Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - BabyGym Cup 2015

 25.10.2015
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

IV.kategorie - lavička

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Vivien Hilšerová 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová 2.500 9.100 0.000 11.600 2.500 9.200 0.000 11.700 23.300
2. Rozálie Sára Jakešová 2007 SG TJ Třinec 2.500 8.900 0.000 11.400 2.500 9.250 0.000 11.750 23.150
3. Tereza Bronclíková 2007 SG TJ Třinec 2.500 8.500 0.000 11.000 2.500 8.700 0.000 11.200 22.200
4. Veronika Janíková 2007 Školní klub Uherský Ostro 2.500 8.200 0.000 10.700 2.500 8.650 0.000 11.150 21.850
5. Katarína Hanzalíková 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.500 8.200 0.000 10.700 2.500 8.450 0.000 10.950 21.650
6. Natálie Fulemová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.500 8.450 0.000 10.950 2.000 8.550 0.000 10.550 21.500
7. Eliška Kubíčková 2006 Gymnastický klub Šumperk Urbanová Nikola, Fricová Bára 2.500 7.950 0.000 10.450 2.500 8.500 0.000 11.000 21.450
8. Kateřina Takáčová 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová 2.500 8.250 0.000 10.750 2.000 8.550 0.000 10.550 21.300
9. Petra Murinová 2007 SG TJ Třinec Paszová, Copanidisová 2.500 8.150 0.000 10.650 2.500 8.050 0.000 10.550 21.200
10. Viktorie Mazochová 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová 2.500 8.100 0.000 10.600 2.500 8.050 0.000 10.550 21.150
11. Dominika Friedrichová 2007 GK Vítkovice Uhrová 2.500 7.700 0.000 10.200 2.500 8.300 0.000 10.800 21.000
12. Lucie Pěchová 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.500 7.850 0.000 10.350 2.500 8.050 0.000 10.550 20.900
13. Aneta Chýlková 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.500 7.150 0.000 9.650 2.500 8.300 0.000 10.800 20.450
14. Bára Neníčková 2007 GK Vítkovice Uhrová 2.500 8.000 0.000 10.500 2.000 7.900 0.000 9.900 20.400
14. Laura Česneková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.500 7.300 0.000 9.800 2.500 8.100 0.000 10.600 20.400
16. Soňa Kocourková 2007 GK Vítkovice Uhrová 2.500 8.200 0.000 10.700 1.500 8.100 0.000 9.600 20.300
16. Nikol Zaoralová 2007 KSG SK Přerov 2.500 7.900 0.000 10.400 2.000 7.900 0.000 9.900 20.300
18. Veronika Jarotková 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Vondráčková 2.500 7.650 0.000 10.150 2.500 7.600 0.000 10.100 20.250
19. Tereza Janečková 2007 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.500 7.400 0.000 9.900 2.500 7.600 0.000 10.100 20.000
20. Eliška Navrátilová 2007 GK Hulín Bílek, Daňková 2.000 7.250 0.000 9.250 2.500 8.100 0.000 10.600 19.850
21. Aneta Talpová 2007 TJ Rožnov pod Radhoštěm 2.500 7.300 0.000 9.800 2.500 7.300 0.000 9.800 19.600
22. Markéta Galková 2006 GK Vítkovice Uhrová 2.500 7.650 0.000 10.150 2.000 7.350 0.000 9.350 19.500
23. Eliška Macháčková 2007 T.J. Sokol Moravská Ostra 2.000 6.600 0.000 8.600 2.500 8.300 0.000 10.800 19.400
24. Veronika Válková 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová 1.500 7.600 0.000 9.100 2.500 7.750 0.000 10.250 19.350
25. Kristýna Horáčková 2006 SG Krnov Komendová 2.000 7.450 0.000 9.450 2.500 7.350 0.000 9.850 19.300
26. Elen Šišková 2007 SG TJ Třinec 2.500 6.750 0.000 9.250 2.500 7.250 0.000 9.750 19.000
27. Julie Machytková 2007 Gymnastický klub Šumperk Urbanová Nikola, Fricová Bára 2.000 7.350 0.000 9.350 2.000 7.500 0.000 9.500 18.850
28. Julie Veselá 2007 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů 2.000 7.150 0.000 9.150 2.500 7.150 0.000 9.650 18.800
29. Petra Mičulková 2007 KSG SK Přerov 1.500 7.400 0.000 8.900 2.000 7.800 0.000 9.800 18.700
30. Lucie Mojžíšková 2006 SK Ostravice Štefková, Ročáková 2.000 7.350 0.000 9.350 1.500 7.450 0.000 8.950 18.300
31. Beáta Votýpková 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková 1.500 6.800 0.000 8.300 1.500 7.200 0.000 8.700 17.000
32. Adéla Gillarová 2007 TJ Sokol Kopřivnice kolektiv trenérů 1.500 6.450 0.000 7.950 2.500 6.450 0.000 8.950 16.900
33. Nela Tomečková 2006 SK Ostravice Štefková, Ročáková 1.500 7.200 0.000 8.700 1.000 6.750 0.000 7.750 16.450
34. Klaudie Ručková 2007 SK Ostravice Štefková, Ročáková 2.000 6.100 0.000 8.100 1.500 6.250 0.000 7.750 15.850
35. Sára Fajbišová 2006 SK Ostravice Štefková, Ročáková 1.000 6.650 0.000 7.650 1.500 6.500 0.000 8.000 15.650
36. Nela Hoferková 2007 SG Krnov Komendová 1.000 6.300 0.000 7.300 1.500 6.150 0.000 7.650 14.950
37. Livie Nováková 2007 SG Krnov Bujoková 0.500 4.900 0.000 5.400 2.000 5.500 0.000 7.500 12.900

zpět na detail závodu