Česká gymnastická federace

Menu

Akce

18.9.2020 - 20.9.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG

18.9.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů II. tř. a instrukorů SG

19.9.2020 XX

ČGF - Valná hromada

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 TR

TRA 1. Český pohár

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

Reklama

Anna Tatíčková

Ročník:2008
Město:
Trenér:Dvořáková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa
Association Club Sparta Praha z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 6.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 15.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga 2.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga - jednotlivkyně 6.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 24.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 7.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS4A 1.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 9.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 8.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 8.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 5.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 17.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 9.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 2.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 1.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS3A (žákyně A) 5.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 4.
12.5.2018 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár V. Čáslavské SGZ Kategorie VS4B 2008 1.
12.5.2018 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár V. Čáslavské SGZ Finále 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 2.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 3.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 4.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Starší žákyně 6.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ starší žákyně VS2 4.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ starší žákyně 11.
6.5.2017 SGŽ Děčínská Kotva, O Pohár Věry Čáslavské SGZ Kategorie B roč. 2008 1.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně - jednotlivkyně 9.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 1.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 23.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 3.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové 4.
1.5.2016 Hledáme nové talenty a Memoriál Olgy Effenbergrové SGZ Memoriál Olgy Effenbergrové - jednotlivkyně 3.
15.11.2015 Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie - žákyně 2008 7.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři