Na hlavní obsah

Elektronické výsledky - Kvalifikace na OHC


Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 4.000 9.050 0.000 13.050 4.300 7.200 0.000 11.500 4.700 7.850 0.000 12.550 4.200 8.150 0.100 12.250 49.350
2. Peterková Klára 2006 TJ Prostějov Musil, Janečková 4.000 8.950 0.000 12.950 4.200 7.050 0.000 11.250 4.700 6.700 0.000 11.400 4.300 8.000 0.000 12.300 47.900
3. Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 3.700 8.700 0.100 12.300 4.400 6.700 0.000 11.100 4.800 6.650 0.000 11.450 4.400 8.000 0.000 12.400 47.250
4. Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 3.900 8.850 0.100 12.650 4.100 7.050 0.000 11.150 4.600 6.150 0.000 10.750 4.400 8.000 0.000 12.400 46.950
5. Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová 4.000 8.550 0.000 12.550 4.300 6.400 0.000 10.700 4.600 7.200 0.000 11.800 4.100 7.350 0.000 11.450 46.500
6. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková, Gurov 4.200 9.450 0.000 13.650 2.900 7.450 0.000 10.350 3.900 5.200 0.100 9.000 4.100 7.850 0.000 11.950 44.950
6. Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová 3.700 8.500 0.000 12.200 3.100 6.750 0.000 9.850 4.800 6.600 0.000 11.400 4.200 7.300 0.000 11.500 44.950
8. Artamonova Soňa 2007 TJ Bohemians Praha Fiřtovi, Najmanová 3.300 7.800 0.300 10.800 3.100 7.650 0.000 10.750 4.800 7.000 0.000 11.800 4.300 7.200 0.000 11.500 44.850
9. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová 3.700 8.500 0.000 12.200 1.300 8.300 0.000 9.600 4.600 6.050 0.000 10.650 4.200 7.050 0.000 11.250 43.700
9. Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 3.500 8.700 0.000 12.200 1.800 6.800 0.000 8.600 4.200 7.500 0.000 11.700 4.000 7.300 0.100 11.200 43.700
11. Procházková Sára 2006 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.500 8.400 0.000 11.900 2.700 7.750 0.000 10.450 4.500 5.400 0.000 9.900 4.100 7.200 0.000 11.300 43.550
12. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Kinclová 3.700 8.900 0.000 12.600 1.400 7.950 0.000 9.350 2.900 6.650 0.000 9.550 3.500 7.800 0.000 11.300 42.800
13. Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 3.700 8.700 0.000 12.400 2.900 6.950 0.000 9.850 4.300 5.600 0.000 9.900 4.000 6.450 0.000 10.450 42.600
14. Slezáková Zuzana 2007 TJ Prostějov Musil 3.700 8.550 0.000 12.250 1.800 7.500 0.000 9.300 4.100 5.100 0.000 9.200 2.800 7.550 0.000 10.350 41.100
15. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková, Vlková 4.100 7.350 0.000 11.450 2.000 6.750 0.000 8.750 3.400 6.350 0.000 9.750 3.300 6.850 0.000 10.150 40.100
16. Suchánková Petra 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.500 8.100 0.100 11.500 1.200 7.550 0.000 8.750 4.000 4.500 0.000 8.500 2.900 7.200 0.000 10.100 38.850
17. Hrabáková Emily 2008 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková 3.700 8.650 0.000 12.350 1.500 5.750 0.000 7.250 3.900 3.400 0.100 7.200 3.700 7.600 0.000 11.300 38.100
18. Doležalová Valérie Vivien 2007 T.J. Sokol Kolín Slezáček, Prokůpková 3.700 8.800 0.000 12.500 1.400 4.950 0.000 6.350 3.700 4.800 0.000 8.500 4.000 6.350 0.300 10.050 37.400
19. Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Gurov 3.700 8.300 0.000 12.000 2.000 7.050 0.500 8.550 4.200 2.400 0.100 6.500 3.300 6.900 0.000 10.200 37.250
20. Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 3.700 8.600 0.000 12.300 1.400 7.100 4.000 4.500 4.100 5.500 0.000 9.600 3.200 6.650 0.000 9.850 36.250
21. Chaloupková Denisa 2006 KSG Litvínov Kargalcev, Chaloupková a sk 3.700 8.450 0.000 12.150 0.000 0.000 0.000 0.000 4.300 6.050 0.000 10.350 4.000 6.650 0.000 10.650 33.150
22. Hilšerová Vivien 2007 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.000 5.650 0.000 6.650 2.600 5.450 0.000 8.050 3.200 6.150 0.000 9.350 24.050

Zpět na detail závodu