.650 0.000 8.650 3.000 7.267 0.000 10.267 3.900 7.467 0.000 11.367 41.284
19. Zoe Kvitová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 8.850 0.000 11.250 2.400 6.050 0.000 8.450 2.900 6.633 0.000 9.533 3.300 8.367 0.000 11.667 40.900
20. Viktorie Brožová 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová 2.400 8.500 0.000 10.900 2.000 7.000 0.000 9.000 2.800 6.000 0.000 8.800 3.300 8.500 0.000 11.800 40.500
21. Karolína Kučerová 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 8.450 0.000 10.850 1.800 6.450 0.000 8.250 3.400 6.767 0.000 10.167 3.300 7.800 0.000 11.100 40.367
22. Julie Marková 2005 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný 2.400 8.800 0.000 11.200 2.500 5.600 0.000 8.100 3.500 5.967 0.000 9.467 3.500 7.900 0.000 11.400 40.167
23. Katarína Hanzalíková 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová 2.400 9.200 0.000 11.600 1.800 6.200 0.000 8.000 3.200 6.467 0.000 9.667 3.300 7.533 0.000 10.833 40.100
23. Klára Raschová 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný 3.000 8.850 0.000 11.850 2.600 6.750 0.000 9.350 3.000 4.900 0.000 7.900 3.200 7.800 0.000 11.000 40.100
25. Hedvika Čermáková 2005 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný 2.400 8.850 0.000 11.250 2.600 5.100 0.000 7.700 3.200 7.167 0.000 10.367 3.500 7.100 0.000 10.600 39.917
26. Barbora Blizňáková 2006 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová 2.400 8.550 0.000 10.950 1.800 6.050 0.000 7.850 2.600 6.800 0.000 9.400 2.500 8.667 0.000 11.167 39.367
27. Nela Holbová 2005 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová 2.400 8.700 0.000 11.100 1.800 6.200 0.000 8.000 1.900 6.133 0.000 8.033 3.500 8.300 0.000 11.800 38.933
28. Sára Sedlaříková 2005 TJ Sokol Vsetín 2.400 8.850 0.000 11.250 1.800 5.150 0.000 6.950 2.800 5.800 0.000 8.600 3.300 8.367 0.000 11.667 38.467
29. Nicol Kovářová 2006 TJ Sokol Vsetín 2.400 7.050 0.000 9.450 1.100 7.500 3.000 5.600 2.700 7.133 0.000 9.833 3.100 8.500 0.000 11.600 36.483
30. Kristýna Zouzalová 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 2.400 8.600 0.000 11.000 2.000 7.000 0.000 9.000 1.400 5.800 4.000 3.200 2.700 7.133 0.000 9.833 33.033
31. Banisha Gupta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 7.600 0.000 10.000 1.100 6.000 3.000 4.100 2.500 5.700 0.000 8.200 2.800 7.533 0.000 10.333 32.633

zpět na detail závodu