Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Klokánkova kapsa

 27.11.2016
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

3. kategorie - žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.500 8.850 0.000 13.350 4.500 9.000 0.000 13.500 4.500 8.650 0.000 13.150 40.000
2. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 4.500 8.950 0.000 13.450 4.500 8.350 0.000 12.850 4.500 9.100 0.000 13.600 39.900
3. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady 4.500 8.650 0.000 13.150 4.500 8.750 0.000 13.250 4.500 8.850 0.000 13.350 39.750
4. Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.500 8.800 0.000 13.300 4.500 8.750 0.000 13.250 4.500 8.450 0.000 12.950 39.500
5. Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 4.500 8.400 0.000 12.900 4.500 8.350 0.000 12.850 4.500 9.100 0.000 13.600 39.350
5. Patlevičová Amélie 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.500 8.900 0.000 13.400 4.500 8.200 0.000 12.700 4.500 8.750 0.000 13.250 39.350
7. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.500 8.300 0.000 12.800 4.500 9.000 0.000 13.500 4.500 8.500 0.000 13.000 39.300
8. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 4.000 8.550 0.000 12.550 4.500 9.050 0.000 13.550 4.500 8.500 0.000 13.000 39.100
9. Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.500 8.550 0.000 13.050 4.500 8.800 0.000 13.300 4.500 8.200 0.000 12.700 39.050
10. Kůgelová Nela 2010 TJ Sokol Domažlice Duffková 4.500 8.600 0.000 13.100 4.500 8.350 0.000 12.850 4.500 8.450 0.000 12.950 38.900
10. Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.500 8.450 0.000 12.950 4.500 8.650 0.000 13.150 4.500 8.300 0.000 12.800 38.900
12. Wiesnerová Barbora 2010 TJ Sokol Domažlice Duffková 3.500 8.800 0.000 12.300 4.500 8.800 0.000 13.300 4.500 8.650 0.000 13.150 38.750
13. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 4.500 8.550 0.000 13.050 4.500 7.900 0.000 12.400 4.500 8.750 0.000 13.250 38.700
14. Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.500 8.950 0.000 13.450 4.500 7.950 0.000 12.450 4.500 8.250 0.000 12.750 38.650
15. Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 4.500 8.850 0.000 13.350 3.500 8.000 0.000 11.500 4.500 8.700 0.000 13.200 38.050
16. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 4.500 8.000 0.000 12.500 4.500 8.300 0.000 12.800 3.500 8.750 0.000 12.250 37.550
17. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 4.500 7.600 0.000 12.100 4.500 8.750 0.000 13.250 3.500 8.500 0.000 12.000 37.350
18. Steinhauserová Julie 2010 BG Praha Novotná I. a kolektiv 4.000 7.450 0.000 11.450 4.500 8.250 0.000 12.750 4.500 8.350 0.000 12.850 37.050
19. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 4.500 7.950 0.000 12.450 4.500 8.050 0.000 12.550 3.500 8.500 0.000 12.000 37.000
20. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 3.000 7.750 0.000 10.750 4.500 8.500 0.000 13.000 4.500 8.300 0.000 12.800 36.550
20. Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 3.500 8.750 0.000 12.250 4.500 7.200 0.000 11.700 4.500 8.100 0.000 12.600 36.550
22. Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady 4.500 8.250 0.000 12.750 4.500 7.600 0.000 12.100 3.500 8.300 0.500 11.300 36.150
23. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.500 7.550 0.000 10.050 4.500 8.050 0.000 12.550 3.500 8.350 0.000 11.850 34.450
24. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 2.500 6.450 0.000 8.950 4.500 7.500 0.000 12.000 3.500 7.700 0.000 11.200 32.150
25. Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 2.000 5.200 1.000 6.200 4.500 7.100 0.000 11.600 4.500 7.900 0.000 12.400 30.200

zpět na detail závodu