Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Putovní Váza Horních Počernic

 21.6.2015
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 3.000 9.350 0.000 12.350 2.400 9.000 0.000 11.400 2.800 8.400 0.000 11.200 2.800 8.600 0.000 11.400 46.350
2. Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 3.000 9.450 0.000 12.450 2.300 8.700 0.000 11.000 2.800 8.150 0.000 10.950 2.800 8.633 0.000 11.433 45.833
3. Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.000 9.100 0.000 12.100 2.300 8.633 0.000 10.933 2.900 8.200 0.000 11.100 2.800 8.700 0.000 11.500 45.633
4. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek 3.000 9.500 0.000 12.500 2.300 8.767 0.000 11.067 3.000 8.200 0.000 11.200 2.900 7.933 0.000 10.833 45.600
5. Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.000 9.400 0.000 12.400 2.300 8.567 0.000 10.867 3.000 7.800 0.000 10.800 2.800 8.033 0.000 10.833 44.900
6. Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 9.150 0.000 12.150 2.300 8.567 0.000 10.867 3.000 8.000 0.000 11.000 2.900 7.800 0.000 10.700 44.717
7. Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 9.300 0.000 12.300 2.300 8.267 0.000 10.567 3.000 7.750 0.000 10.750 2.900 7.967 0.000 10.867 44.484
8. Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 9.000 0.000 12.000 2.300 7.800 0.000 10.100 3.000 7.950 0.000 10.950 2.900 7.667 0.000 10.567 43.617
9. Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.000 9.000 0.000 12.000 2.300 7.667 0.000 9.967 2.900 7.450 0.000 10.350 2.800 8.100 0.000 10.900 43.217
10. Šiková Barbora 2006 TJ Sokol Domažlice Šik 3.000 9.350 0.000 12.350 2.300 8.167 0.000 10.467 2.900 7.350 0.000 10.250 2.900 7.200 0.000 10.100 43.167
11. Komínková Tereza 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová, Kadlecová 3.000 8.550 0.000 11.550 2.300 8.367 0.000 10.667 2.800 7.000 0.000 9.800 2.800 8.033 0.000 10.833 42.850
12. Doležalová Zuzana 2006 TJ Sokol Vysoké Mýto 3.000 9.100 0.000 12.100 2.300 7.533 0.000 9.833 2.800 8.000 0.000 10.800 2.300 7.767 0.000 10.067 42.800
13. Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 3.000 8.600 0.000 11.600 2.300 8.333 0.000 10.633 2.800 7.350 0.000 10.150 2.800 7.367 0.000 10.167 42.550
14. Vokřínková Sára 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 3.000 9.250 0.000 12.250 2.300 6.933 0.000 9.233 3.000 7.050 0.000 10.050 2.800 8.100 0.000 10.900 42.433
15. Dánielová Lenka 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Kalašová 3.000 7.800 0.000 10.800 2.300 8.700 0.000 11.000 2.900 7.600 0.000 10.500 2.800 7.067 0.000 9.867 42.167
16. Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto 3.000 8.250 0.000 11.250 2.300 7.433 0.000 9.733 2.800 7.750 0.000 10.550 2.800 7.733 0.000 10.533 42.066
17. Suchánková Petra 2008 SG Liberec Šoltysová, Teichmannová 3.000 7.850 0.000 10.850 2.300 7.833 0.000 10.133 2.700 7.500 0.000 10.200 2.700 8.100 0.000 10.800 41.983
18. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 3.000 8.400 0.000 11.400 2.300 7.900 0.000 10.200 2.900 5.950 0.000 8.850 2.800 8.467 0.000 11.267 41.717
19. Vajnerová Barbora 2006 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 3.000 8.650 0.000 11.650 2.300 8.200 0.000 10.500 3.000 6.450 0.000 9.450 2.800 7.133 0.000 9.933 41.533
20. Zelenay Simona 2007 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová 3.000 8.300 0.000 11.300 2.300 8.367 0.000 10.667 3.000 5.450 0.000 8.450 2.800 8.033 0.000 10.833 41.250
21. Janáková Helena 2006 TJ Sokol Domažlice Šik 3.000 9.000 0.000 12.000 2.300 7.500 0.000 9.800 2.800 6.200 0.000 9.000 2.200 8.100 0.000 10.300 41.100
22. Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.000 9.050 0.000 12.050 2.300 7.500 0.000 9.800 3.000 4.900 0.000 7.900 2.800 8.033 0.000 10.833 40.583
23. Sejnová Tereza 2006 SG Liberec Sejnová 3.000 8.100 0.000 11.100 2.300 7.033 0.000 9.333 2.800 7.100 0.000 9.900 2.800 7.367 0.000 10.167 40.500
24. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Kadlecová, Rosendorfová 3.000 8.550 0.000 11.550 2.300 7.700 0.000 10.000 2.800 5.650 0.000 8.450 2.900 7.500 0.000 10.400 40.400
25. Zemanová Amálie 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto 3.000 7.700 0.000 10.700 1.100 8.433 0.000 9.533 2.800 7.150 0.000 9.950 2.700 7.433 0.000 10.133 40.316
26. Bartůšková Nicol 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 8.450 0.000 11.450 2.300 7.367 0.000 9.667 3.000 6.500 0.000 9.500 2.400 6.833 0.000 9.233 39.850
27. Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 3.000 8.350 0.000 11.350 2.300 6.733 0.000 9.033 2.800 6.100 0.000 8.900 2.800 7.500 0.000 10.300 39.583
28. Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová, Kadlecová 3.000 8.450 0.000 11.450 2.300 7.533 0.000 9.833 2.800 4.250 0.000 7.050 2.800 7.000 0.000 9.800 38.133

zpět na detail závodu