Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

 25.11.2017
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 6.000 9.350 0.000 15.350 6.800 8.850 0.000 15.650 6.300 8.800 0.000 15.100 7.400 8.900 0.000 16.300 62.400
2. Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.800 8.450 0.000 15.250 7.000 8.750 0.000 15.750 6.400 8.100 0.000 14.500 60.700
3. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.450 0.000 14.450 6.900 8.000 0.000 14.900 59.050
4. Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.750 0.000 14.750 6.200 8.300 0.000 14.500 6.700 7.650 0.000 14.350 58.600
5. Votýpková Ema 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.700 0.000 14.700 6.200 7.600 0.000 13.800 58.200
6. Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 9.250 0.000 15.250 6.000 7.850 0.000 13.850 6.400 7.400 0.000 13.800 58.100
7. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.650 0.000 14.650 6.300 7.750 0.000 14.050 6.900 7.400 0.000 14.300 57.750
8. Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.150 0.000 14.150 6.400 8.350 0.000 14.750 57.600
9. Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 8.300 0.000 14.300 6.400 7.850 0.000 14.250 57.550
9. Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.050 0.000 14.050 6.200 7.650 0.000 13.850 57.550
11. Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.750 0.000 14.750 6.200 7.300 0.000 13.500 6.400 8.050 0.000 14.450 57.250
11. Skálová Alexandra 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.100 0.000 14.100 6.200 7.300 0.000 13.500 56.900
12. Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.650 0.000 14.650 5.500 7.750 0.000 13.250 6.900 7.250 0.000 14.150 57.100
12. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.300 0.000 14.300 5.200 8.300 0.000 13.500 6.700 7.200 0.000 13.900 56.750
12. Štecová Karolína 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A. 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.750 0.000 14.750 5.200 7.900 0.000 13.100 6.400 8.000 0.000 14.400 56.750
14. Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 7.500 0.000 13.500 6.400 8.100 0.000 14.500 56.650
15. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 7.250 0.000 13.250 7.400 7.250 0.000 14.650 56.550
16. Lichovníková Andrea 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. Heiderová, Bendová 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 7.950 0.000 13.950 6.700 7.600 0.000 14.300 56.450
17. Kahánková Lucie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.800 0.000 13.800 6.400 7.400 0.000 13.800 56.350
17. Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 6.000 9.350 0.000 15.350 6.800 8.600 0.000 15.400 3.800 8.200 1.000 11.000 6.700 7.900 0.000 14.600 56.350
19. Holášková Magdaléna 2008 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A. 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.750 0.000 14.750 5.400 7.050 0.000 12.450 6.400 7.850 0.000 14.250 56.050
20. Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A. 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.800 0.000 13.800 6.200 7.100 0.000 13.300 56.000
21. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 7.250 0.000 13.250 6.700 6.700 0.000 13.400 55.950
21. Schneider Valérie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.700 0.000 13.700 6.700 7.900 0.000 14.600 55.950
23. Foltysová Tereza 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. Kopišová,Heiderová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 8.200 0.000 14.200 6.700 7.000 0.000 13.700 55.900
24. Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.900 0.000 14.900 5.200 8.000 0.000 13.200 6.400 6.700 0.000 13.100 55.850
25. Štěrbová Julie 2008 SGD Špičková-Opava, z.s. Kopišová,Heiderová 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.400 0.000 14.400 6.200 6.500 0.000 12.700 6.700 7.650 0.000 14.350 55.800
26. Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.150 0.000 13.150 6.200 7.700 0.000 13.900 55.750
27. Kahánková Bára 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De. 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.100 0.000 14.100 5.200 7.300 0.000 12.500 6.000 8.100 0.000 14.100 55.700
28. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.600 0.000 14.600 5.200 7.850 0.000 13.050 6.000 7.400 0.000 13.400 55.650
29. Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 8.700 0.000 14.700 5.200 6.900 0.000 12.100 6.900 6.700 0.000 13.600 55.300
30. Vu Natálie 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Den. 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.400 0.000 14.400 5.200 7.700 0.000 12.900 6.000 7.050 0.000 13.050 54.750
31. Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.050 0.000 14.050 6.200 7.200 0.000 13.400 54.650
32. Fialová Amálie 2008 SGD Špičková-Opava, z.s. Kopišová,Heiderová 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.950 0.000 13.950 5.400 6.800 0.000 12.200 6.200 7.200 0.000 13.400 53.900
33. Křištofová Lucie 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.100 0.000 14.100 5.200 6.600 0.000 11.800 6.400 5.950 0.000 12.350 52.950
34. Šačiri Anita 2009 GK Vítkovice Kaczorová 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.050 0.000 14.050 5.200 6.800 0.000 12.000 6.200 6.450 0.000 12.650 52.850
35. Rosová Vanesa 2009 TJ Sokol Kopřivnice Denisa Rýparová 6.000 8.000 0.000 14.000 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 6.250 0.000 12.250 6.000 7.200 0.000 13.200 52.800
36. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.600 0.000 13.600 5.200 6.850 0.000 12.050 5.200 6.100 0.000 11.300 51.050

zpět na detail závodu