Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Závod jednotlivkyň kategorie VS3

 21.8.2021
 pořadatel: hala spolku Gymnastika Zlín
Stáhnout výsledky

VS3 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 10.000 9.075 0.000 19.075 6.700 8.500 0.000 15.200 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 8.400 0.000 18.400 70.225
2. Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 8.725 0.000 18.725 6.700 8.850 0.000 15.550 10.000 7.600 0.000 17.600 9.600 8.000 0.000 17.600 69.475
3. Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 8.825 0.000 18.825 6.700 8.150 0.000 14.850 10.000 7.900 0.000 17.900 9.600 7.250 0.000 16.850 68.425
4. Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová 10.000 8.325 0.000 18.325 6.700 7.550 0.000 14.250 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 7.700 0.000 17.700 67.925
5. Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 8.775 0.000 18.775 9.500 6.650 0.000 16.150 9.000 6.300 0.000 15.300 10.000 7.450 0.000 17.450 67.675
6. Grežová Barbora 2009 GK Šumperk Urbanová 10.000 8.550 0.000 18.550 6.700 6.750 0.000 13.450 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.100 0.000 17.100 67.600
7. Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová 10.000 8.925 0.000 18.975 6.700 7.350 0.000 14.050 9.000 7.600 0.000 16.600 10.000 7.950 0.000 17.950 67.575
8. Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 9.225 0.000 19.225 6.700 8.500 0.000 15.200 9.200 6.800 0.000 16.000 9.600 7.350 0.000 16.950 67.375
9. Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 9.200 0.000 19.200 6.700 7.800 0.000 14.500 10.000 5.400 0.000 15.400 9.600 8.500 0.000 18.100 67.200
10. Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková, Vlková 10.000 8.700 0.000 18.700 6.700 7.450 0.000 14.150 10.000 6.400 0.000 16.400 10.000 6.950 0.000 16.950 66.200
11. Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 8.650 0.000 18.650 6.700 7.200 0.000 13.900 10.000 5.850 0.000 15.850 9.600 7.050 0.000 16.650 65.050
12. Kartusová Eliška 2011 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy 10.000 8.075 0.000 18.075 6.700 7.000 0.000 13.700 10.000 5.100 0.000 15.100 10.000 7.850 0.000 17.850 64.725
13. Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 10.000 8.825 0.000 18.825 6.700 6.500 0.000 13.200 9.000 4.700 0.000 13.700 9.600 8.250 0.000 17.850 63.575
14. Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 9.000 8.500 0.000 17.500 3.900 6.450 0.000 10.350 10.000 7.550 0.000 17.550 9.600 7.450 0.000 17.050 62.450
15. Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová 10.000 8.250 0.000 18.250 6.700 4.550 0.000 11.250 6.700 5.300 0.000 12.000 9.600 6.200 0.000 15.800 57.300
16. Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 9.000 8.450 0.000 17.450 3.800 7.300 0.000 11.100 7.700 5.700 0.000 13.400 9.000 4.800 0.300 13.500 55.450
17. Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 9.000 8.625 0.000 17.625 3.700 7.200 0.000 10.900 6.700 6.000 0.000 12.700 10.000 3.750 0.000 13.750 54.975
18. Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 9.000 7.650 0.000 16.650 3.700 7.400 0.000 11.100 7.700 6.100 0.000 13.800 8.600 4.200 0.000 12.800 54.350

zpět na detail závodu