Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor hl.m. Prahy družstev žen

 26.11.2016
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

starší žákyně - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 2.400 9.650 0.000 12.050 3.100 8.050 0.000 11.150 3.700 8.500 0.000 12.200 3.400 9.100 0.000 12.500 47.900
2. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 9.000 0.000 11.400 2.300 8.650 0.000 10.950 3.500 8.900 0.000 12.400 3.800 8.500 0.000 12.300 47.050
3. Prokopová Claudia 2007 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 2.400 9.700 0.000 12.100 3.300 7.500 0.000 10.800 3.700 7.650 0.000 11.350 3.300 8.950 0.000 12.250 46.500
4. Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 9.000 0.000 11.400 2.500 8.000 0.000 10.500 3.300 7.900 0.000 11.200 3.400 9.050 0.000 12.450 45.550
5. Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 2.400 9.600 0.000 12.000 3.100 8.450 0.000 11.550 3.000 6.650 0.000 9.650 3.300 8.800 0.000 12.100 45.300
6. Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 3.000 8.850 0.000 11.850 2.500 7.350 0.000 9.850 4.000 7.750 0.000 11.750 3.800 8.000 0.000 11.800 45.250
7. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.000 8.850 0.000 11.850 2.600 8.150 0.000 10.750 3.500 7.850 0.000 11.350 3.500 7.600 0.000 11.100 45.050
7. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská 3.000 9.000 0.000 12.000 2.200 8.400 0.000 10.600 2.800 7.300 0.000 10.100 3.700 8.650 0.000 12.350 45.050
9. Tatíčková Anna 2008 TJ Sokol Kladno Dvořáková 2.400 9.050 0.000 11.450 2.600 7.200 0.000 9.800 3.200 8.250 0.000 11.450 3.200 8.900 0.000 12.100 44.800
10. Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 2.400 8.650 0.000 11.050 2.300 8.350 0.000 10.650 3.100 7.850 0.000 10.950 3.100 8.300 0.000 11.400 44.050
11. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 8.700 0.000 11.100 2.300 8.250 0.000 10.550 3.600 7.000 0.000 10.600 3.600 7.700 0.000 11.300 43.550
12. Plevová Valerie 2007 AC Sparta Praha Zuzana Libichová 2.400 9.400 0.000 11.800 2.300 6.800 0.000 9.100 2.600 7.800 0.000 10.400 3.200 8.900 0.000 12.100 43.400
13. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská 2.400 8.500 0.000 10.900 2.900 6.300 0.000 9.200 3.200 8.250 0.000 11.450 3.200 8.450 0.000 11.650 43.200
14. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská 2.400 8.450 0.000 10.850 2.400 7.500 0.000 9.900 2.800 7.750 0.000 10.550 3.400 8.450 0.000 11.850 43.150
15. Šimková Veronika 2006 SK Hradčany Opočenská 2.400 8.250 0.000 10.650 2.300 7.050 0.000 9.350 3.200 8.100 0.000 11.300 3.300 8.350 0.000 11.650 42.950
16. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská 2.400 8.450 0.000 10.850 2.600 7.550 0.000 10.150 2.800 7.200 0.000 10.000 3.300 8.600 0.000 11.900 42.900
17. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.950 0.000 11.350 2.000 7.550 0.000 9.550 2.700 7.200 0.000 9.900 3.400 8.250 0.000 11.650 42.450
18. Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 2.400 8.950 0.000 11.350 2.500 7.600 0.000 10.100 2.600 6.550 0.000 9.150 3.200 8.300 0.000 11.500 42.100
19. Králová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.050 0.000 11.050 2.300 8.350 0.000 10.650 3.400 6.050 0.000 9.450 3.800 6.800 0.000 10.600 41.750
20. Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.850 0.000 11.250 2.300 7.900 0.000 10.200 2.800 6.500 0.000 9.300 3.300 7.450 0.000 10.750 41.500
21. Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 2.400 8.000 0.000 10.400 2.200 7.300 0.000 9.500 3.100 7.400 0.000 10.500 3.200 7.750 0.000 10.950 41.350
22. Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková 2.400 8.750 0.000 11.150 2.200 6.850 0.000 9.050 3.400 6.100 0.000 9.500 3.500 8.100 0.000 11.600 41.300
23. Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková 2.400 8.550 0.000 10.950 2.400 6.900 0.000 9.300 2.900 6.000 0.000 8.900 3.500 7.850 0.000 11.350 40.500
24. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.600 0.000 11.000 2.000 7.500 0.000 9.500 2.900 5.350 0.000 8.250 3.300 8.200 0.000 11.500 40.250
25. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 2.400 8.700 0.000 11.100 1.800 6.250 0.000 8.050 3.200 6.950 0.000 10.150 3.300 7.450 0.000 10.750 40.050
26. Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková 2.400 8.850 0.000 11.250 2.000 6.700 0.000 8.700 3.000 5.950 0.000 8.950 2.900 8.150 0.000 11.050 39.950
27. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.400 8.200 0.000 10.600 1.500 6.550 0.000 8.050 3.000 7.350 0.000 10.350 3.000 7.550 0.000 10.550 39.550
27. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.500 0.000 11.300 1.500 6.100 0.000 7.600 2.800 7.150 0.000 9.950 3.400 7.300 0.000 10.700 39.550
29. Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 8.400 0.000 10.800 2.000 7.050 0.000 9.050 2.300 5.250 0.000 7.550 3.400 7.050 0.000 10.450 37.850
30. Delattre Noelia 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová 2.400 8.550 0.000 10.950 2.400 5.150 0.000 7.550 3.300 5.550 0.000 8.850 3.300 7.050 0.000 10.350 37.700
31. Lokvencová Tereza 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 2.400 8.350 0.000 10.750 1.500 5.550 0.000 7.050 3.000 5.900 0.000 8.900 2.800 7.350 0.000 10.150 36.850
32. Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková 2.400 8.600 0.000 11.000 2.000 5.650 0.000 7.650 2.500 6.000 0.000 8.500 2.700 6.850 0.000 9.550 36.700
33. Kubíková Rozálie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková 2.400 8.350 0.000 10.750 2.100 4.800 0.000 6.900 2.700 3.400 0.000 6.100 3.300 7.550 0.000 10.850 34.600
34. Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 2.400 8.150 0.000 10.550 2.000 5.650 0.000 7.650 2.900 6.200 4.000 5.100 2.800 5.700 0.000 8.500 31.800
35. Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková 2.400 8.500 0.000 10.900 3.000 6.400 0.000 9.400 1.500 3.500 4.000 1.000 2.700 7.200 0.000 9.900 31.200
36. Suchánková Petra 2008 SG Liberec Klabíková, Žifčák, Nazarenko 2.400 8.600 0.000 11.000 2.500 6.900 0.000 9.400 3.200 7.550 0.000 10.750 0.000 0.000 0.000 0.000 31.150
37. Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.250 0.000 9.750 2.600 5.950 0.000 8.550 3.200 8.350 0.000 11.550 29.850
38. Heralová Viktorie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 7.100 0.000 8.600 2.500 6.600 0.000 9.100 2.900 7.150 0.000 10.050 27.750
39. Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko 2.400 8.900 0.000 11.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 8.400 0.000 11.600 22.900
40. Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 8.400 0.000 10.800 2.300 7.050 0.000 9.350 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.150
41. Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 6.750 0.000 9.950 3.100 7.000 0.000 10.100 20.050
42. Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 4.700 0.000 6.200 2.300 5.250 4.000 3.550 2.800 6.450 0.000 9.250 19.000
43. Zouzalová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr 2.400 8.350 0.000 10.750 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.750

zpět na detail závodu