Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Extraliga, I. liga, II. liga družstev

 5.12.-6.12.2015
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

II. liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 TJ Bohemians Praha - PHA D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Adéla Vojtová 2005 TJ Bohemians Praha 4.200 8.750 0.000 12.950 3.000 6.800 0.000 9.800 4.100 5.400 0.000 9.500 4.100 8.050 0.000 12.150 44.400
  Arleta Pražáková 2004 TJ Bohemians Praha 2.400 9.100 0.000 11.500 2.700 5.900 0.000 8.600 3.300 5.900 0.000 9.200 3.900 7.300 0.000 11.200 40.500
  Klára Dušková 2005 TJ Bohemians Praha 2.400 9.250 0.000 11.650 2.200 7.650 0.000 9.850 4.000 5.500 0.000 9.500 2.800 8.150 0.000 10.950 41.950
  Natálie Brabcová 2004 TJ Bohemians Praha 4.000 8.300 0.000 12.300 3.400 8.050 0.000 11.450 4.400 7.800 0.000 12.200 3.900 7.700 0.000 11.600 47.550
  celkem 31.100 31.200 34.950 0.000 134.150
2 TJ Sokol Kladno - STČ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kristýna Dvořáková 2003 TJ Sokol Kladno 2.400 9.200 0.000 11.600 2.000 7.200 0.000 9.200 3.400 6.800 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 31.000
  Jaroslava Jefimová 2005 TJ Sokol Kladno 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.800 0.000 8.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.300
  Lucie Kubínová 2001 TJ Sokol Kladno 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 6.700 0.000 10.100 4.500 7.550 0.000 12.050 22.150
  Dominika Lisá 1996 TJ Sokol Kladno 4.200 8.700 0.000 12.900 3.100 7.300 0.000 10.400 4.500 7.450 0.000 11.950 4.900 7.250 0.000 12.150 47.400
  Veronika Štemberová 2004 TJ Sokol Kladno 2.400 9.550 0.000 11.950 2.100 6.700 0.000 8.800 2.500 7.500 0.000 10.000 3.300 6.700 0.000 10.000 40.750
  Julie Vosyková 1999 TJ Sokol Kladno 4.200 8.250 0.000 12.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.300 6.400 0.000 10.700 23.150
  celkem 28.400 32.250 34.900 0.000 132.850
3 TJ Sokol Kampa - PHA D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Nela Tereza Kaplanová 2006 AC Sparta Praha 2.400 9.450 0.000 11.850 1.400 8.000 0.000 9.400 2.300 7.000 0.000 9.300 2.200 8.000 0.000 10.200 40.750
  Sabina Derková 2004 TJ Sokol Kampa 2.400 9.050 0.000 11.450 2.200 7.000 0.000 9.200 3.500 7.650 0.000 11.150 3.400 7.100 0.000 10.500 42.300
  Andrea Pokorná 2004 TJ Sokol Kampa 2.400 9.100 0.000 11.500 1.700 7.250 0.000 8.950 2.900 6.400 0.000 9.300 2.700 7.550 0.000 10.250 40.000
  Radana Sakhová 2002 TJ Sokol Kampa 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Eliška Sedláková 2003 TJ Sokol Kampa 4.200 8.950 0.000 13.150 2.200 7.850 0.000 10.050 3.300 5.900 0.000 9.200 4.000 7.700 0.000 11.700 44.100
  celkem 28.650 29.750 32.450 0.000 127.350
4 T.J. Sokol Brno I A - JM D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Leontýna Černocká 2005 T.J. Sokol Brno I 2.400 9.150 0.000 11.550 1.300 6.050 0.000 7.350 3.800 7.000 0.000 10.800 3.100 8.550 0.000 11.650 41.350
  Marta Fraňková 2005 T.J. Sokol Brno I 2.400 8.750 0.000 11.150 2.100 6.900 0.000 9.000 3.500 7.900 0.000 11.400 3.500 8.300 0.000 11.800 43.350
  Eliška Ottová 2005 T.J. Sokol Brno I 2.400 8.750 0.000 11.150 1.300 5.650 0.000 6.950 3.700 6.450 0.000 10.150 3.300 8.400 0.000 11.700 39.950
  Anna Kateřina Kaláčová 2003 TJ Sokol Zlín 2.400 9.000 0.000 11.400 1.500 5.950 0.000 7.450 3.200 8.050 0.000 11.250 3.700 7.950 0.000 11.650 41.750
  celkem 23.800 33.450 35.150 0.000 126.500
5 TJ Lokomotiva Pardubice - PAR D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Eliška Šťovíčková 2004 TJ Lokomotiva Pardubice 3.200 8.750 0.000 11.950 2.000 5.550 0.000 7.550 3.100 7.600 0.000 10.700 3.600 6.850 0.000 10.450 40.650
  Klára Svobodová 2003 TJ Lokomotiva Pardubice 4.000 8.200 0.000 12.200 1.400 6.150 0.000 7.550 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 6.100 0.000 10.000 29.750
  Anna Seidlová 2003 TJ Lokomotiva Pardubice 4.000 8.350 0.000 12.350 2.500 7.500 0.000 10.000 3.000 7.750 0.000 10.750 4.100 7.450 0.000 11.550 44.650
  Monika Sochová 2002 TJ Sokol Pardubice I 4.000 8.100 0.000 12.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.250 0.000 10.250 3.600 6.900 0.000 10.500 32.850
  Kateřina Pavlů 2003 SG Liberec 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 5.350 0.000 7.250 2.200 7.000 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 16.450
  celkem 25.100 31.700 32.500 0.000 125.950
6 TJ Sokol Příbram - STČ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Soňa Andělová 2001 TJ Sokol Příbram 3.000 8.700 0.000 11.700 1.900 5.850 0.000 7.750 2.900 6.300 0.000 9.200 3.300 7.450 0.000 10.750 39.400
  Adéla Mejzrová 1999 TJ Sokol Příbram 4.200 8.650 0.000 12.850 2.600 5.950 0.000 8.550 2.800 7.850 0.000 10.650 4.100 7.900 0.000 12.000 44.050
  Karolína Ševčíková 2001 TJ Sokol Příbram 3.000 8.450 0.000 11.450 1.100 6.700 2.000 5.800 2.400 6.050 0.000 8.450 2.500 7.500 0.000 10.000 35.700
  Natálie Štíchová 2001 TJ Sokol Příbram 2.400 8.900 0.000 11.300 1.900 6.900 0.000 8.800 3.000 6.750 0.000 9.750 3.200 7.750 0.000 10.950 40.800
  celkem 25.100 29.600 33.700 0.000 124.400
7 Gymnastický klub Šumperk - OL D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Agáta Kněžková 2003 Gymnastický klub Šumperk 2.400 9.000 0.000 11.400 2.000 5.650 0.000 7.650 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.700 0.000 9.700 28.750
  Eva Kubíčková 2003 Gymnastický klub Šumperk 4.200 8.100 0.000 12.300 2.200 6.750 0.000 8.950 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 7.650 0.000 11.350 32.600
  Adéla Osladilová 2005 Gymnastický klub Šumperk 2.400 8.300 0.000 10.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.400 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 19.900
  Klára Peterková 2006 Gymnastický klub Šumperk 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 6.400 0.000 7.800 2.700 7.500 0.000 10.200 3.000 7.100 0.000 10.100 28.100
  Veronika Veselá 2002 Gymnastický klub Šumperk 4.000 8.100 0.000 12.100 2.700 6.900 0.000 9.600 3.200 6.500 0.000 9.700 3.700 7.400 0.000 11.100 42.500
  Kateřina Friedlová 2007 Gymnastický klub Šumperk 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.200 0.000 9.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000
  celkem 26.350 29.100 32.550 0.000 123.800
8 KSG Chemopetrol Litvínov - ÚST D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Uršula Hocelíková 2006 KSG Chemopetrol Litvínov 2.400 8.750 0.000 11.150 2.000 3.900 0.000 5.900 2.500 7.550 0.000 10.050 2.700 7.150 0.000 9.850 36.950
  Denisa Chaloupková 2006 KSG Chemopetrol Litvínov 4.000 8.100 0.000 12.100 2.000 5.650 0.000 7.650 3.300 7.700 0.000 11.000 3.300 7.000 0.000 10.300 41.050
  Patricie Makovičková 2007 KSG Chemopetrol Litvínov 2.400 7.450 0.000 9.850 2.000 5.800 0.000 7.800 3.500 7.100 0.000 10.600 3.300 7.400 0.000 10.700 38.950
  Agáta Strýhalová 2006 KSG Chemopetrol Litvínov 4.000 7.150 0.100 11.050 2.000 6.750 0.000 8.750 3.300 7.500 0.000 10.800 3.300 7.450 0.000 10.750 41.350
  celkem 24.200 32.400 31.750 0.000 122.650
8 TJ Sokol Horní Počernice - PHA D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Anna Černická 2003 TJ Sokol Horní Počernice 3.000 8.850 0.100 11.750 2.000 5.000 0.000 7.000 3.600 8.000 0.000 11.600 3.800 6.700 0.000 10.500 40.850
  Eva Kopecká 1996 TJ Sokol Horní Počernice 3.200 8.750 0.000 11.950 1.800 6.900 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.650
  Kristýna Králová 2004 TJ Sokol Horní Počernice 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.950 0.000 7.950 2.500 7.700 0.000 10.200 2.100 6.150 0.000 8.250 26.400
  Natálie Králová 2004 TJ Sokol Horní Počernice 2.400 8.800 0.000 11.200 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.600 0.000 10.100 2.200 6.600 0.000 8.800 30.100
  Lucie Zahradníčková 2003 TJ Sokol Horní Počernice 3.000 8.900 0.000 11.900 2.500 6.750 0.000 9.250 3.400 6.800 0.000 10.200 3.500 6.350 0.000 9.850 41.200
  celkem 25.900 32.000 29.150 0.000 122.650
10 TJ Sokol Chrudim - PAR D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kateřina Doležalová 2000 TJ Sokol Chrudim 3.000 8.450 0.000 11.450 2.000 6.900 0.000 8.900 2.300 6.700 0.000 9.000 3.000 7.850 0.000 10.850 40.200
  Karolína Horníková 2006 TJ Sokol Chrudim 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Sára Kulhavá 2005 TJ Sokol Chrudim 3.000 8.650 0.000 11.650 1.300 6.150 0.000 7.450 3.200 7.100 0.000 10.300 3.600 7.900 0.000 11.500 40.900
  Zuzana Malinská 2002 TJ Sokol Chrudim 3.000 8.550 0.000 11.550 1.900 6.000 0.000 7.900 2.600 6.900 0.000 9.500 3.200 7.650 0.000 10.850 39.800
  Karolína Podlahová 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 2.400 9.150 0.000 11.550 2.100 5.500 0.000 7.600 2.600 7.050 0.100 9.550 3.700 7.900 0.000 11.600 40.300
  celkem 24.400 29.350 33.950 0.000 122.450
11 TJ Sokol Kolín - STČ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Nela Bauerfeindová 2001 TJ Sokol Kolín 4.000 8.600 0.000 12.600 3.200 7.750 0.000 10.950 2.600 7.000 0.000 9.600 4.100 7.900 0.300 11.700 44.850
  Klára Benešová 2004 TJ Sokol Kolín 2.400 9.250 0.000 11.650 1.900 5.650 0.000 7.550 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 5.550 0.000 8.650 27.850
  Simona Pacáková 1993 TJ Sokol Kolín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Renata Ramšáková 1995 TJ Sokol Kolín 2.400 8.950 0.000 11.350 2.000 5.900 0.000 7.900 3.000 7.500 0.000 10.500 3.100 6.500 0.000 9.600 39.350
  Žofie Rožánková 2003 TJ Sokol Kolín 2.400 8.850 0.000 11.250 1.900 4.700 0.000 6.600 2.900 5.950 0.000 8.850 3.500 5.100 0.000 8.600 35.300
  Eliška Balcarová 2001 TJ Sokol Plzeň I 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.850 0.000 9.950 0.000 0.000 0.000 0.000 9.950
  celkem 26.400 30.050 29.950 0.000 122.000
12 T.J. Sokol Brno I B - JM D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Marie Černá 2000 Klub sportovní gymnastiky Znojmo 4.000 9.000 0.000 13.000 2.600 4.600 0.000 7.200 3.200 7.050 0.000 10.250 4.200 6.950 0.000 11.150 41.600
  Karolína Chmelová 2004 T.J. Sokol Brno I 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.100 0.000 9.200 2.400 7.400 0.000 9.800 19.000
  Daniela Kokrdová 2003 T.J. Sokol Brno I 3.000 8.600 0.000 11.600 1.500 4.450 0.000 5.950 2.700 6.000 0.000 8.700 3.100 7.550 0.000 10.650 36.900
  Adéla Němečková 2003 T.J. Sokol Brno I 2.400 7.950 0.000 10.350 1.400 4.100 0.000 5.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 15.850
  Tereza Růžičková 1999 T.J. Sokol Brno I 4.200 8.700 0.300 12.600 2.700 5.550 0.000 8.250 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.850
  Barbora Kozáková 2005 T.J. Sokol Brno I 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.000 0.100 10.200 1.900 6.550 0.000 8.450 18.650
  celkem 21.400 29.650 31.600 0.000 119.850
13 TJ Sokol Domažlice - PLZ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Tereza Beňušíková 2000 TJ Sokol Domažlice 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.400 0.000 8.300 2.700 6.550 0.000 9.250 3.200 7.100 0.000 10.300 27.850
  Markéta Dufková 2005 TJ Sokol Domažlice 2.400 9.000 0.000 11.400 1.300 6.650 0.000 7.950 1.900 6.750 0.000 8.650 2.400 6.050 0.000 8.450 36.450
  Vanessa Kocková 2005 TJ Sokol Domažlice 2.400 8.400 0.000 10.800 1.900 6.700 0.000 8.600 2.300 7.500 0.000 9.800 3.600 7.300 0.000 10.900 40.100
  Julie Ježková 2003 TJ Sokol Domažlice 2.400 9.000 0.000 11.400 1.900 5.850 0.000 7.750 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.150
  Emma Zvěřinová 2005 TJ Sokol Plzeň I 2.400 8.950 0.000 11.350 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.950 0.000 10.550 3.400 6.150 0.000 9.550 31.450
  celkem 24.850 29.600 30.750 0.000 119.350
14 TJ Slovan Jindřichův Hradec - JČ D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Tereza Štufková 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec 3.400 8.750 0.000 12.150 1.900 5.350 0.000 7.250 2.800 7.050 0.000 9.850 4.000 6.000 0.000 10.000 39.250
  Gabriela Jírová 1999 TJ Slovan Jindřichův Hradec 3.000 8.700 0.000 11.700 2.100 6.350 0.000 8.450 3.300 7.200 0.000 10.500 4.000 5.800 0.000 9.800 40.450
  Barbora Kešnarová 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec 3.400 8.750 0.000 12.150 2.100 5.700 0.000 7.800 2.300 6.600 0.100 8.800 3.500 6.550 0.000 10.050 38.800
  celkem 23.500 29.150 29.850 0.000 118.500
15 GK Vítkovice - MS D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Karla Adamíková 2005 GK Vítkovice 2.400 8.500 0.000 10.900 1.000 7.600 2.000 6.600 3.300 6.950 0.000 10.250 2.900 7.200 0.000 10.100 37.850
  Sára Moocová 2007 GK Vítkovice 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.550 0.000 9.950 1.700 6.950 0.000 8.650 18.600
  Kateřina Orliczková 1998 GK Vítkovice 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.100 7.500 0.100 11.500 0.000 0.000 0.000 0.000 11.500
  Klára Štelclová 1999 GK Vítkovice 3.000 9.000 0.000 12.000 2.000 6.400 0.000 8.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.400
  Karolína Tihelková 2003 GK Vítkovice 2.400 9.000 0.000 11.400 1.000 7.400 2.000 6.400 4.100 7.500 0.000 11.600 3.200 6.350 0.000 9.550 38.950
  Karolína Jelínková 2007 T.J. Sokol Brno I 2.400 8.150 0.000 10.550 1.500 4.150 0.000 5.650 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.200 0.000 9.100 25.300
  celkem 21.400 33.350 28.750 0.000 117.800
16 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 - MS D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Julie Pompová 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 5.850 0.000 7.250 3.100 5.550 0.000 8.650 0.000 0.000 0.000 0.000 15.900
  Zuzana Návratová 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 8.500 0.000 10.900 1.500 6.400 0.000 7.900 2.400 8.050 0.000 10.450 3.100 6.800 0.000 9.900 39.150
  Niki Joannidu 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 9.250 0.000 11.650 1.500 6.700 0.000 8.200 2.700 7.150 0.000 9.850 2.700 7.650 0.000 10.350 40.050
  Anežka Štěpánová 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 8.750 0.000 11.150 2.000 5.450 0.000 7.450 2.300 6.450 0.000 8.750 3.000 7.550 0.000 10.550 37.900
  Viktorie Zelenkova 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 8.700 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.200 0.000 10.000 21.100
  celkem 23.550 29.050 30.900 0.000 117.400
17 TJ Doksy - LIB D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Viktoria Chudá 2002 Klub sportovní gymnastiky Znojmo 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Kristýna Procházková 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 5.350 0.000 7.950 0.000 0.000 0.000 0.000 7.950
  Adéla Baňkowská 2003 TJ Doksy 2.400 8.800 0.000 11.200 1.900 5.150 0.000 7.050 2.500 7.200 0.000 9.700 2.900 6.850 0.000 9.750 37.700
  Adéla Holečková 2001 TJ Doksy 2.400 8.800 0.000 11.200 1.300 4.350 0.000 5.650 2.800 7.150 0.000 9.950 2.600 5.700 0.100 8.200 35.000
  Tereza Holinková 2002 TJ Doksy 3.200 8.600 0.000 11.800 1.400 4.950 0.000 6.350 2.000 7.450 0.000 9.450 3.000 6.450 0.000 9.450 37.050
  Michaela Jakšová 1997 TJ Doksy 3.000 8.250 0.000 11.250 2.000 5.850 0.000 7.850 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 6.000 0.000 9.500 28.600
  celkem 21.250 29.100 28.700 0.000 113.300
18 TJ Lokomotiva Pardubice B - PAR D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Viktorie Chaloupková 2004 SG Liberec 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 5.800 0.000 7.700 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.100 0.000 9.700 17.400
  Eva Pokorná 2004 TJ Lokomotiva Pardubice 3.200 8.300 0.000 11.500 1.100 2.950 2.000 2.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.250 0.000 9.750 23.300
  Anna Sirůčková 2006 TJ Lokomotiva Pardubice 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 4.150 2.000 3.450 2.000 7.100 0.000 9.100 2.800 6.750 0.000 9.550 22.100
  Monika Horáková 2005 TJ Lokomotiva Pardubice 2.400 8.450 0.000 10.850 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.550 0.000 9.950 0.000 0.000 0.000 0.000 20.800
  Tereza Kinčlová 2004 TJ Lokomotiva Pardubice 3.200 7.550 0.100 10.650 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.500 0.000 10.300 3.500 6.700 0.000 10.200 31.150
  Michaela Filipová 2003 TJ Lokomotiva Pardubice 3.200 7.850 0.000 11.050 2.000 6.000 0.000 8.000 2.500 8.150 0.000 10.650 0.000 0.000 0.000 0.000 29.700
  celkem 19.150 30.900 29.650 0.000 113.100
19 TJ Sokol Hradec Králové - KH D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Lucie Kozlová 2004 SG TJ Jičín 2.400 8.950 0.000 11.350 1.300 5.100 0.000 6.400 2.600 7.150 0.000 9.750 2.200 7.100 0.000 9.300 36.800
  Kateřina Matoušková 2004 SG TJ Jičín 2.400 8.800 0.000 11.200 1.100 6.600 2.000 5.700 2.100 6.650 0.000 8.750 2.700 7.350 0.000 10.050 35.700
  Anna Budínská 1998 TJ Sokol Hradec Králové 3.400 8.500 0.000 11.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.850 0.000 9.550 21.450
  Adéla Dörreová 2002 TJ Sokol Hradec Králové 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Kateřina Jakubská 2003 TJ Sokol Hradec Králové 0.000 0.000 0.000 0.000 1.000 4.550 2.000 3.550 2.400 5.100 0.000 7.500 0.000 0.000 0.000 0.000 11.050
  Kamila Klausová 2000 TJ Sokol Hradec Králové 3.000 8.450 0.000 11.450 1.400 5.600 0.000 7.000 2.600 7.100 0.000 9.700 2.900 7.450 0.000 10.350 38.500
  celkem 16.950 26.950 29.950 0.000 108.550
20 Klub sportovní gymnastiky Most - ÚST D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Caitlin Kopecká 2005 Klub sportovní gymnastiky Most 2.400 6.650 0.100 8.950 1.000 4.050 2.000 3.050 1.900 6.350 0.000 8.250 1.900 6.650 0.000 8.550 28.800
  Kristýna Kozáková 2007 Klub sportovní gymnastiky Most 2.400 8.300 0.000 10.700 1.000 6.550 2.000 5.550 3.000 6.650 0.000 9.650 2.300 4.950 0.100 7.150 33.050
  Nikol Remutová 2006 Klub sportovní gymnastiky Most 2.400 8.750 0.000 11.150 1.100 5.250 2.000 4.350 3.000 5.350 0.000 8.350 2.300 6.550 0.000 8.850 32.700
  Michaela Mikolášková 2007 KSG Chemopetrol Litvínov 2.400 8.400 0.000 10.800 0.900 6.850 6.000 1.750 1.900 5.500 0.000 7.400 1.200 6.700 0.000 7.900 27.850
  celkem 12.950 26.250 25.300 0.000 97.150

zpět na detail závodu