Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

 25.11.2017
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 "A" D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 7.250 0.000 13.250 7.400 7.250 0.000 14.650 56.550
  Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.300 0.000 14.300 5.200 8.300 0.000 13.500 6.700 7.200 0.000 13.900 56.750
  Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 9.350 0.000 15.350 6.800 8.850 0.000 15.650 6.300 8.800 0.000 15.100 7.400 8.900 0.000 16.300 62.400
  Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.650 0.000 14.650 5.500 7.750 0.000 13.250 6.900 7.250 0.000 14.150 57.100
  celkem 45.450 44.600 41.850 45.100 177.000
2 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.050 0.000 14.050 6.200 7.650 0.000 13.850 57.550
  Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.750 0.000 14.750 6.200 7.300 0.000 13.500 6.400 8.050 0.000 14.450 57.250
  Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 6.000 9.200 0.000 15.200 6.800 8.450 0.000 15.250 7.000 8.750 0.000 15.750 6.400 8.100 0.000 14.500 60.700
  Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.050 0.000 14.050 6.200 7.200 0.000 13.400 54.650
  celkem 44.800 44.600 43.850 42.800 176.050
3 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.150 0.000 14.150 6.400 8.350 0.000 14.750 57.600
  Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.750 0.000 14.750 6.200 8.300 0.000 14.500 6.700 7.650 0.000 14.350 58.600
  Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 6.000 9.350 0.000 15.350 6.800 8.600 0.000 15.400 3.800 8.200 1.000 11.000 6.700 7.900 0.000 14.600 56.350
  celkem 44.650 44.550 39.650 43.700 172.550
4 GK Vítkovice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 8.700 0.000 14.700 5.200 6.900 0.000 12.100 6.900 6.700 0.000 13.600 55.300
  Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.650 0.000 14.650 6.300 7.750 0.000 14.050 6.900 7.400 0.000 14.300 57.750
  Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 9.250 0.000 15.250 6.000 7.850 0.000 13.850 6.400 7.400 0.000 13.800 58.100
  Staňková Sára 2008 GK Vítkovice 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.900 0.000 14.900 5.200 8.000 0.000 13.200 6.400 6.700 0.000 13.100 55.850
  celkem 44.850 44.850 41.100 41.700 172.500
5 TJ Sokol Kopřivnice -A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kahánková Lucie 2008 TJ Sokol Kopřivnice 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.800 0.000 13.800 6.400 7.400 0.000 13.800 56.350
  Skálová Alexandra 2008 TJ Sokol Kopřivnice 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.100 0.000 14.100 6.200 7.300 0.000 13.500 56.900
  Votýpková Ema 2009 TJ Sokol Kopřivnice 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.700 0.000 14.700 6.200 7.600 0.000 13.800 58.200
  celkem 44.350 43.400 42.600 41.100 171.450
6 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 "C" D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 7.950 0.000 13.950 6.000 8.300 0.000 14.300 6.400 7.850 0.000 14.250 57.550
  Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 7.500 0.000 13.500 6.400 8.100 0.000 14.500 56.650
  Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.150 0.000 13.150 6.200 7.700 0.000 13.900 55.750
  Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.600 0.000 14.600 5.200 7.850 0.000 13.050 6.000 7.400 0.000 13.400 55.650
  celkem 44.150 43.000 40.950 42.650 170.750
7 SGD Špičková-Opava, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Fialová Amálie 2008 SGD Špičková-Opava, z.s. 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.950 0.000 13.950 5.400 6.800 0.000 12.200 6.200 7.200 0.000 13.400 53.900
  Foltysová Tereza 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 8.200 0.000 14.200 6.700 7.000 0.000 13.700 55.900
  Lichovníková Andrea 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 7.950 0.000 13.950 6.700 7.600 0.000 14.300 56.450
  Štěrbová Julie 2008 SGD Špičková-Opava, z.s. 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.400 0.000 14.400 6.200 6.500 0.000 12.700 6.700 7.650 0.000 14.350 55.800
  celkem 42.900 43.000 40.850 42.350 169.100
8 TJ Sokol Kopřivnice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 7.800 0.000 13.800 6.200 7.100 0.000 13.300 56.000
  Holášková Magdaléna 2008 TJ Sokol Kopřivnice 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.750 0.000 14.750 5.400 7.050 0.000 12.450 6.400 7.850 0.000 14.250 56.050
  Štecová Karolína 2009 TJ Sokol Kopřivnice 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.750 0.000 14.750 5.200 7.900 0.000 13.100 6.400 8.000 0.000 14.400 56.750
  celkem 43.650 43.850 39.350 41.950 168.800
9 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 "B" D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Křištofová Lucie 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 8.100 0.000 14.100 5.200 6.600 0.000 11.800 6.400 5.950 0.000 12.350 52.950
  Schneider Valérie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.700 0.000 13.700 6.700 7.900 0.000 14.600 55.950
  Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.450 0.000 14.450 6.900 8.000 0.000 14.900 59.050
  celkem 44.000 42.150 39.950 41.850 167.950
10 TJ Sokol Kopřivnice C D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kahánková Bára 2010 TJ Sokol Kopřivnice 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.100 0.000 14.100 5.200 7.300 0.000 12.500 6.000 8.100 0.000 14.100 55.700
  Rosová Vanesa 2009 TJ Sokol Kopřivnice 6.000 8.000 0.000 14.000 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 6.250 0.000 12.250 6.000 7.200 0.000 13.200 52.800
  Vu Natálie 2010 TJ Sokol Kopřivnice 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.400 0.000 14.400 5.200 7.700 0.000 12.900 6.000 7.050 0.000 13.050 54.750
  celkem 43.400 41.850 37.650 40.350 163.250
11 GK Vítkovice B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 7.250 0.000 13.250 6.700 6.700 0.000 13.400 55.950
  Šačiri Anita 2009 GK Vítkovice 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.050 0.000 14.050 5.200 6.800 0.000 12.000 6.200 6.450 0.000 12.650 52.850
  Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.600 0.000 13.600 5.200 6.850 0.000 12.050 5.200 6.100 0.000 11.300 51.050
  celkem 42.750 42.450 37.300 37.350 159.850

zpět na detail závodu