Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Prahy družstev žen

 14.11.2015
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

mladší žákyně jednotlikyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 3.500 9.630 0.000 13.133 2.100 8.900 0.000 11.000 3.200 9.300 0.000 12.500 3.300 8.950 0.000 12.250 48.883
2. Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.500 9.570 0.000 13.067 3.200 7.900 0.000 11.100 2.900 8.850 0.000 11.750 3.100 8.900 0.000 12.000 47.917
3. Prokopová Claudia 2007 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 3.500 9.700 0.000 13.200 2.100 9.100 0.000 11.200 3.500 7.150 0.000 10.650 3.400 9.300 0.000 12.700 47.750
4. Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Hana Dvořáková 3.500 9.070 0.000 12.567 1.900 8.950 0.000 10.850 3.000 9.050 0.000 12.050 3.100 9.150 0.000 12.250 47.717
5. Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 9.500 0.000 13.000 1.900 9.050 0.000 10.950 2.900 7.800 0.000 10.700 3.000 9.200 0.000 12.200 46.850
6. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.500 9.470 0.000 12.967 2.600 8.450 0.000 11.050 3.300 8.350 0.000 11.650 2.500 8.650 0.000 11.150 46.817
7. Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 3.500 9.430 0.000 12.933 2.100 8.700 0.000 10.800 2.900 7.900 0.000 10.800 3.100 8.950 0.000 12.050 46.583
8. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 9.030 0.000 12.533 1.900 8.600 0.000 10.500 2.900 8.550 0.000 11.450 3.100 8.900 0.000 12.000 46.483
9. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 3.500 8.470 0.000 11.967 1.600 8.700 0.000 10.300 3.200 9.000 0.000 12.200 3.000 9.000 0.000 12.000 46.467
9. Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 3.500 8.470 0.000 11.967 1.900 8.700 0.000 10.600 2.800 9.050 0.000 11.850 3.100 8.950 0.000 12.050 46.467
11. Popelka Klára 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová 3.500 9.400 0.000 12.900 2.100 8.900 0.000 11.000 1.800 8.800 0.000 10.600 2.600 8.800 0.000 11.400 45.900
12. Pinkavová Tereza 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.500 8.770 0.000 12.267 1.900 9.050 0.000 10.950 3.200 8.500 0.000 11.700 2.500 8.400 0.000 10.900 45.817
13. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská 3.500 9.300 0.000 12.800 2.300 7.350 0.000 9.650 2.800 8.600 0.000 11.400 3.300 8.650 0.000 11.950 45.800
14. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 9.600 0.000 13.100 1.400 8.700 0.000 10.100 2.900 7.950 0.000 10.850 3.000 8.700 0.000 11.700 45.750
15. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 3.500 9.130 0.000 12.633 1.900 8.900 0.000 10.800 2.900 8.000 0.000 10.900 2.500 8.650 0.000 11.150 45.483
16. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.500 8.670 0.000 12.167 1.900 8.300 0.000 10.200 3.300 8.050 0.000 11.350 3.100 8.350 0.000 11.450 45.167
17. Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 3.500 8.500 0.000 12.000 1.900 8.950 0.000 10.850 3.200 8.600 0.000 11.800 3.300 7.100 0.000 10.400 45.050
18. Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská 3.500 8.800 0.000 12.300 2.100 8.350 0.000 10.450 2.800 8.700 0.000 11.500 2.500 8.200 0.000 10.700 44.950
19. Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 3.500 9.300 0.000 12.800 1.900 8.550 0.000 10.450 2.900 8.750 0.000 11.650 3.300 6.650 0.000 9.950 44.850
20. Pokorná Veronika 2006 AC Sparta Praha Hana Humlová 3.500 8.870 0.000 12.367 1.400 8.700 0.000 10.100 2.800 8.500 0.000 11.300 2.700 8.150 0.000 10.850 44.617
21. Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 3.500 9.500 0.000 13.000 2.100 8.350 0.000 10.450 2.400 8.150 0.000 10.550 3.300 7.300 0.000 10.600 44.600
22. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.500 9.370 0.000 12.867 1.600 7.900 0.000 9.500 3.300 8.300 0.000 11.600 3.100 7.500 0.000 10.600 44.567
23. Barrat Dominika 2006 GYMPRA Morysková, Konečný 3.500 8.200 0.000 11.700 1.900 8.450 0.000 10.350 3.000 8.200 0.000 11.200 2.600 8.050 0.000 10.650 43.900
24. Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.500 8.500 0.000 12.000 2.100 7.500 0.000 9.600 3.500 7.500 0.000 11.000 3.300 7.950 0.000 11.250 43.850
24. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.500 8.600 0.000 12.100 1.600 7.950 0.000 9.550 3.200 7.850 0.000 11.050 3.200 7.950 0.000 11.150 43.850
26. Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová 3.500 8.600 0.000 12.100 1.400 8.600 0.000 10.000 2.900 8.050 0.000 10.950 2.700 8.000 0.000 10.700 43.750
27. Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.500 8.430 0.000 11.933 1.900 8.600 0.000 10.500 3.400 7.550 0.000 10.950 3.100 7.100 0.000 10.200 43.583
28. Sýkorová Ema 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 3.500 8.470 0.000 11.967 1.900 8.450 0.000 10.350 3.200 7.150 0.000 10.350 3.100 7.550 0.000 10.650 43.317
29. Pilařová Eliška 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 3.500 8.000 0.000 11.500 1.900 8.550 0.000 10.450 3.200 7.300 0.000 10.500 3.100 7.550 0.000 10.650 43.100
30. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.500 8.500 0.000 12.000 2.100 8.000 0.000 10.100 3.400 7.150 0.000 10.550 3.100 6.950 0.000 10.050 42.700
31. Malivánková Tereza 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 3.500 8.430 0.000 11.933 1.900 8.400 0.000 10.300 3.100 7.150 0.000 10.250 2.700 7.500 0.000 10.200 42.683
32. Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská 3.500 8.500 0.000 12.000 1.700 7.600 3.000 6.300 2.800 9.000 0.000 11.800 3.200 8.600 0.000 11.800 41.900
33. Lokvencová Tereza 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 8.430 0.000 11.933 1.900 7.750 0.000 9.650 2.900 7.450 0.000 10.350 2.600 7.300 0.000 9.900 41.833
34. Košťáková Karolína 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Pavlicová, Klabíková 3.500 8.230 0.000 11.733 1.900 7.800 0.000 9.700 3.100 7.350 0.000 10.450 3.300 6.550 0.000 9.850 41.733
35. Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 7.830 0.000 11.333 1.900 8.150 0.000 10.050 2.900 7.400 0.000 10.300 2.600 6.750 0.000 9.350 41.033
36. Torová Tereza 2006 GYMPRA Morysková, Konečný 3.500 8.300 0.000 11.800 1.400 7.450 0.000 8.850 3.000 6.550 0.000 9.550 3.100 7.250 0.000 10.350 40.550
37. Vlasáková Nikola 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 3.500 8.300 0.000 11.800 1.400 7.950 0.000 9.350 2.500 7.500 0.000 10.000 3.300 6.000 0.000 9.300 40.450
38. Zelenay Simona 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.500 8.100 0.000 11.600 1.400 7.950 0.000 9.350 2.600 5.250 0.000 7.850 3.100 7.950 0.000 11.050 39.850
39. Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.500 8.530 0.000 12.033 1.400 7.950 0.000 9.350 3.200 5.250 0.000 8.450 3.100 6.700 0.000 9.800 39.633
40. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.500 9.030 0.000 12.533 1.100 6.750 0.000 7.850 2.500 6.350 0.000 8.850 3.200 7.000 0.000 10.200 39.433
41. Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 7.770 0.000 11.267 1.100 7.800 0.000 8.900 2.900 7.000 0.000 9.900 2.600 5.900 0.000 8.500 38.567
42. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.500 7.570 0.000 11.067 1.400 7.950 0.000 9.350 3.200 4.900 0.000 8.100 3.100 6.150 0.000 9.250 37.767
43. Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 7.300 0.000 10.800 1.900 7.700 0.000 9.600 2.900 5.450 0.000 8.350 2.600 6.200 0.000 8.800 37.550
44. Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková, Konečný 3.500 8.130 0.000 11.633 1.400 7.550 0.000 8.950 2.900 4.150 0.000 7.050 2.700 6.400 0.000 9.100 36.733
45. Lišková Kristýna 2008 AC Sparta Praha Hana Humlová 3.500 7.970 0.000 11.467 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.350 0.000 11.250 2.700 8.300 0.000 11.000 33.717
46. Plevová Valerie 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová 3.500 8.630 0.000 12.133 1.400 8.350 0.000 9.750 2.900 8.300 0.000 11.200 0.000 0.000 0.000 0.000 33.083
47. Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Novotná, Konečná 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 8.000 0.000 9.400 2.800 7.450 0.000 10.250 2.100 6.000 0.000 8.100 27.750
48. Flachsová Linda 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 3.500 8.400 0.000 11.900 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.900 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 22.300
49. Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.450 0.000 10.250 3.300 8.400 0.000 11.700 21.950
50. Divišek Ronja 2008 TJ Sokol Kladno 3.500 8.270 0.000 11.767 1.400 7.950 0.000 9.350 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 21.117
51. Benedetti Nicoleta 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 8.550 0.000 9.950 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.550 0.000 10.250 20.200
52. Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 8.200 0.000 10.100 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 6.300 0.000 9.000 19.100
53. Varna Uma 2006 GYMPRA Novotná, Konečná 3.500 8.130 0.000 11.633 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.633

zpět na detail závodu