Na hlavní obsah

Soňa Artamonova


Ročník:2007
Město:Praha
Trenér:Janečková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Brno I (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga 1.
19.8.2023 1. Nominační závod na MS SGZ Seniorky 1.
4.6.2023 MIstrovství MČR MT 2023 FINÁLE SGZ Ženy VS6A - Přeskok 3.
4.6.2023 MIstrovství MČR MT 2023 FINÁLE SGZ Ženy VS6A - Kladina 1.
4.6.2023 MIstrovství MČR MT 2023 FINÁLE SGZ Ženy VS6A - Prostná 1.
2.6.-4.6.2023 SG Mistrovství ČR MT SGZ VS6A (ženy A) 3.
19.3.2023 Nominační závod na MS a MSJ SGZ Seniorky 4.
17.2.-19.2.2023 VT seniorek a KZ SGZ Seniorky 2.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 2.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Juniorky VS5A - Přeskok 4.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Juniorky VS5A - Bradla 3.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Juniorky VS5A - Kladina 2.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Juniorky VS5A - Prostná 2.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 2.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS5A - juniorky 3.
23.4.2022 SGŽ Kontrolní závod juniorek SGZ juniorky VS5A 6.
24.10.2021 Kvalifikace na Grand Prix Věry Čáslavské SGZ juniorky VS5A 8.
25.6.-27.6.2021 MISTROVSTVÍ ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 12.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 1.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 6.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga 1.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga - jednotlivkyně 4.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS4 A - prostná 3.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS4 A - kladina 2.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS4A - bradla 6.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGM VS4A - přeskok 4.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 1.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 4.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VA4A 4.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 8.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga 1.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga - jednotlivkyně 12.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 4.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 9.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 18.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 8.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 14.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně - jednotlivkyně 4.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ starší žákyně 5.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 11.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 1. kat - žákyně B 12.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 23.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 12.
15.11.2015 Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie - žákyně 2007 8.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 6.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně jednotlikyně 17.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně VS1 26.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ mladší žákyně VS1 25.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny