Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Dráček

 2.10.2016
 pořadatel: ZŠ Jánského
Stáhnout výsledky

Kategorie A roč. 2007-2008

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen prostná Celkem
1. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 3.000 9.100 0.000 12.100 3.000 9.500 0.000 12.500 24.600
2. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.000 9.150 0.000 12.150 3.000 9.150 0.000 12.150 24.300
3. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.350 0.000 12.350 24.250
4. Novotná Amálka 2008 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 3.000 8.800 0.000 11.800 3.000 8.800 0.000 11.800 23.600
5. Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 8.850 0.000 11.850 23.450
6. Škardová Magdalén 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 9.350 0.000 12.350 23.400
7. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 9.400 0.000 12.400 23.350
8. Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová 3.000 7.750 0.000 10.750 3.000 9.350 0.000 12.350 23.100
9. Horáková Lucie 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 9.100 0.000 12.100 23.000
10. Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 9.050 0.000 12.050 22.950
11. Hanzálková Anežka 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 8.650 0.000 11.650 22.550
12. Šoltysová Žaneta 2007 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 1.500 8.700 0.000 10.200 3.000 9.300 0.000 12.300 22.500
13. Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová 3.000 7.950 0.000 10.950 3.000 8.500 0.000 11.500 22.450
14. Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 1.500 9.150 0.000 10.650 3.000 8.750 0.000 11.750 22.400
15. Měšťánková Barb 2008 GT Šestajovice Sýkorová 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 8.950 0.000 11.950 22.350
16. Papoušková Natáli 2008 GK Vítkovice Hynek 1.500 9.200 0.000 10.700 3.000 8.500 0.000 11.500 22.200
17. Koudelková Magdalé 2008 TJ Tourist Říčany Jechová 1.500 8.950 0.000 10.450 3.000 8.700 0.000 11.700 22.150
18. Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.000 7.200 0.000 10.200 3.000 8.750 0.000 11.750 21.950
19. Olivová Dominika 2007 Gym Dobřichovice Kudličková, Mrázová 3.000 6.950 0.000 9.950 3.000 8.450 0.000 11.450 21.400
20. Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová 1.500 8.400 0.000 9.900 3.000 8.400 0.000 11.400 21.300

zpět na detail závodu