Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Kvalifikační závod MČR

 14.5.2017
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 15.800 15.850 0.000 15.825 9.200 9.150 0.000 18.350 9.600 8.450 0.000 18.050 8.100 8.000 0.000 16.100 68.325
2. Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 15.700 15.450 0.000 15.575 8.600 8.550 0.000 17.150 9.600 8.850 0.000 18.450 8.100 8.100 0.000 16.200 67.375
3. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Nazarenk,Žifčák 15.350 15.700 0.000 15.525 8.200 9.100 0.000 17.300 9.600 8.250 0.000 17.850 8.100 7.900 0.000 16.000 66.675
4. Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Nazarenk,Žifčák 15.350 15.250 0.000 15.300 8.200 9.000 0.000 17.200 9.600 8.400 0.000 18.000 7.100 7.750 0.000 14.850 65.350
5. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 15.150 14.850 0.000 15.000 9.200 8.150 0.000 17.350 9.600 8.250 0.000 17.850 7.300 6.800 0.000 14.100 64.300
6. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 15.200 15.450 0.000 15.325 7.600 8.300 0.000 15.900 9.000 8.550 0.000 17.550 7.600 7.400 0.000 15.000 63.775
7. Prokop Claudia 2007 AC Sparta Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko, Žifčák 15.500 15.600 0.000 15.550 8.600 8.350 0.000 16.950 9.600 7.350 0.000 16.950 7.100 6.400 0.100 13.400 62.850
8. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Nazarenk,Žifčák 15.300 14.800 0.000 15.050 7.600 8.400 0.000 16.000 9.600 8.000 0.000 17.600 7.300 5.750 0.000 13.050 61.700
9. Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Nazarenk,Žifčák 15.450 15.350 0.000 15.400 6.600 8.300 0.000 14.900 8.500 6.300 0.000 14.800 8.100 8.350 0.000 16.450 61.550
10. Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 15.300 14.950 0.000 15.125 6.600 8.050 0.000 14.650 9.600 7.750 0.000 17.350 7.600 6.400 0.000 14.000 61.125
11. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Nazarenk,Žifčák 14.300 14.950 0.000 14.625 6.600 8.050 0.000 14.650 9.600 8.050 0.000 17.650 7.100 6.350 0.000 13.450 60.375
12. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 14.550 14.450 0.000 14.500 8.600 8.550 0.000 17.150 7.900 6.850 0.000 14.750 6.800 6.350 0.000 13.150 59.550
13. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 14.950 14.850 0.000 14.900 6.000 7.750 0.000 13.750 8.200 8.050 0.000 16.250 7.300 7.050 0.000 14.350 59.250
14. Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Nazarenk,Žifčák 14.500 14.350 0.000 14.425 6.600 7.850 0.000 14.450 9.600 8.050 0.000 17.650 6.800 5.650 0.000 12.450 58.975
15. Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Nazarenk,Žifčák 15.700 15.200 0.000 15.450 6.100 7.500 0.000 13.600 9.600 6.450 0.000 16.050 6.800 7.050 0.000 13.850 58.950
16. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 14.600 14.550 0.000 14.575 6.200 7.900 0.000 14.100 7.300 8.250 0.000 15.550 6.800 7.100 0.000 13.900 58.125
17. Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 14.600 14.600 0.000 14.600 7.000 7.350 0.000 14.350 8.700 6.850 0.000 15.550 7.600 5.950 0.000 13.550 58.050
18. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 15.600 15.450 0.000 15.525 6.000 8.300 0.000 14.300 7.100 6.650 0.000 13.750 6.800 7.550 0.000 14.350 57.925
19. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 15.050 14.650 0.000 14.850 6.600 6.950 0.000 13.550 8.800 6.550 0.100 15.250 7.600 6.400 0.000 14.000 57.650
20. Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 15.200 14.950 0.000 15.075 6.000 7.700 0.000 13.700 8.600 6.400 0.000 15.000 7.000 5.950 0.000 12.950 56.725
21. Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 14.350 14.800 0.000 14.575 7.000 4.950 0.000 11.950 7.300 7.550 0.000 14.850 7.600 6.750 0.000 14.350 55.725
22. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 14.550 15.200 0.000 14.875 5.000 6.150 1.000 10.150 6.900 7.850 0.000 14.750 6.500 8.150 0.000 14.650 54.425
23. Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 14.850 14.250 0.000 14.550 6.800 7.150 0.000 13.950 8.000 5.850 0.100 13.750 6.800 5.250 0.000 12.050 54.300
24. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 15.500 15.250 0.000 15.375 5.000 5.800 1.000 9.800 6.400 7.800 0.000 14.200 6.500 7.650 0.000 14.150 53.525
25. Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová 14.650 14.150 0.000 14.400 6.600 7.850 0.000 14.450 6.700 4.600 0.000 11.300 7.100 6.300 0.100 13.300 53.450
26. Vlasáková Zuzana 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 15.050 14.850 0.000 14.950 4.500 7.300 1.000 10.800 6.700 7.550 0.000 14.250 7.100 6.200 0.000 13.300 53.300
27. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 15.350 15.000 0.000 15.175 4.800 7.350 1.000 11.150 6.900 7.550 0.100 14.350 5.200 6.900 0.000 12.100 52.775
28. Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pavlicová 15.250 15.250 0.000 15.250 6.000 6.950 0.000 12.950 6.200 6.600 0.000 12.800 6.200 5.500 0.000 11.700 52.700
29. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 15.050 14.500 0.000 14.775 5.000 7.750 1.000 11.750 6.500 6.800 0.000 13.300 6.200 6.650 0.000 12.850 52.675
30. Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 14.700 14.450 0.000 14.575 5.000 6.900 1.000 10.900 7.500 7.700 0.000 15.200 6.000 5.600 0.000 11.600 52.275
31. Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 14.650 14.900 0.000 14.775 4.500 6.700 1.000 10.200 6.500 7.300 0.000 13.800 6.200 6.900 0.000 13.100 51.875
32. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 15.250 14.700 0.000 14.975 5.300 6.200 0.000 11.500 6.900 6.700 0.000 13.600 6.200 5.550 0.000 11.750 51.825
33. Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 15.100 14.950 0.000 15.025 4.300 7.450 1.000 10.750 6.700 7.650 0.000 14.350 6.200 5.500 0.000 11.700 51.825
34. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 14.550 14.600 0.000 14.575 6.000 8.150 0.000 14.150 4.400 6.000 1.000 9.400 5.900 7.100 0.000 13.000 51.125
35. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 14.100 14.500 0.000 14.300 4.800 7.250 1.000 11.050 6.700 5.950 0.000 12.650 6.000 6.750 0.000 12.750 50.750
36. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 15.100 14.850 0.000 14.975 4.800 7.650 1.000 11.450 4.700 7.700 1.000 11.400 6.200 5.950 0.000 12.150 49.975
37. Rejlková Iveta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 14.450 14.200 0.000 14.325 3.300 6.200 1.000 8.500 7.500 6.050 0.000 13.550 6.800 6.500 0.000 13.300 49.675
38. Krupová Klaudie 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 14.550 14.950 0.000 14.750 4.800 5.250 1.000 9.050 5.500 6.100 0.000 11.600 6.800 6.700 0.000 13.500 48.900
39. Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 14.700 15.150 0.000 14.925 3.300 6.900 1.000 9.200 6.700 5.900 0.000 12.600 6.700 5.450 0.000 12.150 48.875
40. Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková 14.250 14.250 0.000 14.250 3.800 5.850 1.000 8.650 6.700 1.700 1.000 7.400 5.500 6.500 0.000 12.000 42.300

zpět na detail závodu