Na hlavní obsah

Anna Tatíčková


Ročník:2008
Město:
Trenér:Dvořáková
Oddíl: AC Sparta Praha sportovní gymnastika, z.s.
Sportovní klub Hradčany, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 3.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 17.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 13.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ juniorky a ženy 3.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ juniorky 4.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 8.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 18.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 16.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga 5.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 2.
24.10.2021 Kvalifikace na OHC SGZ juniorky VS5A 19.
25.6.-27.6.2021 MISTROVSTVÍ ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 16.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 6.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 15.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga 2.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga - jednotlivkyně 6.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 24.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 7.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS4A 1.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 9.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 8.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 8.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 5.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 17.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 9.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 2.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 1.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS3A (žákyně A) 5.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 4.
12.5.2018 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár V. Čáslavské SGZ Kategorie VS4B 2008 1.
12.5.2018 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár V. Čáslavské SGZ Finále 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 2.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 3.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 4.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Starší žákyně 6.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ starší žákyně VS2 4.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ starší žákyně 11.
6.5.2017 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B roč. 2008 1.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně - jednotlivkyně 9.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 1.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 23.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 3.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové 4.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové - jednotlivkyně 3.
15.11.2015 Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie - žákyně 2008 7.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny