Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Liga družstev žen

 6.12.2014
Stáhnout výsledky

II. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.000 8.450 0.300 12.150 3.100 7.000 0.000 10.100 3.600 8.300 0.000 11.900 3.800 7.200 0.000 11.000 45.150
2. Bartůňková Karolína 2000 SG Liberec Petráček, Vrchovecká 4.200 8.700 0.000 12.900 2.600 7.200 0.000 9.800 4.500 5.750 0.100 10.150 4.100 7.650 0.000 11.750 44.600
3. Jadrníčková Sarah 2003 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 8.700 0.000 11.100 1.800 7.400 0.000 9.200 4.300 8.000 0.000 12.300 3.200 8.000 0.000 11.200 43.800
4. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 8.350 0.000 10.750 2.600 7.150 0.000 9.750 3.800 8.150 0.000 11.950 3.200 7.450 0.000 10.650 43.100
5. Marešová Natalie 2002 TJ Sokol Mor. Ostrava I A Drtílková 2.400 8.700 0.000 11.100 1.600 7.650 0.000 9.250 3.200 7.950 0.000 11.150 3.800 7.100 0.000 10.900 42.400
6. Čadová Barbora 1998 TJ Sokol Horní Počernice Rosendorf 3.400 8.200 0.100 11.500 2.000 6.550 0.000 8.550 3.800 7.600 0.000 11.400 3.700 6.850 0.000 10.550 42.000
7. Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín Taftlová 2.400 9.050 0.000 11.450 2.500 7.200 0.000 9.700 2.600 6.300 0.000 8.900 4.100 7.650 0.000 11.750 41.800
8. Imbrová Karolína 1995 Merkur České Budějovice Bago 4.200 8.800 0.000 13.000 2.500 5.850 0.000 8.350 2.600 5.950 0.000 8.550 4.100 7.750 0.000 11.850 41.750
9. Šritterová Adéla 2003 TJ Sokol Žižkov II Libichová, Seňková 3.000 8.500 0.000 11.500 2.300 7.350 0.000 9.650 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 6.450 0.000 9.450 41.550
9. Čondlová Clarissa 2004 KSG Most Čejková, Kopecká 4.200 8.350 0.000 12.550 1.900 7.400 2.000 7.300 4.000 7.350 0.000 11.350 2.800 7.550 0.000 10.350 41.550
11. Hándlová Veronika 1998 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová 2.400 8.900 0.000 11.300 2.000 6.950 0.000 8.950 3.000 7.500 0.000 10.500 3.500 7.100 0.000 10.600 41.350
12. Masopustová Kateřina 2001 TJ Sokol Mor. Ostrava I A Drtílková 4.200 8.050 0.000 12.250 2.100 7.150 0.000 9.250 3.300 6.450 0.000 9.750 3.100 6.950 0.000 10.050 41.300
13. Houšková Nikol 2003 KSG Most Čejková, Kopecká 3.200 8.550 0.000 11.750 1.900 6.600 0.000 8.500 2.700 7.700 0.000 10.400 3.000 7.550 0.000 10.550 41.200
14. Trnková Lucie 2005 TJ Sokol Brno I A Vyzinovi 2.400 8.600 0.000 11.000 1.500 6.500 0.000 8.000 3.500 7.700 0.000 11.200 3.000 7.800 0.000 10.800 41.000
15. Seidlová Anna 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková, Kolman 4.000 7.600 0.000 11.600 2.500 6.250 0.000 8.750 3.200 7.000 0.000 10.200 3.800 6.500 0.000 10.300 40.850
16. Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková S. 3.000 8.550 0.000 11.550 1.900 6.750 0.000 8.650 2.600 7.350 0.000 9.950 3.200 7.250 0.000 10.450 40.600
17. Černá Marie 2000 KSG Zmojmo Křístelová 4.000 8.500 0.000 12.500 2.000 6.000 0.000 8.000 3.200 6.750 0.000 9.950 4.400 5.550 0.000 9.950 40.400
18. Pumanová Klára 2000 TJ Sokol Mor. Ostrava I A Drtílková 4.200 8.550 0.000 12.750 1.300 6.850 0.000 8.150 2.600 7.000 0.000 9.600 2.700 7.150 0.000 9.850 40.350
19. Petříková Nicol 2001 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.550 0.000 11.550 1.900 6.750 0.000 8.650 2.800 7.250 0.000 10.050 3.200 6.800 0.000 10.000 40.250
20. Blehová Anna 1998 TJ Sokol Příbram Chrastinová, Nedvěd 4.200 8.200 0.000 12.400 2.000 5.500 0.000 7.500 3.100 7.000 0.000 10.100 3.700 6.500 0.000 10.200 40.200
20. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Langronová, Nováková 3.000 8.500 0.000 11.500 2.100 5.350 0.000 7.450 3.700 7.000 0.000 10.700 3.800 7.050 0.300 10.550 40.200
22. Černocká Leontýna 2005 TJ Sokol Brno I A Vyzinovi 2.400 8.800 0.000 11.200 1.500 6.450 0.000 7.950 3.400 7.000 0.000 10.400 3.100 7.300 0.000 10.400 39.950
23. Zichová Eva 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková 2.400 8.650 0.000 11.050 1.400 7.000 0.000 8.400 2.900 7.800 0.000 10.700 3.100 6.600 0.000 9.700 39.850
24. Derková Sabina 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 2.400 9.150 0.000 11.550 1.500 7.400 0.000 8.900 3.300 6.000 0.000 9.300 2.800 6.650 0.000 9.450 39.200
25. Jírová Gabriela 1999 TJ Slovan J. Hradec Kešnarová, Haneflová 3.000 8.250 0.000 11.250 2.500 6.700 0.000 9.200 2.900 6.400 0.000 9.300 4.000 5.250 0.100 9.150 38.900
26. Vojtová Adéla 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 8.550 0.000 10.950 1.500 6.100 0.000 7.600 3.200 6.650 0.000 9.850 3.000 7.350 0.000 10.350 38.750
27. Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Langronová, Nováková 2.400 8.550 0.000 10.950 2.000 6.600 0.000 8.600 2.800 5.300 0.100 8.000 3.200 7.250 0.000 10.450 38.000
28. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 8.050 0.100 10.350 1.400 7.250 0.000 8.650 3.100 6.450 0.000 9.550 2.600 6.750 0.000 9.350 37.900
29. Sedláková Eliška 2003 TJ Sokol Kampa Libichová 2.400 9.050 0.000 11.450 1.500 7.200 0.000 8.700 2.700 6.050 0.000 8.750 2.800 6.150 0.000 8.950 37.850
29. Doležalová Kateřina 2000 TJ Sokol Chrudim Linková S. 3.000 8.150 0.000 11.150 2.000 7.250 0.000 9.250 2.400 4.550 0.000 6.950 2.900 7.600 0.000 10.500 37.850
31. Balcarová Eliška 2001 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová 3.000 8.100 0.000 11.100 1.900 5.200 0.000 7.100 3.100 7.150 0.000 10.250 2.600 6.550 0.000 9.150 37.600
32. Maxerová Tereza 1998 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová 2.400 8.600 0.000 11.000 2.000 5.450 0.000 7.450 2.900 6.150 0.000 9.050 3.700 6.350 0.000 10.050 37.550
33. Chudá Viktorie 2002 KSG Zmojmo Křístelová 2.400 8.550 0.000 10.950 1.200 6.300 2.000 5.500 2.900 6.550 0.000 9.450 3.800 7.800 0.000 11.600 37.500
34. Pompová Julie 2003 TJ Sokol Mor. Ostrava I B Drtílková 2.400 8.200 0.000 10.600 1.200 7.000 0.000 8.200 3.000 7.400 0.000 10.400 1.900 6.150 0.000 8.050 37.250
34. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková, Kolman 3.200 8.200 0.000 11.400 1.400 5.450 0.000 6.850 2.100 7.750 0.000 9.850 2.800 6.350 0.000 9.150 37.250
34. Andělová Soňa 2001 TJ Sokol Příbram Jíchová 3.000 8.500 0.000 11.500 1.800 5.950 2.000 5.750 2.400 7.600 0.000 10.000 3.300 6.700 0.000 10.000 37.250
37. Pokorná Andrea 2004 TJ Sokol Kampa Libichová 2.400 8.550 0.000 10.950 1.600 7.300 0.000 8.900 2.900 6.100 0.000 9.000 2.500 5.600 0.300 7.800 36.650
38. Svobodová Klára 2003 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková, Kolman 4.000 7.400 0.000 11.400 1.200 5.350 2.000 4.550 3.200 6.500 0.000 9.700 4.000 6.800 0.000 10.800 36.450
39. Podlahová Karolína 2003 Spartak Sezimovo Ústí Cepák, Panošová 3.400 7.500 0.000 10.900 1.200 6.400 2.000 5.600 2.900 6.250 0.100 9.050 3.700 7.150 0.000 10.850 36.400
40. Návratová Zuzana 2005 TJ Sokol Mor. Ostrava I B Dudová 2.400 7.500 0.000 9.900 1.300 5.850 0.000 7.150 2.600 6.950 0.100 9.450 3.000 6.750 0.000 9.750 36.250
40. Strýhalová Agáta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 2.400 8.550 0.000 10.950 1.300 6.300 2.000 5.600 2.500 7.250 0.000 9.750 2.700 7.250 0.000 9.950 36.250
42. Zelenková Viktorie 2004 TJ Sokol Mor. Ostrava I B Drtílková 2.400 8.050 0.000 10.450 1.300 5.950 0.000 7.250 2.900 6.350 0.000 9.250 2.000 7.200 0.000 9.200 36.150
43. Pokorná Eliška 2001 TJ Slovan Praha Langronová, Nováková 2.400 8.550 0.000 10.950 1.300 6.450 0.000 7.750 2.200 6.050 0.000 8.250 2.100 6.100 0.000 8.200 35.150
44. Hocelíková Uršula 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 2.400 8.500 0.000 10.900 1.100 6.650 2.000 5.750 1.700 7.150 0.000 8.850 2.700 6.750 0.000 9.450 34.950
45. Sakhová Radana 2001 TJ Sokol Kampa Novotná 2.400 8.400 0.000 10.800 1.300 5.850 0.000 7.150 2.200 6.350 0.000 8.550 2.500 5.850 0.000 8.350 34.850
46. Chaloupková Denisa 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 2.400 7.900 0.000 10.300 1.100 6.600 2.000 5.700 2.500 7.650 0.000 10.150 3.300 5.350 0.000 8.650 34.800
47. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Čejková, Kopecká 2.400 7.750 0.000 10.150 1.000 7.350 2.000 6.350 3.000 6.900 0.000 9.900 0.700 7.650 0.000 8.350 34.750
48. Horná Klára 2004 TJ Sokol Brno I B Lužová, Kostrbík 2.400 8.600 0.000 11.000 1.300 4.950 0.000 6.250 1.900 6.100 0.000 8.000 2.400 6.950 0.000 9.350 34.600
49. Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan J. Hradec Kešnarová, Haneflová 3.000 7.900 0.100 10.800 2.400 4.350 0.000 6.750 2.200 6.550 0.000 8.750 3.300 5.250 0.400 8.150 34.450
50. Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová 2.400 8.250 0.000 10.650 1.300 6.000 0.000 7.300 2.700 4.700 0.000 7.400 2.100 6.750 0.000 8.850 34.200
51. Štěpánová Anežka 2005 TJ Sokol Mor. Ostrava I B Dudová 2.400 7.200 0.000 9.600 1.400 4.850 0.000 6.250 2.700 6.600 0.000 9.300 2.500 6.500 0.000 9.000 34.150
52. Kinčlová Tereza 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková, Kolman 2.400 8.700 0.000 11.100 1.000 5.250 2.000 4.250 2.400 7.100 0.000 9.500 2.500 6.700 0.000 9.200 34.050
53. Štufková Tereza 2001 TJ Slovan J. Hradec Kešnarová, Haneflová 3.400 8.150 0.000 11.550 2.000 2.800 0.000 4.800 2.600 6.500 0.000 9.100 3.200 5.150 0.000 8.350 33.800
54. Nováková Barbora 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 2.400 8.200 0.000 10.600 1.100 6.650 2.000 5.750 2.500 6.400 0.000 8.900 1.300 6.650 0.000 7.950 33.200
55. Holinková Tereza 2002 TJ Doksy Doubravová 2.400 7.750 0.000 10.150 1.400 4.150 0.000 5.550 2.100 6.650 0.000 8.750 2.900 5.500 0.000 8.400 32.850
56. Procházková Kristýna 2004 KSG Znojmo Křístelová 2.400 7.950 0.000 10.350 1.200 5.300 2.000 4.500 2.900 5.200 0.000 8.100 2.300 6.650 0.000 8.950 31.900
57. Chmelová Karolína 2004 KSK MS Brno Benešová, Večeřová 2.400 8.100 0.000 10.500 0.900 7.350 6.000 2.250 2.500 7.400 0.000 9.900 2.200 6.900 0.000 9.100 31.750
58. Kokrdová Daniela 2003 TJ Sokol Brno I B Lužová, Kostrbík 3.000 8.300 0.100 11.200 1.200 5.200 2.000 4.400 2.200 6.750 0.000 8.950 1.900 5.200 0.100 7.000 31.550
59. Libovická Kateřina 2001 TJ Sokol Kladno Podpěra 3.800 8.500 0.000 12.300 2.000 7.100 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 5.800 0.000 9.200 30.600
60. Hošková Denisa 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.200 7.200 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.250 0.000 10.250 2.500 7.250 0.000 9.750 30.400
61. Kostelecká Adéla 1997 TJ Sokol Zlín kolektiv trenérů 3.000 8.250 0.000 11.250 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.750 0.000 9.350 3.900 5.950 0.100 9.750 30.350
62. Voglová Eliška 2001 TJ Sokol Kolín Rožánek 2.400 8.550 0.000 10.950 1.700 4.350 2.000 4.050 1.300 5.200 0.500 6.000 2.500 6.250 0.000 8.750 29.750
63. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.850 0.000 9.350 2.600 7.900 0.000 10.500 2.800 6.950 0.000 9.750 29.600
64. Pavlíčková Simona 2000 TJ Sokol Kladno Podpěra 2.400 8.700 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 3.300 7.100 0.000 10.400 3.000 4.850 0.000 7.850 29.350
65. Boumová Rosalia 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková 2.400 9.000 0.000 11.400 1.800 6.450 0.000 8.250 2.700 6.650 0.000 9.350 0.000 0.000 0.000 0.000 29.000
66. Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková S. 2.400 7.400 0.300 9.500 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 7.300 0.000 10.000 2.900 6.300 0.000 9.200 28.700
67. Kozáková Barbora 2005 TJ Sokol Brno I B Lužová, Kostrbík 2.400 7.600 0.000 10.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.850 0.000 9.750 2.000 6.200 0.000 8.200 27.950
68. Peigerová Klára 2003 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová 2.400 8.000 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 7.050 0.000 8.750 1.400 6.150 0.000 7.550 26.700
69. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.400 8.200 0.000 10.600 1.400 6.550 0.000 7.950 2.600 5.250 0.000 7.850 0.000 0.000 0.000 0.000 26.400
70. Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 7.200 2.000 6.300 3.100 7.100 0.000 10.200 2.200 6.850 0.000 9.050 25.550
71. Klausová Kamila 2000 Sokol Hradec Králové Polanská 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 6.200 0.000 7.600 1.600 5.800 0.000 7.400 2.800 7.400 0.000 10.200 25.200
72. Jakšová Michaela 1997 TJ Doksy Klimešová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.550 0.000 8.550 2.600 5.200 0.000 7.800 3.200 5.200 0.000 8.400 24.750
73. Štelclová Klára 1999 GK Vítkovice kolektiv trenérů 3.400 8.550 0.000 11.950 2.500 7.000 0.000 9.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 21.450
74. Štroblíková Renáta 2004 GK Vítkovice Prutkayová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 6.900 0.000 10.000 2.800 7.850 0.000 10.650 20.650
75. Chrastinová Martina 2001 TJ Sokol Příbram Jíchová 3.000 8.100 0.000 11.100 0.000 0.000 0.000 0.000 2.100 7.400 0.000 9.500 0.000 0.000 0.000 0.000 20.600
76. Kopecká Eva 1996 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká, Rosendorf 3.200 8.250 0.000 11.450 1.800 6.850 0.000 8.650 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.100
77. Ševčíková Kateřina 2001 TJ Sokol Příbram Jíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.600 0.000 10.000 2.400 6.700 0.000 9.100 19.100
78. Svobodová Karolína 2000 TJ Sokol Příbram Jíchová 2.600 8.250 0.000 10.850 1.200 6.500 0.000 7.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 18.550
79. Dörreová Adéla 2002 Sokol Hradec Králové Polanská 3.000 8.300 0.000 11.300 1.300 5.800 0.000 7.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 18.400
80. Rampouchová Pavlína 1997 TJ Sokol Poděbrady Pokorná, Taftlová 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.100 0.000 8.100 2.000 7.250 0.000 9.250 0.000 0.000 0.000 0.000 17.350
81. Michnová Julie 1998 TJ Sokol Mor. Ostrava I A Drtílková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 5.850 0.000 7.850 2.200 7.200 0.000 9.400 17.250
82. Picmausová Petra 2002 TJ Sokol Mor. Ostrava I A Drtílková 2.400 8.600 0.000 11.000 1.100 7.100 2.000 6.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 17.200
83. Ševčíková Karolína 2001 TJ Sokol Příbram Jíchová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.000 6.400 2.000 5.400 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.100 0.000 9.500 14.900
84. Baňkowská Adéla 2003 TJ Doksy Jakšová 2.400 8.400 0.000 10.800 1.000 6.450 6.000 1.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 12.250
85. Vážanová Ema 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.200 0.300 8.500 8.500
86. Skoupá Sabina 2005 Sokol Brno I Benešová, Večeřová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 6.900 0.000 8.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.300
87. Němečková Adéla 2003 TJ Sokol Brno I B Lužová, Kostrbík 0.000 0.000 0.000 0.000 1.100 6.250 2.000 5.350 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 5.350

zpět na detail závodu