Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál V. Medové

 12.11.2016
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
Stáhnout výsledky

Kategorie I

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 9.350 0.000 13.350 53.200
2. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 4.000 9.050 0.000 13.050 3.000 9.450 0.000 12.450 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.500 0.000 13.500 52.500
3. Ratajová Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 9.400 0.000 13.400 52.400
4. Šedinová Eliška 2010 TJ Sokol Kladno Dvořáková 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 9.600 0.000 13.600 4.000 8.300 0.000 12.300 4.000 9.350 0.000 13.350 52.250
5. Wiesnerová Barbora 2010 TJ Sokol Domažlice Duffková 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 9.050 0.000 13.050 4.000 9.350 0.000 13.350 51.950
5. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 8.600 0.000 12.600 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 9.200 0.000 13.200 51.950
7. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.000 9.000 0.000 13.000 3.000 9.350 0.000 12.350 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 9.650 0.000 13.650 51.750
8. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 9.550 0.000 13.550 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 9.100 0.000 13.100 51.700
9. Kůgelová Nela 2010 TJ Sokol Domažlice Duffková 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 8.650 0.000 12.650 4.000 9.250 0.000 13.250 4.000 9.000 0.000 13.000 51.450
10. Warausová Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 8.200 0.000 12.200 4.000 9.000 0.000 13.000 50.800
11. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.250 0.000 12.250 4.000 8.750 0.000 12.750 50.500
12. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 4.000 8.750 0.000 12.750 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 7.700 0.000 11.700 4.000 8.950 0.000 12.950 50.400
13. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 4.000 8.300 0.000 12.300 4.000 8.600 0.000 12.600 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 8.900 0.000 12.900 50.200
14. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 4.000 9.050 0.000 13.050 3.000 9.250 0.000 12.250 4.000 8.000 0.000 12.000 4.000 8.800 0.000 12.800 50.100
14. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 9.000 0.000 13.000 4.000 7.400 0.000 11.400 4.000 8.700 0.000 12.700 50.100
16. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 7.650 0.000 11.650 4.000 8.800 0.000 12.800 49.800
17. Lerley Karolina 2010 AC Sparta Praha Nikola Kopáčová 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.150 0.000 12.150 4.000 8.400 0.000 12.400 49.650
18. Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková 4.000 8.400 0.000 12.400 3.000 8.850 0.000 11.850 4.000 7.900 0.000 11.900 4.000 8.350 0.000 12.350 48.500
19. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.000 7.750 0.000 11.750 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 7.450 0.000 11.450 4.000 8.350 0.000 12.350 48.250
20. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 4.000 8.000 0.000 12.000 3.000 8.400 0.000 11.400 4.000 7.900 0.000 11.900 4.000 8.050 0.000 12.050 47.350
21. Borovanská Emili 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.000 7.550 0.000 11.550 4.000 8.350 0.000 12.350 4.000 7.250 0.000 11.250 4.000 8.000 0.000 12.000 47.150
22. Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno Jefimová,Rusňáková 4.000 7.400 0.000 11.400 3.000 9.000 0.000 12.000 4.000 6.600 0.000 10.600 3.000 8.600 0.000 11.600 45.600
23. Kafková Johana 2011 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 7.350 0.000 11.350 4.000 8.250 0.000 12.250 4.000 7.000 0.000 11.000 3.000 7.950 0.000 10.950 45.550
24. Mašková Anna 2011 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 7.700 0.000 11.700 3.000 8.500 0.000 11.500 4.000 6.550 0.000 10.550 3.000 7.200 0.000 10.200 43.950
25. Schejbalová Ema 2011 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 6.550 0.000 10.550 3.000 8.750 0.000 11.750 4.000 6.150 0.000 10.150 3.000 6.850 0.000 9.850 42.300
26. Menová Julie 2011 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 7.150 0.000 11.150 2.000 8.000 0.000 10.000 4.000 6.400 0.000 10.400 3.000 7.150 0.000 10.150 41.700
27. Štětková Ema 2011 TJ Sokol Kampa Stupková 4.000 7.350 0.000 11.350 2.000 7.850 0.000 9.850 4.000 6.600 0.000 10.600 2.000 6.800 0.000 8.800 40.600

zpět na detail závodu