Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Váza Horních Počernic a Veteraniáda

 26.6.2016
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Barbora Šmídová 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.000 9.300 0.000 12.300 2.300 8.950 0.000 11.250 2.900 8.900 0.000 11.800 3.000 8.567 0.000 11.567 46.917
2. Eliška Linková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 9.450 0.000 12.450 2.300 8.850 0.000 11.150 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 8.533 0.000 11.533 46.733
3. Anna Kaliničová 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 3.000 8.550 0.000 11.550 2.300 8.600 0.000 10.900 3.100 8.867 0.000 11.967 2.800 9.300 0.000 12.100 46.517
4. Vivien Hilšerová 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová 3.000 9.400 0.000 12.400 2.300 8.500 0.000 10.800 3.000 8.033 0.000 11.033 3.500 8.733 0.000 12.233 46.466
5. Julie Brožová 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.000 9.200 0.000 12.200 2.300 9.000 0.000 11.300 2.800 7.867 0.000 10.667 2.800 9.067 0.000 11.867 46.034
6. Melanie Mařanová 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 3.000 8.800 0.000 11.800 2.300 8.550 0.000 10.850 3.100 8.233 0.000 11.333 2.800 9.200 0.000 12.000 45.983
7. Nikola Kurfürstová 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 9.350 0.000 12.350 2.300 8.550 0.000 10.850 3.000 8.767 0.000 11.767 3.100 7.900 0.000 11.000 45.967
8. Viktorie Mazochová 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová 3.000 8.650 0.000 11.650 2.300 8.250 0.000 10.550 2.900 8.400 0.000 11.300 3.000 9.000 0.000 12.000 45.500
9. Viktorie Vejmolová 2007 SK Hradčany Opočenská 3.000 8.800 0.000 11.800 2.300 8.950 0.000 11.250 2.900 7.900 0.000 10.800 2.800 8.767 0.000 11.567 45.417
10. Michaela Kratochvílová 2007 Spartak Děčín GSK kolektiv trenérů 3.000 9.700 0.000 12.700 2.500 8.000 0.000 10.500 2.800 8.100 0.000 10.900 2.800 8.300 0.000 11.100 45.200
11. Veronika Válková 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová 3.000 8.750 0.000 11.750 2.300 8.450 0.000 10.750 2.900 8.400 0.000 11.300 2.800 8.267 0.000 11.067 44.867
12. Lucie Kozelková 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.300 8.150 0.000 10.450 3.000 8.433 0.000 11.433 3.000 8.433 0.000 11.433 44.766
13. Anna Černínová 2007 SK GK Špičková Opava Heiderová 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 8.600 0.000 10.900 3.000 8.133 0.000 11.133 2.800 8.300 0.000 11.100 44.733
14. Monika Vávrová 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.000 9.000 0.000 12.000 2.300 6.950 0.000 9.250 3.000 8.967 0.000 11.967 3.000 8.100 0.000 11.100 44.317
15. Emily Kulifajová 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.300 8.550 0.000 10.850 2.800 7.400 0.000 10.200 2.800 8.500 0.000 11.300 43.800
16. Laura Česneková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.000 8.900 0.000 11.900 2.300 8.500 0.000 10.800 2.900 7.700 0.000 10.600 2.300 8.100 0.000 10.400 43.700
17. Amélie Šustalová 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Kalmusová 3.000 8.500 0.000 11.500 2.300 8.300 0.000 10.600 2.800 7.467 0.000 10.267 2.800 8.267 0.000 11.067 43.434
18. Adéla Pudlová 2008 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková 3.000 8.500 0.000 11.500 2.300 8.200 0.000 10.500 2.800 7.267 0.000 10.067 3.000 7.567 0.000 10.567 42.634
19. Nikol Pošíková 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 3.000 9.000 0.000 12.000 2.300 8.250 0.000 10.550 2.900 7.033 0.000 9.933 2.900 7.133 0.000 10.033 42.516
20. Nikola Juklíčková 2008 TJ Sokol Poděbrady Novotná, Konečná 3.000 8.450 0.000 11.450 2.300 8.100 0.000 10.400 2.900 7.300 0.000 10.200 2.800 7.633 0.000 10.433 42.483
21. Johana Urbanová 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová 3.000 8.900 0.000 11.900 2.300 7.250 0.000 9.550 3.000 7.533 0.000 10.533 2.900 7.567 0.000 10.467 42.450
22. Nikola Budaiová 2007 TJ Sokol Žižkov II Bartáková, Prát 3.000 7.750 0.000 10.750 2.300 7.400 0.000 9.700 2.000 7.133 0.000 9.133 2.800 8.233 0.000 11.033 40.616
23. Natálie Přibylová 2007 Spartak Děčín GSK Cardová, Hořčičková 1.000 8.950 0.000 9.950 1.100 8.700 0.000 9.800 2.000 6.933 0.000 8.933 2.300 7.767 0.000 10.067 38.750
24. Agáta Málková 2008 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková 3.000 8.250 0.000 11.250 2.300 5.300 0.000 7.600 2.800 4.800 0.000 7.600 2.800 7.500 0.000 10.300 36.750

zpět na detail závodu