Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ

 3.12.-4.12.2016
 pořadatel: TJ Sokol Brno I
Stáhnout výsledky

II. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 4.000 8.900 0.000 12.900 2.300 8.900 0.000 11.200 4.300 6.900 0.000 11.200 3.800 8.250 0.000 12.050 47.350
2. Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková 4.200 8.450 0.000 12.650 2.100 7.900 0.000 10.000 3.900 8.500 0.000 12.400 3.600 8.400 0.000 12.000 47.050
3. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 9.050 0.000 11.450 2.500 8.250 0.000 10.750 5.200 7.050 0.000 12.250 3.100 8.200 0.000 11.300 45.750
4. Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 2.400 9.000 0.000 11.400 1.800 7.700 0.000 9.500 4.400 6.800 0.000 11.200 4.300 8.450 0.000 12.750 44.850
5. Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa Miškovic 4.200 8.600 0.000 12.800 2.100 6.800 0.000 8.900 3.700 6.950 0.000 10.650 4.000 8.300 0.000 12.300 44.650
6. Seidlová Anna 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 4.200 8.500 0.000 12.700 3.000 8.000 0.000 11.000 3.700 6.000 0.000 9.700 4.200 6.900 0.000 11.100 44.500
7. Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá 4.200 8.350 0.000 12.550 2.100 6.750 0.000 8.850 3.900 6.500 0.000 10.400 4.500 8.100 0.000 12.600 44.400
8. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 8.950 0.000 11.350 2.100 7.800 0.000 9.900 4.000 7.800 0.000 11.800 2.600 8.450 0.000 11.050 44.100
9. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Vyzinovi 2.400 8.850 0.000 11.250 1.500 7.800 0.000 9.300 4.400 7.900 0.000 12.300 3.600 7.000 0.000 10.600 43.450
10. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá 4.200 8.000 0.000 12.200 2.000 7.950 0.000 9.950 4.300 5.100 0.000 9.400 4.500 7.350 0.000 11.850 43.400
11. Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Vyzinovi 4.000 8.800 0.000 12.800 1.600 7.950 0.000 9.550 4.200 6.450 0.000 10.650 3.400 6.750 0.000 10.150 43.150
12. Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 9.100 0.000 11.500 1.500 7.600 0.000 9.100 4.200 6.250 0.000 10.450 4.100 7.950 0.000 12.050 43.100
13. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 8.550 0.000 11.750 2.400 7.600 0.000 10.000 3.200 7.800 0.000 11.000 4.200 5.850 0.000 10.050 42.800
14. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 2.400 8.950 0.000 11.350 2.000 7.350 0.000 9.350 3.700 7.600 0.000 11.300 3.000 7.650 0.000 10.650 42.650
15. Veselá Veronika 2002 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 4.200 7.050 0.000 11.250 3.300 7.350 0.000 10.650 3.800 6.000 0.000 9.800 3.700 7.100 0.000 10.800 42.500
15. Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 4.000 8.000 0.000 12.000 2.700 6.500 0.000 9.200 3.400 7.050 0.000 10.450 4.000 6.850 0.000 10.850 42.500
17. Růžičková Tereza 1999 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 4.000 8.550 0.000 12.550 2.700 5.500 0.000 8.200 3.700 6.200 0.000 9.900 3.900 7.650 0.000 11.550 42.200
18. Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 4.000 8.150 0.000 12.150 1.900 7.350 0.000 9.250 3.200 6.300 0.000 9.500 3.100 8.050 0.000 11.150 42.050
19. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev,Pexová,Jonaševá 4.200 8.250 0.000 12.450 2.700 5.950 0.000 8.650 3.900 5.500 0.000 9.400 4.100 7.400 0.000 11.500 42.000
20. Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.400 7.750 0.000 10.150 2.000 7.650 0.000 9.650 4.000 6.800 0.000 10.800 4.000 7.150 0.000 11.150 41.750
21. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová 2.400 9.050 0.000 11.450 1.900 7.100 0.000 9.000 3.500 6.550 0.000 10.050 3.900 6.400 0.000 10.300 40.800
22. Matoušková Kateřina 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová 2.400 8.550 0.000 10.950 2.000 7.500 0.000 9.500 3.000 7.200 0.000 10.200 2.600 7.500 0.000 10.100 40.750
23. Řezníčková Lucie 1998 TJ Sokol Chrudim Linková 2.400 9.000 0.000 11.400 1.800 6.950 0.000 8.750 2.300 6.900 0.000 9.200 3.300 7.500 0.000 10.800 40.150
24. Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.000 8.450 0.000 11.450 1.900 6.300 0.000 8.200 2.200 7.500 0.000 9.700 3.100 7.600 0.000 10.700 40.050
25. Štíchová Natálie 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová, K.Jíchová 2.400 8.400 0.000 10.800 1.900 6.450 0.000 8.350 2.900 7.000 0.000 9.900 3.100 7.750 0.000 10.850 39.900
26. Doležalová Kateřina 2000 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.000 0.000 11.000 1.900 7.800 0.000 9.700 2.800 5.700 0.000 8.500 3.000 7.600 0.000 10.600 39.800
27. Kozlová Lucie 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová 2.400 8.350 0.000 10.750 1.900 7.350 0.000 9.250 2.700 7.000 0.000 9.700 2.600 7.300 0.000 9.900 39.600
28. Zvěřinová Emma 2005 TJ Sokol Plzeň I Zvěřinová 2.400 8.400 0.100 10.700 2.000 6.350 0.000 8.350 3.300 6.350 0.000 9.650 3.600 7.250 0.000 10.850 39.550
28. Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.400 8.200 0.000 10.600 2.100 6.950 0.000 9.050 3.900 5.600 0.000 9.500 3.300 7.100 0.000 10.400 39.550
30. Pokorná Eva 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 8.000 0.000 11.200 2.300 6.850 0.000 9.150 2.500 5.850 0.000 8.350 3.800 6.950 0.000 10.750 39.450
31. Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 8.500 0.000 11.500 1.400 7.300 0.000 8.700 3.000 6.600 0.000 9.600 2.700 6.900 0.000 9.600 39.400
32. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 3.400 8.050 0.000 11.450 2.100 5.050 0.000 7.150 3.300 6.450 0.000 9.750 3.600 7.050 0.000 10.650 39.000
33. Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká 2.400 8.900 0.000 11.300 2.600 5.250 0.000 7.850 3.100 5.700 0.000 8.800 4.200 6.800 0.000 11.000 38.950
34. Sirůčková Anna 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.400 8.300 0.000 10.700 2.000 5.750 0.000 7.750 3.100 7.150 0.000 10.250 3.100 7.100 0.000 10.200 38.900
34. Balcarová Eliška 2001 TJ Sokol Plzeň I Hirmerová,Zvěřinová 3.000 8.400 0.000 11.400 1.900 6.300 0.000 8.200 2.900 5.100 0.000 8.000 4.000 7.300 0.000 11.300 38.900
36. Štěpánová Anežka 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.400 8.350 0.000 10.750 2.000 5.600 0.000 7.600 3.300 5.700 0.100 8.900 3.500 8.100 0.000 11.600 38.850
37. Štemberová Veronika 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 2.400 8.900 0.000 11.300 2.000 6.400 0.000 8.400 3.000 6.300 0.000 9.300 3.500 6.300 0.000 9.800 38.800
37. Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 7.950 0.000 10.950 2.000 6.550 0.000 8.550 3.100 5.750 0.000 8.850 3.300 7.150 0.000 10.450 38.800
39. Kozáková Kristýna 2007 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 4.000 6.950 0.000 10.950 2.600 5.900 0.000 8.500 3.200 6.200 0.000 9.400 3.300 6.600 0.000 9.900 38.750
40. Klasnová Tereza 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 2.400 8.600 0.000 11.000 1.900 6.000 0.000 7.900 3.100 5.750 0.000 8.850 3.400 7.050 0.000 10.450 38.200
41. Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 4.000 7.000 0.000 11.000 1.900 6.200 0.000 8.100 2.900 6.250 0.000 9.150 2.900 6.650 0.000 9.550 37.800
42. Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.400 8.150 0.000 10.550 1.400 5.050 0.000 6.450 3.300 7.350 0.000 10.650 2.600 7.200 0.000 9.800 37.450
43. Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.000 8.200 0.000 11.200 1.900 6.100 0.000 8.000 2.700 5.200 0.000 7.900 3.200 6.900 0.000 10.100 37.200
44. Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 3.000 8.200 0.000 11.200 1.300 5.000 0.000 6.300 2.600 6.650 0.000 9.250 3.400 6.900 0.000 10.300 37.050
45. Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka 3.000 8.300 0.100 11.200 1.900 6.750 0.000 8.650 2.200 5.250 0.000 7.450 3.200 6.500 0.000 9.700 37.000
46. Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 4.000 8.200 0.000 12.200 3.000 3.000 0.000 6.000 2.800 5.350 0.000 8.150 3.300 6.850 0.000 10.150 36.500
47. Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 3.000 7.450 0.000 10.450 1.300 7.050 0.000 8.350 2.600 5.150 0.000 7.750 2.600 7.050 0.000 9.650 36.200
48. Kněžková Agáta 2003 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.400 8.450 0.000 10.850 1.800 6.900 2.000 6.700 3.300 5.000 0.000 8.300 2.800 7.450 0.000 10.250 36.100
49. Válková Tereza 2004 KSG SK Přerov Marčáková 2.400 8.250 0.000 10.650 1.400 6.550 0.000 7.950 3.100 5.550 0.000 8.650 2.200 6.600 0.000 8.800 36.050
50. Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.400 8.450 0.000 10.850 1.800 5.450 2.000 5.250 3.700 6.750 0.000 10.450 3.100 6.100 0.000 9.200 35.750
51. Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.400 7.300 0.000 9.700 1.400 5.550 0.000 6.950 3.300 5.550 0.000 8.850 3.100 6.300 0.000 9.400 34.900
52. Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 4.200 7.600 0.000 11.800 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 7.100 0.000 11.000 3.200 8.700 0.000 11.900 34.700
53. Lisá Dominika 1996 TJ Sokol Kladno 4.200 8.550 0.000 12.750 2.600 7.600 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 4.500 7.100 0.000 11.600 34.550
54. Dufková Markéta 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 2.400 8.250 0.000 10.650 1.800 6.250 2.000 6.050 2.800 5.700 0.000 8.500 2.700 6.350 0.000 9.050 34.250
55. Kubínová Lucie 2001 TJ Sokol Kladno Lisá 2.400 8.950 0.000 11.350 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.750 0.000 9.550 4.200 7.850 0.000 12.050 32.950
56. Svobodová Klára 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 4.200 8.300 0.000 12.500 2.400 6.900 0.000 9.300 0.000 0.000 0.000 0.000 4.100 7.000 0.000 11.100 32.900
57. Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová 4.200 8.500 0.000 12.700 3.200 6.300 0.000 9.500 3.000 7.150 0.000 10.150 0.000 0.000 0.000 0.000 32.350
58. Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 4.000 8.200 0.000 12.200 2.000 7.700 0.000 9.700 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.000 0.000 10.200 32.100
59. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 7.750 0.000 10.150 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.800 0.000 10.400 2.500 8.450 0.000 10.950 31.500
60. Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová 3.000 8.500 0.000 11.500 1.800 7.650 0.000 9.450 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.350 0.000 10.150 31.100
60. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 2.400 8.200 0.000 10.600 2.100 6.750 0.000 8.850 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 8.150 0.000 11.650 31.100
62. Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.000 8.150 0.000 11.150 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.550 0.000 9.250 3.300 7.250 0.000 10.550 30.950
63. Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev 3.000 8.150 0.000 11.150 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 5.050 0.000 8.450 3.600 6.800 0.000 10.400 30.000
64. Žáková Winona 2005 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 8.650 0.000 11.050 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 4.400 0.000 8.000 3.900 6.650 0.000 10.550 29.600
65. Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová Radka 3.200 8.200 0.000 11.400 2.100 5.950 0.000 8.050 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 6.550 0.000 9.550 29.000
65. Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Vyzinovi 2.400 8.000 0.000 10.400 1.300 6.950 0.000 8.250 2.800 7.550 0.000 10.350 0.000 0.000 0.000 0.000 29.000
67. Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.200 0.000 8.900 3.500 5.700 0.100 9.100 3.700 6.050 0.000 9.750 27.750
68. Křížová Tereza 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.000 7.900 0.000 10.900 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 3.850 0.000 6.450 3.000 7.300 0.000 10.300 27.650
69. Radová Kateřina 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 5.750 0.000 7.650 2.500 5.400 0.000 7.900 2.500 6.650 0.000 9.150 24.700
70. Imbrová Karolína 1995 Merkur České Budějovice Bago 4.200 8.600 0.000 12.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.200 7.350 0.000 11.550 24.350
71. Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 7.900 0.000 10.100 3.200 8.000 0.000 11.200 0.000 0.000 0.000 0.000 21.300
72. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 6.700 0.000 9.900 2.800 8.300 0.000 11.100 21.000
73. Ševčíková Karolína 2001 TJ Sokol Příbram H.Jíchová, K.Jíchová 3.000 8.250 0.000 11.250 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.550 0.000 9.250 20.500
74. Kinčlová Tereza 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.150 0.000 10.050 3.400 6.950 0.000 10.350 20.400
75. Klausová Kamila 2000 TJ Sokol Hradec Králové Polanská,Dvořáková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.950 0.000 9.450 2.900 7.850 0.000 10.750 20.200
76. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.600 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.100 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 19.600
77. Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 2.400 8.350 0.000 10.750 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.000 0.000 8.800 19.550
78. Kocková Vanessa 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 5.900 0.000 8.500 2.800 8.200 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.500
79. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 7.100 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 7.250 0.000 10.950 19.450
80. Khrabrová Anna 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 8.000 0.000 11.200 2.000 6.100 0.000 8.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.300
81. Bauerová Karin 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.300 0.000 8.800 3.200 6.900 0.000 10.100 18.900
82. Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 3.000 8.050 0.000 11.050 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 4.900 0.000 7.300 0.000 0.000 0.000 0.000 18.350
83. Hošková Barbora 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 3.000 7.600 0.000 10.600 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 5.200 0.000 7.600 0.000 0.000 0.000 0.000 18.200
84. Jakšová Michaela 1997 TJ Doksy Klimešová Linda 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.900 0.000 7.900 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.850 0.000 9.950 17.850
85. Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 4.850 0.000 6.950 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.600 0.000 10.800 17.750
86. Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 7.850 0.000 10.250 1.900 5.400 0.000 7.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 17.550
87. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.850 0.000 8.650 2.600 5.800 0.000 8.400 0.000 0.000 0.000 0.000 17.050
88. Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Lisá, Podpěra 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 6.550 0.000 7.950 2.600 6.450 0.000 9.050 0.000 0.000 0.000 0.000 17.000
88. Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 3.000 8.150 0.000 11.150 1.900 3.950 0.000 5.850 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 17.000
90. Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 6.000 0.000 7.400 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 6.250 0.000 9.550 16.950
91. Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 7.100 2.000 6.400 3.700 6.700 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 16.800
92. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 5.750 0.000 7.850 2.400 5.700 0.000 8.100 0.000 0.000 0.000 0.000 15.950
93. Jakubská Kateřina 2003 TJ Sokol Hradec Králové Farkašová 2.400 7.050 0.000 9.450 1.000 6.700 2.000 5.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 15.150
94. Špinarová Veronika 2002 SG TJ Jičín Petra Kodešová 2.400 7.900 0.000 10.300 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 6.000 4.000 3.700 0.000 0.000 0.000 0.000 14.000
95. Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.400 8.000 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.400
96. Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.150 0.000 9.150 9.150
97. Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 6.550 0.000 8.750 0.000 0.000 0.000 0.000 8.750
98. Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová 0.000 0.000 0.000 0.000 4.300 4.300 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.600
99. Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 6.200 0.000 8.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.400
100. Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 4.900 0.100 8.100 0.000 0.000 0.000 0.000 8.100
101. Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 5.900 0.000 7.800 0.000 0.000 0.000 0.000 7.800
102. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.200 6.500 0.000 7.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.700
103. Chrastinová Lucie 2003 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 6.350 0.000 7.650 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.650

zpět na detail závodu