Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Čerti s andělem

 24.6.2017
 pořadatel: Praha 7
Stáhnout výsledky

Čerťata - jedn.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa 4.000 9.600 0.000 13.600 4.000 9.850 0.000 13.850 27.450
2. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.000 9.750 0.000 13.750 4.000 9.550 0.000 13.550 27.300
2. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.000 9.800 0.000 13.800 4.000 9.500 0.000 13.500 27.300
4. Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm 4.000 9.800 0.000 13.800 4.000 9.450 0.000 13.450 27.250
5. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.550 0.000 13.550 27.050
6. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.000 9.500 0.000 13.500 4.000 9.500 0.000 13.500 27.000
7. Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa 4.000 9.400 0.000 13.400 4.000 9.550 0.000 13.550 26.950
8. Bakešová Adéla 2010 TJ Lokomotiva Pardubice 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 9.450 0.000 13.450 26.750
9. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 9.350 0.000 13.350 26.650
10. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 9.500 0.000 13.500 26.600
10. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 9.500 0.000 13.500 26.600
10. Vyňuchalová Kristýna 2010 TJ Lokomotiva Pardubice 4.000 9.450 0.000 13.450 4.000 9.150 0.000 13.150 26.600
10. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 9.300 0.000 13.300 26.600
10. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 9.400 0.000 13.400 26.600
15. Herzánová Valentýna 2010 TJ Lokomotiva Pardubice 4.000 9.450 0.000 13.450 4.000 8.850 0.000 12.850 26.300
16. Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.000 9.250 0.000 13.250 4.000 8.700 0.000 12.700 25.950
16. Zagorskiy Alena 2010 SK Hradčany 4.000 9.100 0.000 13.100 4.000 8.850 0.000 12.850 25.950
18. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy 4.000 8.600 0.000 12.600 4.000 9.200 0.000 13.200 25.800
19. Lokajová Valérie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 8.500 0.000 12.500 25.700
20. Peroutková Hana 2011 TJ Sokol Kampa 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 8.800 0.000 12.800 25.600
20. Fialová Jana 2010 Klub sportovní gymnastiky Most 4.000 9.300 0.000 13.300 4.000 8.300 0.000 12.300 25.600
22. Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most 4.000 9.150 0.000 13.150 4.000 8.400 0.000 12.400 25.550
22. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha 4.000 9.200 0.000 13.200 4.000 8.350 0.000 12.350 25.550
24. Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm 4.000 8.900 0.000 12.900 4.000 8.400 0.000 12.400 25.300
25. Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.000 8.800 0.000 12.800 4.000 8.450 0.000 12.450 25.250
26. Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha 4.000 9.050 0.000 13.050 4.000 8.150 0.000 12.150 25.200
27. Daridová Adéla 2010 Sokol Hradec Králové 4.000 8.550 0.000 12.550 4.000 8.350 0.000 12.350 24.900
28. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha 4.000 8.700 0.000 12.700 4.000 8.000 0.000 12.000 24.700
29. Schneider Valerie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.000 8.300 0.000 12.300 4.000 8.250 0.000 12.250 24.550
29. Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.000 8.350 0.000 12.350 4.000 8.200 0.000 12.200 24.550
31. Jelínková Lucie 2011 SK Hradčany 4.000 8.400 0.000 12.400 4.000 8.000 0.000 12.000 24.400
32. Schejbalová Ema 2011 TJ Sokol Kampa 4.000 8.450 0.000 12.450 4.000 7.900 0.000 11.900 24.350
33. Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 4.000 8.600 0.000 12.600 4.000 7.700 0.000 11.700 24.300
34. Kubíková Sofie 2010 TJ Avia Čakovice 4.000 8.250 0.000 12.250 4.000 7.950 0.000 11.950 24.200
35. Walterová Viktorie 2010 Sokol Hradec Králové 4.000 8.800 0.000 12.800 3.000 8.050 0.000 11.050 23.850
35. Řezaninová Eliška 2010 TJ Slovan Praha 4.000 8.100 0.000 12.100 4.000 7.750 0.000 11.750 23.850
37. Rovná Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Most 4.000 8.800 0.000 12.800 3.000 8.000 0.000 11.000 23.800
38. Vyskočáni Kristýna 2010 TJ Avia Čakovice 4.000 7.700 0.000 11.700 4.000 7.950 0.000 11.950 23.650
39. Hamáčková Sofie 2010 TJ Slovan Praha 4.000 7.850 0.000 11.850 4.000 7.350 0.000 11.350 23.200
40. Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany 4.000 8.050 0.000 12.050 3.000 7.850 0.000 10.850 22.900
40. Sidorová Nina 2010 SK Hradčany 4.000 8.200 0.000 12.200 3.000 7.700 0.000 10.700 22.900
42. Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha 4.000 8.300 0.000 12.300 3.000 7.350 0.000 10.350 22.650
43. Heilová Bea 2011 SK Hradčany 4.000 8.000 0.000 12.000 3.000 7.550 0.000 10.550 22.550
44. Schenková Klára 2010 TJ Avia Čakovice 4.000 7.500 0.000 11.500 4.000 7.000 0.000 11.000 22.500
45. Šteidlová Edita 2012 SK Hradčany 4.000 8.000 0.000 12.000 3.000 7.350 0.000 10.350 22.350
46. Kubešová Rozárka 2010 TJ Avia Čakovice 4.000 7.900 0.000 11.900 3.000 7.400 0.000 10.400 22.300
47. Bendová Julie 2012 TJ Slovan Praha 4.000 7.650 0.000 11.650 4.000 6.550 0.000 10.550 22.200
48. Velichová Mia 2010 TJ Slovan Praha 4.000 8.000 0.000 12.000 2.000 7.550 0.000 9.550 21.550
49. Vališová Laura 2012 TJ Sokol Kampa 4.000 6.550 0.000 10.550 3.000 7.550 0.000 10.550 21.100
50. Chumová Kristýna 2012 TJ Slovan Praha 4.000 7.400 0.000 11.400 3.000 6.450 0.000 9.450 20.850
51. Vraspírová Amy 2013 SK Hradčany 4.000 6.200 0.000 10.200 3.000 6.600 0.000 9.600 19.800

zpět na detail závodu