Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

 28.1.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Prostná - II. kat. 2008-2006

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná Celkem
1. Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 F/Dudová, El-Khairy 3.500 8.850 0.000 12.350 12.350
2. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 F/Dudová, El-Khairy 3.200 9.050 0.000 12.250 12.250
3. Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. F/skup.treneru 3.300 8.600 0.000 11.900 11.900
4. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice F/Sýkorová 2.800 9.000 0.000 11.800 11.800
5. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice F/Šotolová, Zahradníčková 3.200 8.350 0.000 11.550 11.550
6. Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. F/skup.treneru 3.000 8.300 0.000 11.300 11.300
7. Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. F/skup.treneru 2.900 8.150 0.000 11.050 11.050
8. Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice F/Šotolová, Zahradníčková 2.900 7.650 0.000 10.550 10.550
9. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Q/Dvořáková Anna 3.000 7.800 0.000 10.800 10.800
10. Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Q/Křístelová a kol. 3.100 7.700 0.000 10.800 10.800
11. Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Q/Sýkorová 2.800 7.830 0.000 10.630 10.630
12. Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Q/Křístelová a kol. 3.100 7.530 0.000 10.630 10.630
13. Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Q/Jechová 2.900 7.570 0.300 10.170 10.170
14. Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Q/Šotolová, Zahradníčková 2.300 7.830 0.000 10.130 10.130
15. Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Q/Kudličková 2.500 7.370 0.000 9.870 9.870
16. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Q/Šotolová, Zahradníčková 3.100 6.630 0.000 9.730 9.730
17. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Q/Šotolová, Zahradníčková 3.000 6.700 0.000 9.700 9.700
18. Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Q/Kudličková 3.100 6.600 0.000 9.700 9.700
19. Pipková Rozálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Q/Šotolová, Waraus 1.900 7.200 0.000 9.100 9.100

zpět na detail závodu