Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF)

 20.5.2017
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 15.650 15.200 0.000 30.850 8.600 8.750 0.000 17.350 9.600 9.050 0.000 18.650 7.800 8.700 0.000 16.500 83.350
2. Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 15.500 15.200 0.000 30.700 7.200 8.700 0.000 15.900 9.000 8.900 0.000 17.900 8.100 8.400 0.000 16.500 81.000
3. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 15.250 15.100 0.000 30.350 8.200 8.850 0.000 17.050 9.600 7.950 0.000 17.550 7.300 7.250 0.000 14.550 79.500
4. Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 15.600 15.300 0.000 30.900 8.600 8.650 0.000 17.250 8.800 7.550 0.100 16.250 6.800 8.200 0.000 15.000 79.400
5. Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 15.400 15.250 0.000 30.650 7.600 8.300 0.000 15.900 9.000 8.100 0.000 17.100 7.300 8.200 0.000 15.500 79.150
6. Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 14.800 15.000 0.000 29.800 7.200 8.900 0.000 16.100 9.600 7.850 0.000 17.450 7.600 7.400 0.000 15.000 78.350
7. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 15.000 14.900 0.000 29.900 9.200 9.200 0.000 18.400 9.600 5.150 0.000 14.750 7.300 7.650 0.000 14.950 78.000
8. Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 14.650 14.350 0.000 29.000 7.600 8.300 0.000 15.900 9.600 8.750 0.000 18.350 6.800 6.800 0.000 13.600 76.850
9. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková 15.500 15.250 0.000 30.750 7.000 8.300 0.000 15.300 7.600 9.000 0.000 16.600 6.800 8.250 0.000 15.050 77.700
10. Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 15.150 15.150 0.000 30.300 6.600 6.700 0.000 13.300 9.600 7.500 0.000 17.100 8.100 8.050 0.000 16.150 76.850
11. Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 15.200 15.150 0.000 30.350 6.600 8.950 0.000 15.550 9.600 7.200 0.100 16.700 6.800 7.200 0.000 14.000 76.600
12. Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 15.350 15.150 0.000 30.500 7.000 7.950 0.000 14.950 9.600 7.200 0.000 16.800 7.300 7.100 0.000 14.400 76.650
13. Prokop Claudia 2007 AC Sparta Praha Najmanová,Husáková,Nazarenko,Žifčák 15.450 15.050 0.000 30.500 6.000 7.500 0.000 13.500 9.600 8.100 0.000 17.700 6.900 7.400 0.000 14.300 76.000
14. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 14.650 15.400 0.000 30.050 6.000 8.600 0.000 14.600 7.800 7.600 0.000 15.400 6.600 7.000 0.000 13.600 73.650
15. Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 15.150 15.100 0.000 30.250 7.000 7.400 0.000 14.400 8.700 6.300 0.000 15.000 7.000 6.150 0.000 13.150 72.800
15. Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 15.050 14.850 0.000 29.900 6.200 8.350 0.000 14.550 8.600 6.150 0.000 14.750 7.300 6.300 0.000 13.600 72.800
17. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská 15.250 15.200 0.000 30.450 6.000 8.400 0.000 14.400 8.000 6.800 0.000 14.800 6.000 7.200 0.000 13.200 72.850
18. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 14.450 14.850 0.000 29.300 8.600 8.500 0.000 17.100 6.900 6.300 0.000 13.200 7.100 5.250 0.000 12.350 71.950
19. Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 13.650 14.800 1.000 27.450 6.000 7.250 0.000 13.250 8.200 6.900 0.000 15.100 7.100 7.450 0.000 14.550 70.350
20. Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 15.000 14.500 0.000 29.500 7.600 7.800 0.000 15.400 8.000 6.250 0.100 14.150 6.800 6.000 0.000 12.800 71.850
20. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 14.600 14.400 0.000 29.000 6.600 7.700 0.000 14.300 6.900 7.900 0.000 14.800 6.700 6.800 0.000 13.500 71.600
22. Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová 15.000 15.200 0.000 30.200 6.000 7.750 0.000 13.750 7.800 6.800 0.100 14.500 7.300 5.550 0.000 12.850 71.300
23. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 15.400 15.200 0.000 30.600 6.600 7.250 0.000 13.850 7.000 6.000 0.100 12.900 7.100 6.800 0.000 13.900 71.250
24. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák, Nazarenko 0.000 13.250 0.000 13.250 7.200 8.850 0.000 16.050 9.600 7.950 0.000 17.550 8.100 7.550 0.000 15.650 62.500
25. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 14.500 14.700 0.000 29.200 5.000 6.900 1.000 10.900 7.900 7.400 0.100 15.200 6.500 8.250 0.000 14.750 70.050
26. Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 14.800 14.350 0.000 29.150 6.000 6.250 0.000 12.250 7.300 7.700 0.000 15.000 7.300 6.300 0.000 13.600 70.000
27. Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 13.200 14.700 1.000 26.900 6.800 8.350 0.000 15.150 6.400 6.400 0.000 12.800 6.200 7.250 0.000 13.450 68.300
28. Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová 15.250 14.850 0.000 30.100 6.000 8.500 0.000 14.500 6.300 6.700 0.000 13.000 6.200 6.550 0.000 12.750 70.350
29. Brabcová Veronika 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová 15.150 14.450 0.000 29.600 6.200 5.850 0.000 12.050 8.200 6.650 0.100 14.750 7.100 6.550 0.000 13.650 70.050
30. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 15.200 15.150 0.000 30.350 4.800 7.550 1.000 11.350 7.900 6.100 0.000 14.000 6.200 7.300 0.000 13.500 69.200
31. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 14.600 14.750 0.000 29.350 5.000 8.250 1.000 12.250 6.300 7.000 0.000 13.300 6.200 7.350 0.000 13.550 68.450
32. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 15.150 15.100 0.000 30.250 4.800 7.900 1.000 11.700 6.800 6.500 0.000 13.300 6.200 7.200 0.000 13.400 68.650
33. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 14.650 14.650 0.000 29.300 6.200 6.750 0.000 12.950 5.400 7.450 1.000 11.850 6.200 7.700 0.000 13.900 68.000
34. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová 15.300 15.050 0.000 30.350 3.500 7.350 1.000 9.850 6.900 7.100 0.000 14.000 7.300 6.300 0.000 13.600 67.800
35. Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 14.900 15.050 0.000 29.950 5.800 8.050 1.000 12.850 6.000 6.250 0.000 12.250 6.200 5.500 0.000 11.700 66.750
36. Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pavlicová 14.750 14.800 0.000 29.550 7.000 6.700 0.000 13.700 6.200 4.900 0.000 11.100 5.900 5.950 0.000 11.850 66.200
36. Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 14.850 14.750 0.000 29.600 4.500 6.650 1.000 10.150 6.500 7.600 0.000 14.100 5.800 6.550 0.000 12.350 66.200
38. Rejlková Iveta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 14.950 14.750 0.000 29.700 3.300 6.500 1.000 8.800 6.500 5.900 0.000 12.400 7.100 6.650 0.000 13.750 64.650
39. Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 14.350 14.850 0.000 29.200 3.300 7.450 1.000 9.750 5.700 6.150 0.000 11.850 6.200 7.250 0.000 13.450 64.250
40. Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda 14.300 14.550 0.000 28.850 4.500 5.950 1.000 9.450 6.700 5.450 0.100 12.050 6.500 6.000 0.000 12.500 62.850
41. Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková 14.500 14.550 0.000 29.050 3.800 5.500 1.000 8.300 7.000 3.400 1.000 9.400 5.800 6.200 0.000 12.000 58.750
42. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 0.000 14.950 0.000 14.950 4.800 6.900 1.000 10.700 6.700 6.750 0.000 13.450 6.200 6.200 0.000 12.400 51.500
43. Krupová Klaudie 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. kolektiv treneru 15.300 0.000 0.000 15.300 4.800 6.350 1.000 10.150 6.500 5.350 0.000 11.850 6.000 6.800 0.000 12.800 50.100

zpět na detail závodu