Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - O Zlatý štít VOKD

 22.2.2020
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

II. Mladší žákyně – ročníky 2010 – 2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.300 8.000 0.000 10.300 3.300 8.550 0.000 11.850 22.150
2. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.100 7.300 0.000 9.400 3.300 8.800 0.000 12.100 21.500
3. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.300 7.600 0.000 9.900 3.000 8.600 0.000 11.600 21.500
4. Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.300 7.200 0.000 9.500 3.300 8.500 0.000 11.800 21.300
5. Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.400 7.450 0.000 9.850 3.300 7.950 0.000 11.250 21.100
6. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.300 8.400 0.000 10.700 2.700 7.650 0.000 10.350 21.050
7. Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.300 7.500 0.000 9.800 2.800 8.050 0.000 10.850 20.650
8. Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De. 2.100 7.650 0.000 9.750 3.200 7.500 0.000 10.700 20.450
9. Hilšerová Sofie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.300 7.750 0.000 10.050 3.200 7.100 0.000 10.300 20.350
10. Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.300 7.200 0.000 9.500 2.900 7.900 0.000 10.800 20.300
11. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.300 7.900 0.000 10.200 2.900 7.150 0.000 10.050 20.250
12. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.300 7.150 0.000 9.450 3.000 7.750 0.000 10.750 20.200
13. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.300 7.250 0.000 9.550 3.000 7.600 0.000 10.600 20.150
14. Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A. 2.300 6.550 0.000 8.850 3.300 7.650 0.000 10.950 19.800
15. Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava spickova 2.100 6.850 0.000 8.950 3.000 7.600 0.000 10.600 19.550
16. Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.100 7.050 0.000 9.150 2.900 7.350 0.000 10.250 19.400
17. Hermannová Markéta 2011 GK Šumperk Urbanová 2.400 7.250 0.000 9.650 2.900 6.850 0.000 9.750 19.400
18. Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 2.300 7.750 0.000 10.050 2.600 6.650 0.000 9.250 19.300
19. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová 2.300 7.750 0.000 10.050 2.300 6.900 0.000 9.200 19.250
20. Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.300 7.150 0.000 9.450 2.600 7.100 0.000 9.700 19.150
21. Kozlová Tereza 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková, Juříčková 2.100 6.650 0.000 8.750 3.000 7.300 0.000 10.300 19.050
22. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.400 6.500 0.000 8.900 3.100 7.000 0.000 10.100 19.000
23. Křesinová Kristýna 2011 GK Šumperk Urbanová 2.100 7.350 0.000 9.450 2.300 7.200 0.000 9.500 18.950
24. Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.100 7.000 0.000 9.100 3.000 6.550 0.000 9.550 18.650
25. Langerová Eliška 2011 GK Šumperk Kubíčková 2.100 6.700 0.000 8.800 2.200 7.600 0.000 9.800 18.600
26. Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.100 6.850 0.000 8.950 2.100 7.550 0.000 9.650 18.600
27. Zmijová Roxana 2010 SGD Špičková-Opava Spickova 2.400 5.150 0.000 7.550 3.000 7.450 0.000 10.450 18.000
28. Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.100 6.300 0.000 8.400 2.600 7.000 0.000 9.600 18.000
29. Výtisková Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pumanová, Kotková 2.100 6.800 0.000 8.900 2.900 5.950 0.000 8.850 17.750
30. Míchalová Ester 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pumanová, Kotková 2.400 6.300 0.000 8.700 2.300 6.500 0.000 8.800 17.500
31. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 2.500 6.400 0.000 8.900 2.400 6.150 0.000 8.550 17.450
32. Janičkovičová Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pumanová, Kotková 2.100 6.400 0.000 8.500 2.500 6.400 0.000 8.900 17.400
33. Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová 2.100 6.850 0.000 8.950 1.400 5.900 4.000 3.300 12.250

zpět na detail závodu