Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 23.11.2019
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

V. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Novotná 3.000 8.700 0.000 11.700 1.600 9.050 0.000 10.650 2.800 8.750 0.000 11.550 2.800 8.950 0.000 11.750 45.650
2. Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Milerská,Dvořáková 3.000 9.500 0.000 12.500 2.600 8.300 0.000 10.900 2.900 7.500 0.000 10.400 2.900 8.750 0.000 11.650 45.450
3. Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková 3.000 9.750 0.000 12.750 1.700 9.050 0.000 10.750 2.600 7.800 0.000 10.400 2.600 8.500 0.000 11.100 45.000
4. Krábková Sofia 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.000 8.850 0.000 11.850 1.600 8.950 0.000 10.550 2.700 8.600 0.000 11.300 2.800 8.200 0.000 11.000 44.700
5. Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 3.000 9.550 0.000 12.550 1.600 9.150 0.000 10.750 2.900 7.450 0.000 10.350 2.400 8.550 0.000 10.950 44.600
6. Veselá Sofie 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová V. 3.000 8.500 0.000 11.500 1.600 8.900 0.000 10.500 2.700 8.100 0.000 10.800 2.700 9.000 0.000 11.700 44.500
7. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 3.000 9.200 0.000 12.200 1.800 8.450 0.000 10.250 2.600 8.100 0.000 10.700 2.600 8.450 0.000 11.050 44.200
8. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Morysková 3.000 9.600 0.000 12.600 2.700 8.300 0.000 11.000 3.100 6.300 0.000 9.400 3.000 8.100 0.000 11.100 44.100
9. Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha Kopáčová 3.000 9.150 0.000 12.150 1.600 8.400 0.000 10.000 2.900 8.350 0.000 11.250 2.800 7.850 0.000 10.650 44.050
10. Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 3.000 8.350 0.000 11.350 1.600 8.750 0.000 10.350 2.600 8.000 0.000 10.600 2.200 8.800 0.000 11.000 43.300
11. Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.000 9.550 0.000 12.550 1.300 8.500 0.000 9.800 2.800 7.250 0.000 10.050 2.900 7.900 0.000 10.800 43.200
12. Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.000 9.050 0.000 12.050 1.600 8.800 0.000 10.400 2.900 7.400 0.000 10.300 2.800 7.600 0.000 10.400 43.150
13. Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.000 9.250 0.000 12.250 1.600 8.750 0.000 10.350 2.800 6.800 0.000 9.600 2.800 7.900 0.000 10.700 42.900
13. Červenková Ágnes 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.000 8.050 0.000 11.050 1.600 8.600 0.000 10.200 2.700 7.900 0.000 10.600 2.800 8.250 0.000 11.050 42.900
15. Trubačová Sára 2011 TJ Bohemians Praha Fiřtovi,Jelínková 3.000 8.350 0.000 11.350 1.600 8.600 0.000 10.200 2.800 7.600 0.000 10.400 2.600 8.300 0.000 10.900 42.850
15. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 3.000 9.300 0.000 12.300 1.600 8.050 0.000 9.650 2.700 7.500 0.000 10.200 2.700 8.000 0.000 10.700 42.850
17. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 3.000 7.800 0.000 10.800 1.600 8.550 0.000 10.150 2.600 8.100 0.000 10.700 2.800 8.000 0.000 10.800 42.450
18. Chovancová Sandra 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.000 8.400 0.000 11.400 1.100 8.250 0.000 9.350 2.700 7.650 0.000 10.350 2.800 8.100 0.000 10.900 42.000
19. Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 3.000 9.100 0.000 12.100 1.600 8.050 0.000 9.650 2.000 7.500 0.000 9.500 2.700 8.000 0.000 10.700 41.950
20. Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 8.500 0.000 11.500 1.600 8.200 0.000 9.800 2.700 7.650 0.000 10.350 2.800 7.400 0.000 10.200 41.850
21. Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 3.000 9.200 0.000 12.200 1.600 8.400 0.000 10.000 2.700 7.000 0.000 9.700 2.600 7.150 0.000 9.750 41.650
22. Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Opočenská 3.000 8.150 0.000 11.150 1.600 8.150 0.000 9.750 2.800 7.600 0.000 10.400 2.700 7.300 0.000 10.000 41.300
23. Volhejnová Tereza 2011 GYMPRA Opočenská 3.000 8.700 0.000 11.700 1.100 8.200 0.000 9.300 2.900 6.950 0.000 9.850 2.800 7.600 0.000 10.400 41.250
24. Nekvasilová Julie 2012 GYMPRA Morysková A. 3.000 9.050 0.000 12.050 1.600 8.100 0.000 9.700 2.900 5.700 0.000 8.600 2.800 7.850 0.000 10.650 41.000
25. Zachystalová Anna 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.000 7.800 0.000 10.800 1.600 8.800 0.000 10.400 2.700 6.050 0.000 8.750 2.800 8.200 0.000 11.000 40.950
26. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.000 8.200 0.000 11.200 1.600 8.550 0.000 10.150 2.800 6.600 0.000 9.400 2.900 7.250 0.000 10.150 40.900
27. Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 3.000 8.600 0.000 11.600 1.100 8.450 0.000 9.550 2.800 6.000 0.000 8.800 2.100 8.800 0.000 10.900 40.850
28. Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Novotná 3.000 8.000 0.000 11.000 1.100 7.550 0.000 8.650 2.900 6.900 0.000 9.800 2.700 8.650 0.000 11.350 40.800
28. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.000 8.700 0.000 11.700 1.100 7.050 0.000 8.150 2.800 7.150 0.000 9.950 2.700 8.300 0.000 11.000 40.800
30. Kalátová Nicol 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová 3.000 7.700 0.000 10.700 1.100 7.700 0.000 8.800 2.200 7.450 0.000 9.650 2.700 8.450 0.000 11.150 40.300
31. Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková 3.000 8.200 0.000 11.200 1.600 7.900 0.000 9.500 2.800 6.500 0.000 9.300 2.800 7.250 0.000 10.050 40.050
32. Fűrbacherová Michaela 2012 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.000 7.800 0.000 10.800 1.100 7.950 0.000 9.050 2.100 7.900 0.000 10.000 2.600 7.550 0.000 10.150 40.000
33. Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.000 7.850 0.000 10.850 1.100 8.050 0.000 9.150 3.000 7.150 0.000 10.150 2.800 6.850 0.000 9.650 39.800
34. Hanzalová Kateřina 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová 3.000 7.950 0.000 10.950 1.100 8.000 0.000 9.100 2.200 6.850 0.000 9.050 2.100 8.200 0.000 10.300 39.400
34. Vališová Laura 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 3.000 8.000 0.000 11.000 1.100 7.550 0.000 8.650 2.700 7.400 0.000 10.100 2.700 6.950 0.000 9.650 39.400
36. Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 3.000 8.050 0.000 11.050 1.100 8.050 0.000 9.150 2.700 6.100 0.000 8.800 2.800 6.400 0.000 9.200 38.200
37. Hájková Sofie 2012 GYMPRA Morysková B. 3.000 7.100 0.000 10.100 1.100 7.200 0.000 8.300 2.800 7.200 0.000 10.000 2.100 7.050 0.000 9.150 37.550
38. Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 3.000 7.650 0.000 10.650 1.100 7.250 0.000 8.350 2.800 6.750 0.000 9.550 2.100 6.850 0.000 8.950 37.500
39. Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 3.000 6.500 0.000 9.500 1.100 8.300 0.000 9.400 2.800 6.800 0.000 9.600 2.100 6.600 0.000 8.700 37.200
40. Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Švaříček, Řezníčková 3.000 7.250 0.000 10.250 0.800 6.950 0.000 7.750 2.200 6.650 0.000 8.850 2.900 6.900 0.000 9.800 36.650
41. Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 7.150 0.000 10.150 1.100 7.500 0.000 8.600 2.800 6.250 0.000 9.050 2.100 6.500 0.000 8.600 36.400
42. Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková 3.000 8.200 0.000 11.200 1.600 8.100 0.000 9.700 2.000 3.550 0.000 5.550 2.700 7.200 0.000 9.900 36.350
43. Wessnitzer Vanessa 2011 GYMPRA Moryskova B. 3.000 7.000 0.000 10.000 0.800 6.550 0.000 7.350 2.700 5.550 0.000 8.250 2.700 7.300 0.000 10.000 35.600
44. Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 3.000 6.550 0.000 9.550 1.100 7.350 0.000 8.450 2.200 6.200 0.000 8.400 2.700 6.350 0.000 9.050 35.450
45. Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 3.000 8.050 0.000 11.050 1.100 7.250 0.000 8.350 2.400 4.700 0.000 7.100 2.100 6.200 0.000 8.300 34.800
46. Vinogradová Žasmina 2010 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková 3.000 7.400 0.000 10.400 0.800 7.100 0.000 7.900 2.800 4.550 0.000 7.350 2.800 6.300 0.000 9.100 34.750
47. Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Matějček, Součková 3.000 8.550 0.000 11.550 0.800 6.350 0.000 7.150 2.800 2.900 0.000 5.700 2.800 7.450 0.000 10.250 34.650
48. Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 9.000 0.000 10.600 2.900 8.700 0.000 11.600 2.800 8.600 0.000 11.400 33.600
49. Korbová Tereza 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Viternová, Šmídová 3.000 7.050 0.000 10.050 0.800 6.900 0.000 7.700 2.200 4.850 0.000 7.050 2.200 5.800 0.000 8.000 32.800
50. Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 9.150 0.000 12.150 1.600 8.600 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.450 0.000 10.150 32.500
50. Pálková Anna 2011 GYMPRA Opočenská 3.000 8.350 0.000 11.350 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.250 0.000 10.150 2.900 8.100 0.000 11.000 32.500
50. Königová Filipa 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová 3.000 6.350 0.000 9.350 0.800 6.800 0.000 7.600 2.600 5.850 0.000 8.450 2.200 4.900 0.000 7.100 32.500
53. Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice Svobodová 3.000 8.800 0.000 11.800 1.600 8.250 0.000 9.850 3.000 7.600 0.000 10.600 0.000 0.000 0.000 0.000 32.250
54. Mašková Anna 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 8.200 0.000 9.300 2.800 7.550 0.000 10.350 2.700 7.950 0.000 10.650 30.300
55. Begun Ella 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová 3.000 7.500 0.000 10.500 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.450 0.000 9.250 2.700 7.450 0.000 10.150 29.900
56. Klosová Hana 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová 3.000 6.150 0.000 9.150 1.100 7.600 0.000 8.700 0.900 4.650 2.000 3.550 2.600 5.550 0.000 8.150 29.550
57. Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 8.200 0.000 11.200 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.800 0.000 8.800 2.800 6.100 0.000 8.900 28.900
58. Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.600 8.000 0.000 9.600 2.900 5.600 0.000 8.500 2.800 7.750 0.000 10.550 28.650
59. Jurčíková Veronika 2011 GYMPRA Opočenská 3.000 8.000 0.000 11.000 1.100 7.850 0.000 8.950 2.400 5.500 0.000 7.900 0.000 0.000 0.000 0.000 27.850
60. Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 7.750 0.000 10.750 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 5.200 0.000 7.400 2.800 6.000 0.000 8.800 26.950
61. Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 7.400 0.000 8.500 2.300 5.050 0.000 7.350 2.200 6.600 0.000 8.800 24.650
62. Štičková Jasmína 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Dykastová, Rolenec, Ševčíková 3.000 6.450 0.000 9.450 0.800 5.900 0.000 6.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 5.250 0.000 7.350 23.500
63. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 3.000 9.000 0.000 12.000 1.600 8.950 0.000 10.550 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 22.550
64. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 6.900 0.000 9.700 2.800 7.800 0.000 10.600 20.300
65. Kurfürstová Klára 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 7.400 0.000 10.400 1.100 8.150 0.000 9.250 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.650
66. Nosková Michaela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová 3.000 7.200 0.000 10.200 1.100 8.100 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 19.400
67. Dreier Nicole 2012 GYMPRA Opočenská 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 7.150 0.000 7.950 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.200 0.000 10.000 17.950
68. Sojáková Veronika 2011 GYMPRA Morysková B. 3.000 7.100 0.000 10.100 1.100 6.550 0.000 7.650 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 17.750
69. Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Moryskova B. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 4.450 0.000 7.150 2.700 7.600 0.000 10.300 17.450
69. Slavičínská Jasmína 2011 GYMPRA Morysková B. 3.000 6.550 0.000 9.550 1.100 6.800 0.000 7.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 17.450
71. Maršíková Evelyn 2011 GYMPRA Morysková B. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 5.300 0.000 8.000 2.000 6.700 0.000 8.700 16.700
72. Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha kolektiv trenérů 3.000 9.600 0.000 12.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 12.600

zpět na detail závodu