Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Extraliga, I. liga, II. liga družstev

 5.12.-6.12.2015
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

II. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Natálie Brabcová 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.000 8.300 0.000 12.300 3.400 8.050 0.000 11.450 4.400 7.800 0.000 12.200 3.900 7.700 0.000 11.600 47.550
2. Dominika Lisá 1996 TJ Sokol Kladno Kacálková 4.200 8.700 0.000 12.900 3.100 7.300 0.000 10.400 4.500 7.450 0.000 11.950 4.900 7.250 0.000 12.150 47.400
3. Nela Bauerfeindová 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 4.000 8.600 0.000 12.600 3.200 7.750 0.000 10.950 2.600 7.000 0.000 9.600 4.100 7.900 0.300 11.700 44.850
4. Anna Seidlová 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 4.000 8.350 0.000 12.350 2.500 7.500 0.000 10.000 3.000 7.750 0.000 10.750 4.100 7.450 0.000 11.550 44.650
5. Adéla Vojtová 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.750 0.000 12.950 3.000 6.800 0.000 9.800 4.100 5.400 0.000 9.500 4.100 8.050 0.000 12.150 44.400
6. Eliška Sedláková 2003 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 4.200 8.950 0.000 13.150 2.200 7.850 0.000 10.050 3.300 5.900 0.000 9.200 4.000 7.700 0.000 11.700 44.100
7. Adéla Mejzrová 1999 TJ Sokol Příbram B.Chrastinová 4.200 8.650 0.000 12.850 2.600 5.950 0.000 8.550 2.800 7.850 0.000 10.650 4.100 7.900 0.000 12.000 44.050
8. Marta Fraňková 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 2.400 8.750 0.000 11.150 2.100 6.900 0.000 9.000 3.500 7.900 0.000 11.400 3.500 8.300 0.000 11.800 43.350
9. Veronika Veselá 2002 Gymnastický klub Šumperk Urbanová 4.000 8.100 0.000 12.100 2.700 6.900 0.000 9.600 3.200 6.500 0.000 9.700 3.700 7.400 0.000 11.100 42.500
10. Sabina Derková 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 2.400 9.050 0.000 11.450 2.200 7.000 0.000 9.200 3.500 7.650 0.000 11.150 3.400 7.100 0.000 10.500 42.300
11. Klára Dušková 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 9.250 0.000 11.650 2.200 7.650 0.000 9.850 4.000 5.500 0.000 9.500 2.800 8.150 0.000 10.950 41.950
12. Anna Kateřina Kaláčová 2003 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva 2.400 9.000 0.000 11.400 1.500 5.950 0.000 7.450 3.200 8.050 0.000 11.250 3.700 7.950 0.000 11.650 41.750
13. Marie Černá 2000 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 4.000 9.000 0.000 13.000 2.600 4.600 0.000 7.200 3.200 7.050 0.000 10.250 4.200 6.950 0.000 11.150 41.600
14. Leontýna Černocká 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 9.150 0.000 11.550 1.300 6.050 0.000 7.350 3.800 7.000 0.000 10.800 3.100 8.550 0.000 11.650 41.350
14. Agáta Strýhalová 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 4.000 7.150 0.100 11.050 2.000 6.750 0.000 8.750 3.300 7.500 0.000 10.800 3.300 7.450 0.000 10.750 41.350
16. Lucie Zahradníčková 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.000 8.900 0.000 11.900 2.500 6.750 0.000 9.250 3.400 6.800 0.000 10.200 3.500 6.350 0.000 9.850 41.200
17. Denisa Chaloupková 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 4.000 8.100 0.000 12.100 2.000 5.650 0.000 7.650 3.300 7.700 0.000 11.000 3.300 7.000 0.000 10.300 41.050
18. Sára Kulhavá 2005 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.650 0.000 11.650 1.300 6.150 0.000 7.450 3.200 7.100 0.000 10.300 3.600 7.900 0.000 11.500 40.900
19. Anna Černická 2003 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.850 0.100 11.750 2.000 5.000 0.000 7.000 3.600 8.000 0.000 11.600 3.800 6.700 0.000 10.500 40.850
20. Natálie Štíchová 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 2.400 8.900 0.000 11.300 1.900 6.900 0.000 8.800 3.000 6.750 0.000 9.750 3.200 7.750 0.000 10.950 40.800
21. Nela Tereza Kaplanová 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana 2.400 9.450 0.000 11.850 1.400 8.000 0.000 9.400 2.300 7.000 0.000 9.300 2.200 8.000 0.000 10.200 40.750
21. Veronika Štemberová 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková 2.400 9.550 0.000 11.950 2.100 6.700 0.000 8.800 2.500 7.500 0.000 10.000 3.300 6.700 0.000 10.000 40.750
23. Eliška Šťovíčková 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 8.750 0.000 11.950 2.000 5.550 0.000 7.550 3.100 7.600 0.000 10.700 3.600 6.850 0.000 10.450 40.650
24. Arleta Pražáková 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 9.100 0.000 11.500 2.700 5.900 0.000 8.600 3.300 5.900 0.000 9.200 3.900 7.300 0.000 11.200 40.500
25. Gabriela Jírová 1999 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová 3.000 8.700 0.000 11.700 2.100 6.350 0.000 8.450 3.300 7.200 0.000 10.500 4.000 5.800 0.000 9.800 40.450
26. Karolína Podlahová 2003 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Cepák 2.400 9.150 0.000 11.550 2.100 5.500 0.000 7.600 2.600 7.050 0.100 9.550 3.700 7.900 0.000 11.600 40.300
27. Kateřina Doležalová 2000 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.000 6.900 0.000 8.900 2.300 6.700 0.000 9.000 3.000 7.850 0.000 10.850 40.200
28. Vanessa Kocková 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 2.400 8.400 0.000 10.800 1.900 6.700 0.000 8.600 2.300 7.500 0.000 9.800 3.600 7.300 0.000 10.900 40.100
29. Niki Joannidu 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 9.250 0.000 11.650 1.500 6.700 0.000 8.200 2.700 7.150 0.000 9.850 2.700 7.650 0.000 10.350 40.050
30. Andrea Pokorná 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 2.400 9.100 0.000 11.500 1.700 7.250 0.000 8.950 2.900 6.400 0.000 9.300 2.700 7.550 0.000 10.250 40.000
31. Eliška Ottová 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 8.750 0.000 11.150 1.300 5.650 0.000 6.950 3.700 6.450 0.000 10.150 3.300 8.400 0.000 11.700 39.950
32. Zuzana Malinská 2002 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.550 0.000 11.550 1.900 6.000 0.000 7.900 2.600 6.900 0.000 9.500 3.200 7.650 0.000 10.850 39.800
33. Soňa Andělová 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 3.000 8.700 0.000 11.700 1.900 5.850 0.000 7.750 2.900 6.300 0.000 9.200 3.300 7.450 0.000 10.750 39.400
34. Renata Ramšáková 1995 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 2.400 8.950 0.000 11.350 2.000 5.900 0.000 7.900 3.000 7.500 0.000 10.500 3.100 6.500 0.000 9.600 39.350
35. Tereza Štufková 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová 3.400 8.750 0.000 12.150 1.900 5.350 0.000 7.250 2.800 7.050 0.000 9.850 4.000 6.000 0.000 10.000 39.250
36. Zuzana Návratová 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 8.500 0.000 10.900 1.500 6.400 0.000 7.900 2.400 8.050 0.000 10.450 3.100 6.800 0.000 9.900 39.150
37. Karolína Tihelková 2003 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.400 9.000 0.000 11.400 1.000 7.400 2.000 6.400 4.100 7.500 0.000 11.600 3.200 6.350 0.000 9.550 38.950
37. Patricie Makovičková 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 2.400 7.450 0.000 9.850 2.000 5.800 0.000 7.800 3.500 7.100 0.000 10.600 3.300 7.400 0.000 10.700 38.950
39. Barbora Kešnarová 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová 3.400 8.750 0.000 12.150 2.100 5.700 0.000 7.800 2.300 6.600 0.100 8.800 3.500 6.550 0.000 10.050 38.800
40. Kamila Klausová 2000 TJ Sokol Hradec Králové Polanská,Dvořáková 3.000 8.450 0.000 11.450 1.400 5.600 0.000 7.000 2.600 7.100 0.000 9.700 2.900 7.450 0.000 10.350 38.500
41. Anežka Štěpánová 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.400 8.750 0.000 11.150 2.000 5.450 0.000 7.450 2.300 6.450 0.000 8.750 3.000 7.550 0.000 10.550 37.900
42. Karla Adamíková 2005 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.400 8.500 0.000 10.900 1.000 7.600 2.000 6.600 3.300 6.950 0.000 10.250 2.900 7.200 0.000 10.100 37.850
43. Adéla Baňkowská 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.400 8.800 0.000 11.200 1.900 5.150 0.000 7.050 2.500 7.200 0.000 9.700 2.900 6.850 0.000 9.750 37.700
44. Tereza Holinková 2002 TJ Doksy Doubravová Radka 3.200 8.600 0.000 11.800 1.400 4.950 0.000 6.350 2.000 7.450 0.000 9.450 3.000 6.450 0.000 9.450 37.050
45. Uršula Hocelíková 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 2.400 8.750 0.000 11.150 2.000 3.900 0.000 5.900 2.500 7.550 0.000 10.050 2.700 7.150 0.000 9.850 36.950
46. Daniela Kokrdová 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.000 8.600 0.000 11.600 1.500 4.450 0.000 5.950 2.700 6.000 0.000 8.700 3.100 7.550 0.000 10.650 36.900
47. Lucie Kozlová 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová 2.400 8.950 0.000 11.350 1.300 5.100 0.000 6.400 2.600 7.150 0.000 9.750 2.200 7.100 0.000 9.300 36.800
48. Markéta Dufková 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 2.400 9.000 0.000 11.400 1.300 6.650 0.000 7.950 1.900 6.750 0.000 8.650 2.400 6.050 0.000 8.450 36.450
49. Karolína Ševčíková 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová 3.000 8.450 0.000 11.450 1.100 6.700 2.000 5.800 2.400 6.050 0.000 8.450 2.500 7.500 0.000 10.000 35.700
49. Kateřina Matoušková 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová 2.400 8.800 0.000 11.200 1.100 6.600 2.000 5.700 2.100 6.650 0.000 8.750 2.700 7.350 0.000 10.050 35.700
51. Žofie Rožánková 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek 2.400 8.850 0.000 11.250 1.900 4.700 0.000 6.600 2.900 5.950 0.000 8.850 3.500 5.100 0.000 8.600 35.300
52. Adéla Holečková 2001 TJ Doksy Doubravová Radka 2.400 8.800 0.000 11.200 1.300 4.350 0.000 5.650 2.800 7.150 0.000 9.950 2.600 5.700 0.100 8.200 35.000
53. Kristýna Kozáková 2007 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.400 8.300 0.000 10.700 1.000 6.550 2.000 5.550 3.000 6.650 0.000 9.650 2.300 4.950 0.100 7.150 33.050
54. Monika Sochová 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová 4.000 8.100 0.000 12.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.250 0.000 10.250 3.600 6.900 0.000 10.500 32.850
55. Nikol Remutová 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.400 8.750 0.000 11.150 1.100 5.250 2.000 4.350 3.000 5.350 0.000 8.350 2.300 6.550 0.000 8.850 32.700
56. Eva Kubíčková 2003 Gymnastický klub Šumperk Urbanová 4.200 8.100 0.000 12.300 2.200 6.750 0.000 8.950 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 7.650 0.000 11.350 32.600
57. Emma Zvěřinová 2005 TJ Sokol Plzeň I 2.400 8.950 0.000 11.350 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.950 0.000 10.550 3.400 6.150 0.000 9.550 31.450
58. Tereza Kinčlová 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 7.550 0.100 10.650 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.500 0.000 10.300 3.500 6.700 0.000 10.200 31.150
59. Kristýna Dvořáková 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková 2.400 9.200 0.000 11.600 2.000 7.200 0.000 9.200 3.400 6.800 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 31.000
60. Natálie Králová 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.800 0.000 11.200 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.600 0.000 10.100 2.200 6.600 0.000 8.800 30.100
61. Klára Svobodová 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 4.000 8.200 0.000 12.200 1.400 6.150 0.000 7.550 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 6.100 0.000 10.000 29.750
62. Michaela Filipová 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 7.850 0.000 11.050 2.000 6.000 0.000 8.000 2.500 8.150 0.000 10.650 0.000 0.000 0.000 0.000 29.700
63. Caitlin Kopecká 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.400 6.650 0.100 8.950 1.000 4.050 2.000 3.050 1.900 6.350 0.000 8.250 1.900 6.650 0.000 8.550 28.800
64. Agáta Kněžková 2003 Gymnastický klub Šumperk Urbanová 2.400 9.000 0.000 11.400 2.000 5.650 0.000 7.650 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.700 0.000 9.700 28.750
65. Michaela Jakšová 1997 TJ Doksy Klimešová Linda 3.000 8.250 0.000 11.250 2.000 5.850 0.000 7.850 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 6.000 0.000 9.500 28.600
66. Klára Peterková 2006 Gymnastický klub Šumperk Urbanová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 6.400 0.000 7.800 2.700 7.500 0.000 10.200 3.000 7.100 0.000 10.100 28.100
67. Klára Benešová 2004 TJ Sokol Kolín Rožánek 2.400 9.250 0.000 11.650 1.900 5.650 0.000 7.550 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 5.550 0.000 8.650 27.850
67. Tereza Beňušíková 2000 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 6.400 0.000 8.300 2.700 6.550 0.000 9.250 3.200 7.100 0.000 10.300 27.850
67. Michaela Mikolášková 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 2.400 8.400 0.000 10.800 0.900 6.850 6.000 1.750 1.900 5.500 0.000 7.400 1.200 6.700 0.000 7.900 27.850
70. Kristýna Králová 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.950 0.000 7.950 2.500 7.700 0.000 10.200 2.100 6.150 0.000 8.250 26.400
71. Karolína Jelínková 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 8.150 0.000 10.550 1.500 4.150 0.000 5.650 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.200 0.000 9.100 25.300
72. Eva Pokorná 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 8.300 0.000 11.500 1.100 2.950 2.000 2.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.250 0.000 9.750 23.300
73. Julie Vosyková 1999 TJ Sokol Kladno Kacálková 4.200 8.250 0.000 12.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.300 6.400 0.000 10.700 23.150
74. Lucie Kubínová 2001 TJ Sokol Kladno Kacálková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 6.700 0.000 10.100 4.500 7.550 0.000 12.050 22.150
75. Anna Sirůčková 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 4.150 2.000 3.450 2.000 7.100 0.000 9.100 2.800 6.750 0.000 9.550 22.100
76. Anna Budínská 1998 TJ Sokol Hradec Králové Polanská 3.400 8.500 0.000 11.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.850 0.000 9.550 21.450
77. Viktorie Zelenkova 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 2.400 8.700 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.200 0.000 10.000 21.100
78. Tereza Růžičková 1999 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 4.200 8.700 0.300 12.600 2.700 5.550 0.000 8.250 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.850
79. Monika Horáková 2005 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.400 8.450 0.000 10.850 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.550 0.000 9.950 0.000 0.000 0.000 0.000 20.800
80. Eva Kopecká 1996 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká 3.200 8.750 0.000 11.950 1.800 6.900 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.650
81. Klára Štelclová 1999 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.000 9.000 0.000 12.000 2.000 6.400 0.000 8.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.400
82. Adéla Osladilová 2005 Gymnastický klub Šumperk Petrová Veronika 2.400 8.300 0.000 10.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.400 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 19.900
83. Julie Ježková 2003 TJ Sokol Domažlice 2.400 9.000 0.000 11.400 1.900 5.850 0.000 7.750 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.150
84. Karolína Chmelová 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.100 0.000 9.200 2.400 7.400 0.000 9.800 19.000
85. Barbora Kozáková 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.000 0.100 10.200 1.900 6.550 0.000 8.450 18.650
86. Sára Moocová 2007 GK Vítkovice Urbancová, Žitníková, Prutkayová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.550 0.000 9.950 1.700 6.950 0.000 8.650 18.600
87. Viktorie Chaloupková 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 5.800 0.000 7.700 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.100 0.000 9.700 17.400
88. Kateřina Pavlů 2003 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 5.350 0.000 7.250 2.200 7.000 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 16.450
89. Julie Pompová 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 5.850 0.000 7.250 3.100 5.550 0.000 8.650 0.000 0.000 0.000 0.000 15.900
90. Adéla Němečková 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.400 7.950 0.000 10.350 1.400 4.100 0.000 5.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 15.850
91. Kateřina Orliczková 1998 GK Vítkovice kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.100 7.500 0.100 11.500 0.000 0.000 0.000 0.000 11.500
92. Kateřina Jakubská 2003 TJ Sokol Hradec Králové Kubínová,Farkašová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.000 4.550 2.000 3.550 2.400 5.100 0.000 7.500 0.000 0.000 0.000 0.000 11.050
93. Eliška Balcarová 2001 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.850 0.000 9.950 0.000 0.000 0.000 0.000 9.950
94. Kateřina Friedlová 2007 Gymnastický klub Šumperk Konopová-Vavroušková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.200 0.000 9.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000
95. Jaroslava Jefimová 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.800 0.000 8.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.300
96. Kristýna Procházková 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 5.350 0.000 7.950 0.000 0.000 0.000 0.000 7.950

zpět na detail závodu